Esileht Väikelaps bredeni müts-sall fännidele küsimus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: bredeni müts-sall fännidele küsimus

Postitas:

Selline naljakas küsimus, kes fännavad bredeni müts-salle, et kas ei ole olndu probleeme ühelt suurusel tteisele üleminekul, et ei olegi parajat suurust?

Kevadel sai laspele soetatud ja esmakordselt laspel müts, kust kõrva välja ei keera,s enisetest keeras kõikidest kõrva välja. Ülirahul ja jätkakski nende mütsidega. 50/52 suurus jääb nüüd väikeseks, tellisin siis 53/55 suuruse, aga see lapsele ikka väga suur, vahepealset suurust aga nagu polegi. Ja kandes need ju veel venivad…

Kusjuures eks ega nee dpole esimesed riided, millega probleem. Eelmisel asatal oli talvekombedega sama häda – valikus kas olid liiga lühikesed või lohisevate säärtega 🙁 kevadel sai sisi õnneks normaalsetega käia, kasvas järgi…aga sukkpükstega oli terve kevad häda, üks number väike, järgmine number suur….

huvitav, m isk ei tehta suuremat valikut numbreid, lapsed ei kasva ju nii, et kui üks suurus väike, siis kohe on järgmine suurus paras. Oleks rõivatootjatel ka suurem läbimüük 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 14:03; 16.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lapsel pea 49cm. Kuna väiksem laps ka tulemas, siis tellisin igaks juhuks kaks mütssalli, sest ei teadnud, kumb paremini läheb – 47-49 ja 50-52. Mõlemad selle aasta kollektsioonist. Neist esimene oli kohutavalt kitsas – selle pähe sikutamine vist lausa valus, sest laps protesteeris kõvasti. Suuremat kannatab kasutada, aga kuna peaosa on natuke suur, siis kipub silmadele vajuma. Samas ostsin suveks ette ka 50-52 suvemütsi (ikka Bredenist jutt) ja see on juba praegu väiksevõitu. Pähe muidugi mahub (venitan ka endale pähe, sest materjal venib), aga jääb totakalt pealaele ja välja näeb ikkagi nagu oleks numbri võrra liiga väike müts pähe tõmmatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan lasteaias ja meie rühmas on 6 lapsel need mütsid. Mitte ühelgi neist kuusest ei istu see müts normaalselt peas. Kogu aeg on silmadel, ühele väike ja teisele suur :S Lisaks on see trikotaaz lumega hetkega märg ja märg trikotaaz vastu pead ajab mulle judinad peale. Vastikud mütsid lihtsalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma plaanin minna osta Tamrexist laste hea firma meriinofroteest kaelusmütsid 25.- eest enne kui Bredeni sama asja 39.90 eest. Puvillased mütsid luituvad päris kiiresti. Praegu on poisil, lõua ja akela juurest päris paras (muidu oleks pähepanemine juba raskem), aga pealae peal veel palju ruumi ja vajub silmadele. Eks vist oleneb ka peakujust, tehtud pikema koljuga lastele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub, et see Bredeni müts-sall sobib pigem ümaramale-laiemale peakujule. Minu 6-aastase tütre sõbrannale, kes on piklikuma ja kitsa peakujuga, müts-sall ei sobinud. Minu lapsel on pea aga ümaram ja laiem ning sama müts sobib talle ideaalselt (ostsime selle ära). Rühmas olen ka lasteaias vaadanud, et neid müts-salle kannavadki püsivalt pigem lapsed, kes on ümaramate ja laiemate peadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta tagasi sai ostetud 3-4a lapsele vist 6-7-8a lapse müts, täpselt ei mäleta, aga õige suurus oli megaväike proovides. Pärast venis välja ja hakkas silmadele vajuma. Muidu hea ja hoiab hästi soojas kaela ja kõrvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-7 see müts küll ei kannata, juba 0 ringis oli lapsel külm, ostsime taas Kivati kõrvasoojendustega mütsi, ei veni välja ja on soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni mütsidega koguaeg jama.
Ja isetegijaid, kes oma lastele sarnaseid teinud on, on seeBreden lausa ähvardanud kohtuga. ET nemad olevat sellise kuju välja töötanud ja teised sarnaseid järgi teha ei tohi.
Igatahes mina ei kavatse nende asju osta, kuna nad endast sellise negatiivse kuvandi on tekitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kasutusel suurus 47/49, lapse pü 48. Ennem ostu ikka tükk aega môtlesin ja kaalusin et kas ikka tasub jne. Ja olen rôômus et ära ostsin- minu 1,2 aastasele sobib see väga hästi. Ok pähe panemine on mônikord kisaga aga mis teha. Olemas ka Joha tuukrimüts trukkidega mida on jube hea pâhe panna aga no kôrvad on koguaeg vâljas. Bredeni müts tundub hetkel asjalik, loodan et peale pesu on sama kena ja ei luitu ega veni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan lasteaias ja meie rühmas on 6 lapsel need mütsid. Mitte ühelgi neist kuusest ei istu see müts normaalselt peas. Kogu aeg on silmadel, ühele väike ja teisele suur :S Lisaks on see trikotaaz lumega hetkega märg ja märg trikotaaz vastu pead ajab mulle judinad peale. Vastikud mütsid lihtsalt!

Minu lapsel on fliisist sisuga mütsi kogemus. Tal olid ka kõrvad väljas ja müts vajus silmadele (vb liiga suur nr, vb piklikuma peakuju probleem), kuid tahtsin öelda, et kui tal peaga lumes rühkides pealmine riie oli täiesti läbimärg, siis seest fliis oli 100% kuiv. Ma esimesi kordi ise ka imestasin ja katsusin ikka mitu korda üle, et ega ma endale seda ette ei kujuta. Miski imevärk, ma ütlen. Iseasi kauaks seda veekindlust on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni mütsidega koguaeg jama.
Ja isetegijaid, kes oma lastele sarnaseid teinud on, on seeBreden lausa ähvardanud kohtuga. ET nemad olevat sellise kuju välja töötanud ja teised sarnaseid järgi teha ei tohi.
Igatahes mina ei kavatse nende asju osta, kuna nad endast sellise negatiivse kuvandi on tekitanud.

Mulle tundub, et osade müts-sall mudelite stiil pärineb hoopis Lähis-Ida kultuurist. Ja juba see tekitab võõristust. Võivad siis kõik mosmlemimaad kohtusse kaevata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MALTRI25 koodiga saab praegu Bredenist 25% allahindlust.
(Ma pole Bredeni palgal, olen lihtsalt klient, kes ise ei raatsi täishinnaga osta, sest pean seda riidekraami seal ülepaisutatult kalliks.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 15:15; 20.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei sobi see müts -7, ongi ju kevad-sügismüts ja talvemütse ei toodagi. Aga 0 kraadiga on ok. Tõsi, lumesajuga eelistan ka mina villast mütsi just niuskuse hülgamise tõttu, see pigem lapsevanema viga, kui ei tule selle peale, et lumesajus vettib puuvill läbi.

Ja ostn neid mütse soodukatega 20 eur, pole küll ka soodne, aga seni mina kvaliteediga rahul. Kollane pole luitunud, 2 hooaega sama müts. Suuruse tellisin pigem väikese (tellides 52 pü lapsele 50/52 suurus, eelmisel kevadel ja müts seni kasutuses). Sobivusest – tõsi, laps meil ümarama pea ja laiema näoga ???? kevadel veel vajus veidi silmile, sügisel enam mitte, täpselt paras????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 14:03; 16.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad toodavad küll talve müts-salle ka, aga see pealmine kiht võiks tõesti teine materjal olla, näiteks villane vms..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan lasteaias ja meie rühmas on 6 lapsel need mütsid. Mitte ühelgi neist kuusest ei istu see müts normaalselt peas. Kogu aeg on silmadel, ühele väike ja teisele suur :S Lisaks on see trikotaaz lumega hetkega märg ja märg trikotaaz vastu pead ajab mulle judinad peale. Vastikud mütsid lihtsalt!

Üks kuusest????????

Kõige suurem probleem on kinnimaetud kaelaosa, mis higistades (ja normaalne laps higistab!) teeb kurguosa vastuvõtlikuks külmetushaigustele.
Lisaks on need peakatted koledad ja isikupäratud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot see on juba kõrgem pilotaaž, kus emme fännab mingit brändi, ja jätkuvalt saab vastu pükse, ja siis fännab hoolega edasi. 😀

see raha on olemas, et eestis ülehaibitud “brändi” taga ajada või netipoodidest valede suuruste otsa sattuda, aga et jätaks lapse nädalalõpuks issiga ja ostaks Soome alede ajal 2 korda aastas selle odavaima pileti edasi-tagasi, seda ei viitista…

Mul poiss käib nagu noor jumal riides, sest mul on viitsimist mitte haipida mingit eestis nii kummaliselt kalleid kaubamärke, või tellida netist järjekordselt valedes mõõtudes müts, ja kus järelturul müüakse seda läbikulunud saasta veel maha ka ja ostjaid jagub…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 06:34; 18.12 03:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei sobi see müts -7, ongi ju kevad-sügismüts ja talvemütse ei toodagi.

Neil on kahekordsest puuvillast kevadsügismütsid, meriinovoodriga nn üleminekumütysid (mis sobivad kuni -7) ja siis talveks fliisvoodriga mütsid. Seega on siiski igaks temberatuuriks sobiv variant olemas.
Minu lapsed on ka ümarama peaga ja need mütsid istuvad väga hästi pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..Mul poiss käib nagu noor jumal riides…

Paljalt, toogas?

hetkel on paljas.
kas soovid veel mingit infot?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 06:34; 18.12 03:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on just pikliku peakujuga ja talle istub see Bredeni müts-sall lausa ideaalselt pähe. Lihtsalt pähe pannes tuleb kukla pealt mütsiosa õigeks sikutada, niiöelda allapoole sättida. Meriinovoodriga mütsi ostsin teadmatusest numbrijagu liiga suure. Alguses oli kõik korras, aga praeguseks tulevad pead keerates kõrvad nähtavale. Selle mure lahendadas ära niit ja nõel – õmblesin selle näoava mõlemalt poolt sentimeetri jagu kitsamaks. Selle mütsi puhul pole mingit nikerdamist ju, lihtsalt jätkad õmblust. Vaeva pole ollagi ja müts istub pärast ideaalselt.
Fliisvoodriga müts-salli ostsin kohe õige numbri ja paistab, et sobib hästi. Ainuke miinus, et pisema lapse puhul on see salliosa õlakumerus liiga väike, oleks mugavam kui oleks sügavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 15:15; 20.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps bredeni müts-sall fännidele küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.