Esileht Ajaviite- ja muud jutud Brigitte Susanne Hundi juhtum

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Brigitte Susanne Hundi juhtum

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt võib öelda, et Brigitte Susanne Hunt on üks inimestest, kelle tõttu teie lapsed surevad vähki. Loomulikult ei saa kogu süüd veeretada tema õlgadele, kuna ka teie ise olete paadunud autosõltlased, kellele ei lähe korda puhas keskkond.

Brigitte süü on suur, kuna tema on teadlikult ära rikkunud oma auto väljalaskesüsteemi. Miks politsei ei võiks selliseid karistada?

https://forte.delfi.ee/news/auto/ara-nuta-brigitte-dpf-ei-ole-maailma-lopp-kuidas-oigete-votetega-pikendada-auto-eluiga?id=86992917

+12
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei näe uudist. mingi algus on aga selle põhjal ei oska midagi arvata.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

maga välja.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sellest diislifiltrist midagi ei jaga, kuna ise olen alati bensiinimootorit eelistanud, aga…
Eks ta vaeseke lootis, et teeb Silberautole instas natuke reklaami ja saab auto tasuta korda, kuid tema followerid ei ole kindlasti Silberi sihtgrupp 😂😂😂
Ja nüüd polegi midagi muud teha kui ulguda 😀

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt võib öelda, et Brigitte Susanne Hunt on üks inimestest, kelle tõttu teie lapsed surevad vähki. Loomulikult ei saa kogu süüd veeretada tema õlgadele, kuna ka teie ise olete paadunud autosõltlased, kellele ei lähe korda puhas keskkond.

Brigitte süü on suur, kuna tema on teadlikult ära rikkunud oma auto väljalaskesüsteemi. Miks politsei ei võiks selliseid karistada?

https://forte.delfi.ee/news/auto/ara-nuta-brigitte-dpf-ei-ole-maailma-lopp-kuidas-oigete-votetega-pikendada-auto-eluiga?id=86992917

Kui seaduses on kirjas, et tohib karistada, siis tulebki karistada. Mis seadust sa silmas pidasid, mille alusel politsei karistada võiks?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind pani imestama, et 23-aastane nutab nagu 3-aastane ja loodab, et kui pisarais näoga selfi teed, siis maailm ahhetab ja tunneb kaasa. Ahhetab kindlasti, aga hoopis teistlaadi põhjusel. Ma tema tausta ei tea, aga täiskasvanud inimene nii oma probleeme kindlasti ei lahenda.

+32
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkis, et oli nii läbipaistev selle teemaga ja kōik oli tõsi. Samas ei maininud seda, et ise viis kuskil kõrvalises kohas mudida lastud auto brändi esindusse hooldusesse, kus muidugi hoolduse käigus tehakse tarkvara uuendus ja kui oled kuskil nurga taga lasknud midagi eemaldada, siis see tuleb välja ja on jama sellest. Lisaks see, et mingi kõrvaline koht lubas 200 euri eest mootoritule välja võtta ja Silberauto pakkus 4000 korda tegemise eest. Halloo, ametlik esindus ei hakkagi scammima su auto ajuga, et lihtsalt tuli välja lülitada ja probleem näiliselt kaotada, vaid teeb korra nii nagu peab olema (ehk paneb selle filtri tagasi, mis ongi väga kallis töö ja ilmselt seetõttu see välja oligi võetud ta autol).

Öelda, et ta pole palunud mingit tarkvara uuendust teha.. Viis ju auto hooldusesse ja veel ametlikku esindusse – teevadki seal ju hoolduse käigus kõike, mis neil juhendid ette näevad, sh tarkvara uuendus, mitte iga kliendi detailse nimekirja peale, et seda palun tehke ja seda teist ma ei soovi.

Ühesõnaga palju asju jättis ise rääkimata ja jättis sellega väga vale mulje loost.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui seaduses on kirjas, et tohib karistada, siis tulebki karistada. Mis seadust sa silmas pidasid, mille alusel politsei karistada võiks?

Kas see LS-i paragrahv sobib?
§ 13. Keskkonnakaitsenõuded
(1) Juht ei tohi kahjustada keskkonda sõiduki mootori või teiste seadmete põhjustatud liigse müra, tolmu või heitgaasiga, mida oleks võimalik vältida.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

944,70 eurot on HIIGLASLIK arve??

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks lahti, mis tal siis täpsemalt juhtus. Igsl pool tekst tasuline.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

944,70 eurot on HIIGLASLIK arve??

Mõne inimese kuupalk, mõne inimese jaoks peaaegu 2 kuupalka. Eks see, mis kellegi jaoks hiiglaslik on või mitte, sõltub tema sissetulekutest, kitsidusest ja samuti ka sellest, mida ta selle raha eest saab ja mis väärtus sel tema jaoks on. Imelik on tõesti, et hinnast eelnevalt kumbki pool juttu ei teinud, mu arust mõlema poolt möödalaskmine, aga ju nad seal autoteeninduses on siis harjunud uhkete autodega kenade neiudega, kel rahas pole küsimus.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt ajad sa ise vähkitekitavat juttu suust välja.

Kui autol on mootor heas korras, siis Euro 4 ja 5 normi täitev auto sõidab ülevaatuselt ilma selle tahmakata puhtalt läbi.
Ok, Euro 6 on keerulisen, aga Hundil vast see veel ei ole.

Mis hiiglaslikku arvesse puutub, siis ei ole tema autot diagnoosinud, ei oska kommenteerida. Vabalt võib tehas seda autot olla teinud ka ilma filtrita, järelikuklt on ilma filtrite tarkvara samuti olemas ja täiesti legaalne.

Sa oma vähijutuga võiksid kuhugi nurga taha pisut häbenema küll minna.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei näe uudist. mingi algus on aga selle põhjal ei oska midagi arvata.

Miks ei näe?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind pani imestama, et 23-aastane nutab nagu 3-aastane ja loodab, et kui pisarais näoga selfi teed, siis maailm ahhetab ja tunneb kaasa. Ahhetab kindlasti, aga hoopis teistlaadi põhjusel. Ma tema tausta ei tea, aga täiskasvanud inimene nii oma probleeme kindlasti ei lahenda.

https://estonianwithabackpack.com/2019/07/31/suunamudijate-ebaadekvaatne-reaalsustaju/

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks lahti, mis tal siis täpsemalt juhtus. Igsl pool tekst tasuline.

Sul pole 1€?

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://estonianwithabackpack.com/2019/07/31/suunamudijate-ebaadekvaatne-reaalsustaju/

Ma ei ole su blogi varem lugenud, aga see jutt oli päris ok.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole täit lugu lugenud ega kuulu BSH igapäevaste jälgijate hulka.
Lugesin niipalju, et BSH viis oma auto hooldusesse ja piduriklotside vahetusse. Ühtäkki kerkis kusagilt tahmafiltri teema (mis siis vist tekitas suure osa sellest arvest).
Ka mul endal on vanem MB. Silberautost olen alati eemale hoidnud. Käin väiksemas sama marki autodele spetsialiseerunud teeninduses. Seal on kombeks, et tehakse seda, mida klient palub. Kui töö käigus selgub, et midagi oleks veel mõistlik ära vahetada, siis alati HELISTATAKSE mulle. Kirjeldatakse viga, öeldakse palju uus jupp ja töö maksavad. Siis saan otsustada, kas teha see korda kohe või hiljem. Kui Silberauto kliendile ei helistanud, siis mina olen BSH poolel.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Silberauto kliendile ei helistanud, siis mina olen BSH poolel.

Ole normaalne, Silber vana tegijana ei luba endale sellist lolli viga, et kliendile ei helistata.

Pigem on see, et Silber (nagu teisedki esindused) võtavad sellistelt lumehelbekestelt allkirja tööde võimaliku maksumuse kohta. Ja ühe koopia talle veel igaks juhuks taskusse ka, et ta ikka kindlalt aru saaks, mis see töö maksab.

Helistavad ainult siis, kui autot viies pole viga veel 100% täpselt teada, sellisel juhul tehakse hinnapakkumine tel. teel. (no klots läi, aga see ei reeda, kas ketas on samuti alla lubatud piiri kulunud; see selgub alles tõstukil)
Aga kindlasti see tehakse.

Vastasel korral võib klient esitada õhtul vastuväite, et ta pole neid ajsu tellinud ja võtke uuesti maha. Telefoni logi näitab, kas ta on kõne saanud või ei ole.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta autole tehti hoolduse käigus tarkvarauuendus, mille peale lõi autol põlema mootorituli (sry ei meenu hetkel päris terminid) ja Silber avastas, et neiu on lasknud kusagil nurgataguses kohas autol eemaldada DPF filtri (mida neiu oma instas ka avalikult kuulutas, töö tegijagi leidis sealt). Et mootorituld eemaldada, pakub Silber, et auto tuleb korda teha, ehk panna filter tagasi (4000€), aga selle asemel läks neiu taas nurga taha ja lasi tule kahesaja euro eest kustutada.

Nii lugesin mina kommentaaridest.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et mootorituld eemaldada, pakub Silber, et auto tuleb korda teha, ehk panna filter tagasi (4000€), aga selle asemel läks neiu taas nurga taha ja lasi tule kahesaja euro eest kustutada.

Aga loomulikult. MIDA SILBER muud saakski pakkuda? Nii tola ei saa ju ometi olla.

Või Saksa üks soliidseimaid automarke Eestis pakkuks Huntidele mingeid muid võimalusi auto kordategemiseks, kui Mercedese logo kandvaid osi???
See tädi ei ole normaalne.

Ilmselt tahtis siis, et Silber tema s..tase DPF-i pärast jääks litsentsist ilma vms…

Kusjuures, neid tõesti saab ka odavamalt kui 4000, aga sel ei ole ju MB logo peal. Ja tõepoolest, pärast selle autoga silberisse enam asja ei ole.
Ja Silberis käimine EI OLE kohustuslik.
Aga see on ainuke töökoda Eestis, mis teeb neid autosid korda Stuttgarti näpunäidete ja nõuete järgi.
Imelik oleks, kui nemad ka ei teeks seda – kes siis veel?
Hunt we?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta autole tehti hoolduse käigus tarkvarauuendus, mille peale lõi autol põlema mootorituli (sry ei meenu hetkel päris terminid) ja Silber avastas, et neiu on lasknud kusagil nurgataguses kohas autol eemaldada DPF filtri (mida neiu oma instas ka avalikult kuulutas, töö tegijagi leidis sealt). Et mootorituld eemaldada, pakub Silber, et auto tuleb korda teha, ehk panna filter tagasi (4000€), aga selle asemel läks neiu taas nurga taha ja lasi tule kahesaja euro eest kustutada.

Nii lugesin mina kommentaaridest.

Just. Saad aru, neiu läheb autohooldusse, sest tuli põleb. Enne sai 200 euro eest tule kustu, nüüd läks peaaegu tonn ja vähe sellest, selle asemel, et tuled oleks kustus, põleb nüüd lihtsalt teine hoiatustuli ja tahetakse veel 4400 saada, et see ära kustutada, kuigi teises töökojas see kustutati kahesaja eest. Täelik röövlipesa ju!

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures, neid tõesti saab ka odavamalt kui 4000, aga sel ei ole ju MB logo peal. Ja tõepoolest, pärast selle autoga silberisse enam asja ei ole.

Artiklis oli ka koopia nimekirjast, mis sel autol kõik välja tuleks vahetada, et täiesti korda saaks, see 4000.- polnud mitte ainult tahmafiltri maksumus vaid kogu kupatus kokku.
Kogu nutt ja hala oligi selle 4000se pakkumise pärast. Umbes, et keegi ei tohi Silberit enam kasutada ja kui ta laseb auto korda teha ja paneb müüki, siis ka ostja peab talle vanduma, et ta kunagi Silberisse ei lähe …

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see nutu pilt siia puutub?

No BSH pidas vajalikuks oma autojuttu kaunistada piltidega nutvast iseendast.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu nutt ja hala oligi selle 4000se pakkumise pärast. Umbes, et keegi ei tohi Silberit enam kasutada ja kui ta laseb auto korda teha ja paneb müüki, siis ka ostja peab talle vanduma, et ta kunagi Silberisse ei lähe …

Silberi asi, kordan veelkord, ongi pakkuda vaid lahendusi, mida omakorda diktreerib Stuttgart`i peamaja.
Nad paneksid oma poe kinni, kui nad seda ei teeks. Ma ei ole kursis, et kas neil on üldse võimalik oma teeninduse tunnihinna üle ise otsustada; võimalik, et seegi tuleb saksamaalt.

Aga siis on Hunt ju õigustatult selle p..sarahe omale selga saanud.
Läinud siis “nurga taha” ja lasknud korralik DPF panna. Mitte välja progeda ja veel oskamatult ka.
Noh, ega see korralik ka nüüd õliodav ei ole, minuteada hakkavad hinnad 600 eurost, aga asi seegi.
Kui sel tobukesel on piduriklotsi ja ketta eest 900 maksta, jõuab selle DPF-i ka osta.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sel tobukesel on piduriklotsi ja ketta eest 900 maksta, jõuab selle DPF-i ka osta.

Piduriklotsid + vahetus maksid siiski 440.-, mitte 900.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piduriklotsid + vahetus maksid siiski 440.-, mitte 900.

Ok, minu viga.
Koos hooldusega siis oli 900? Millel pole tegelt vahet, sest päris tühja rahakotiga ta ei ole.

Aga nii vana auto, millel juba tahmakas välja löödud on, koht ei olegi enam autoesinduses.
Mercedesel on lausa mitu head alternatiivi ja seda üle eesti.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse imelik auto valik, mingi vana mersu? No tõesti, suur staar ja noor inimene ja sõidab sellise romuga nagu mingi bemmivend.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Brigitte arvas ehk, et ta on suur staar ja kaunitar pealekauba, nurrub poistele mesimagusalt ja küll teevad poole hinnaga. Aga säh sulle kooki moosiga, ei läinud läbi. Nüüd nutt ja hala ja suur pettumus.

Kaunitar nii labase suuvärgiga? Ja see pilt roosimustrilise mustlasesalli, tutimütsi ja kauboisaabastega?

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Brigitte Susanne Hundi juhtum