Esileht Väikelaps Bredeni sooduskood

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Bredeni sooduskood

Postitas:

Teab keegi nende sooduskoodi, mis hetkel kehtib? Tean, et kliendile on -7%, aga vahel on pakkumised erikoodidega kuni -25%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ei ole ühtegi kehtivat koodi ja ilmselt pole vajagi – uued mustrid kaovad e-poest nagu soojad saiad????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:50; 05.04 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ei ole ühtegi kehtivat koodi ja ilmselt pole vajagi – uued mustrid kaovad e-poest nagu soojad saiad????

See paistab olevat mingi uus strateegia neil, et tekitatakse defitsiiti. Kõike on vaid piiratud kogustes ning siis inimesed tormavad täishinnaga ostma, sest kui jääda mingeid allahindlusi või sooduskoode ootama, on minevamad suurused juba ammu otsas. Siis aegajalt lastakse jälle uus laar müüki ning need, kes esimene kord ilma jäid tormavad veelgi kiiremini ostma ja võtavad igaksjuhuks veel midagi, mida esialgu osta ei plaaninudki, sest kõike on ainult piiratud kogustes. See kehtib loomulikult vaid rikaste kohta, vaesed vaatavad vesise suuga pealt ja hoiavad pöialt, et hooaja lõpuks midagi ka nende jaoks alles on.
Või on inimesed tõesti äkitselt rikkaks saanud ja ostavad parema kauba ära kiiremini kui toota jõutakse.
Miks ma sellisel arvamusel olen? Laps sai juba eelmine aasta kingituseks kinkekaardi, seega hakkasin lemmiktooteid valima ja neil silma peal hoidma, nüüd ootan uusi lemmikuid ja jälgin mängu:P

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt samad mõtted kui viimasel vaatajal. Uued üleriided tulid neil müüki paar päeva tagasi, vaatasin, et vahvad ja praktilised püksid. Hakkasin siis täna tellima ja püksid (vähemalt üks toon)on juba otsas ja enam juurde sel aastal ei tehta. Täitsa tobe tegelikult. Milleks selline mäng?
Okei, saan aru, et katsetavad, palju uuele tootele ostjaid oleks, aga kui asi paari päevaga läbi müüakse, võiks ju siis juurde teha. Kas äri siis ei toimi nii?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et igal kolmandal lapsel on Bredeni müts peas, siis ilmselt nad tõesti ei jõua väga palju kiiremini kvaliteetset kaupa toota (kui just tootmist kuskile Ukrainasse ei vii, nagu nüüd moes) ning samas kui hind alla lasta ja rohkem toota, siis kaob ka selle brändi võlu ning ostetakse hoopis vähem. Keegi ei taha ju kalli raha eest mütsi, mis on kõigil teistel ka.

Mõõdukas defitsiit ja kõrge hind hoiavad kliendibaasi hetkel hästi, nagu näha. 🙂 Poole hooaja pealt juurde tootmist raskendab ka see, et kangaid on varutud kindel hulk ja kui need on otsas, siis massitootmise jaoks kindla kanga hankimine on tõenäoliselt oluliselt ajamahukam tegevus kui kaks klikki ja kuller. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kuidagi ei usu,et kõigil on nüüd kuu lõpus/alguses raha osta 42.- pükse ja pusasid lapsele. Reaalselt tehakse neid riideid lihtsalt vähe,või pannakse lattu hoiule,et siis ‘oi, soodusmüük’ maha müüa.
Nad ei ole turul esimest ega ka teist päeva, statistika peaks juba näitama kui palju mida ostetakse. Jah,on tehtud mõned inetud mustrid mis seisvad,aga need küll disaineri viga. Võtku end kokku ja parandagu,muidu ei ole enam kliente.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just arvan, et nõudlus on suur ja teatud suurusi ei tule ka soodusmüüki. Praegu on täielik hullus ja vaimustus. Mis puudutab kuu lõppu ja rahakotti, siis see Bredenit küll ei mõjuta. Ma oleks ka õuepükse tahtnud, aga suurus müüdi kiirelt läbi ja juurde ei pidanud lähiajal tulema. Ja kui otsas siis otsas, ei peagi kõigile jaguma????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:50; 05.04 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et pigem tehakse asju vähem. Nt sügisel meriinomütse oli küll rohkem saada kui nüüd topeltpuuvillaseid. Minu soovitud suurusele on ainult üks valik ja järelturul pole ka väga valikut (ei osta ju kasutatut uue hinnaga), seega ostsin hoopis teise firma oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ka, et nad pigem teevad vähe ja on nö nõudlus, ise tean vähemalt 3 inimest, kes kohe tellisid 80 euro eest need dressid, ise ka mõtlesin pükste peale, aga suurused said enne otsa vb tegidki igat suurust 10 tk ja siis saabki kiiretsi otsa, samas saavad hea kasumi, kuna nõudlus ja kui nüüd inimesed jäävad ilma ja järgminekord enam ei mõtle vaid tellivad kohe, sest kardavad, et jäävad ilma, seega kasvatavad nii nõudlust.
Sügisest tulevad talveriided ka, eks need lähevad ka kiiretsi neil ära.

Ise pigem ostan vähe seda, sest hind on päris krõbe ja tõesti igal teisel lapsel juba need asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et ei ole mingit defitsiidi tekitamist, lihtsalt materjali on piiratud kogus, millest on tehtud teatud arv mudeleid. ei riski kangas lattu osta suuremas koguses. kogu juurdetellimise protsess oleks liiga keerukas ja riskantne (kas see tellija oleks valmis ka kuu aja pärast ostma?).
ühtlasi hea, toimib ka kerge marketingi trikina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Bredeni sooduskood

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.