Esileht Koolilaps breketid vm aparaat suus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: breketid vm aparaat suus

Postitas:

Hei, vanemad!

Kas on teie lapsel breketid vm vahend, mis korrigeerib hambumust ja oleksite nõus rääkima lühidalt, kuidas olete rahul? Kas läheb paremaks ja kuidas laps on sellega harjunud?

Kes on nõus ise või kelle laps on nõus rääkima ajakirja artikli tarvis, saatke palun kiri made.laas@kirjastus.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli aparaat suus ja lapse suu keerati tuksi kahjuks. Ma siiani nii kahetsen, et uskusin arstu ja lasin end ära rääkida, et aparaati on vaja.
Aga ajakirja jaoks nagu eriti kommenteerima ei kipu. Samas võiks ju olla ka ikka artikleid, et ei ole vajalik ju kiirustada nende aparaatidega ja alati ei ole arsti sõnad nii kuldsed midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 09:42; 08.02 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsel oli aparaat suus ja lapse suu keerati tuksi kahjuks. Ma siiani nii kahetsen, et uskusin arstu ja lasin end ära rääkida, et aparaati on vaja.
Aga ajakirja jaoks nagu eriti kommenteerima ei kipu. Samas võiks ju olla ka ikka artikleid, et ei ole vajalik ju kiirustada nende aparaatidega ja alati ei ole arsti sõnad nii kuldsed midagi. [/tsitaat]Minu lapsel oli sama aparaat suus mis Sinu lapsel. Isegi arst oli sama. Kõik super. Hambad hetkel korras ja rivis. Aasta kestis see ravi nende laiendajatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli juba varakult näha, et tekib/on hambumuse probleeme. Nt tulid nn kihvad (aga ka muidu hambumus n-ö kitsas). Pandi juba 4-aastaselt see aparaat ja tulemus oli väga hea, hambad läksid ritta. Kui hambad hakkasid vahetuma, oli taas näha, et need ühte ritta ei mahu ja taas laiendamine – tulemus jälle OK. Paraku on lapsel perekondlik eelsoodumus. Ka ma ise olen pikalt breketeid kandnud ja alles sama arst, kes lapsel on, on leidnud ka mulle lahenduse (kandsin breketeid 2 korda ja lapsena ka hambaklambreid). Kui arstidega ka soovite rääkida, soovitan dr Signe Ausingut, ta läheneb asjadele väga mõtestatult ja targalt (ütleb inimene, kes on elus mitme ortodondiga kokku puutu nud). Kui veel lapsest rääkida, siis ebamugavust tekitas see, et algul muutus kõne susisevaks ja lastel on see probleemiks, mu laps õnneks väga seltsiv ja ei põdenud ise selle pärast. Harjumine võttis tal aega ca 1 ööpäeva. Ise pean väga oluliseks, et lapse hambumusele varakult tähelepanu pöörataks, siis säästab see aastatepikkusest breketite-vaevast ja hiigelkulutustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Minu lapsel oli sama aparaat suus mis Sinu lapsel. Isegi arst oli sama. Kõik super. Hambad hetkel korras ja rivis. Aasta kestis see ravi nende laiendajatega.[/tsitaat]

Kas Sina oled see, kellega ma meilitsi suhtlesin?
no mina ei tea miks meil see ravi niiviisi läks, aga kehvasti ta meil läks. Ju siis minu lapse hambakaar laienes oodatust paremini. Mina olen igatahes väga pettunud jakahetsen, et panime selle aparaadi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 09:42; 08.02 19:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps breketid vm aparaat suus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.