Esileht Kodunurk Brokoli ja lillkapsas dipikastmes

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Brokoli ja lillkapsas dipikastmes

Postitas:

Ei söö mitte kumbagi, kuid varsti lapsel sünnipäev tulemas. Anti idee teha juurviljavaagen kus ka brokoli ja lillkapsas esindatud.
Kas neid siis süüakse toorelt? Või pean ma neid enne kuidagi valmistama?
Palun aidake rumalat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 19:23; 03.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei söö mitte kumbagi, kuid varsti lapsel sünnipäev tulemas. Anti idee teha juurviljavaagen kus ka brokoli ja lillkapsas esindatud.
Kas neid siis süüakse toorelt? Või pean ma neid enne kuidagi valmistama?
Palun aidake rumalat![/tsitaat]

vahet pole, kuidas teed. lapsed nagunii neid ei söö.
täiskasvanutele pakutakse ikka toorelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!
Seega lastele pole mõtet pakkuda, peab midagi muud nuputama. Täiskasvanutele siis lihtsalt tükeldan ära ja dipikaste kõrvale ning kogu lugu? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 19:23; 03.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Porgandit ikka lapsed söövad. Riivid ära ja lõikad pulgad. Minu täisealised külalised söövad hea meelega toorest broklit, lillkapsast, porgandit, kurki, paprikat dippikastmega. Krõpse jms ei pakugi, hoolin enda külalistest selleks liiga plaju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed söövad toorelt ja dipikastmega nii lillkapsast kui paprikat, porgandist-kurgist rääkimata. olgu laps 4 või 14, köögiviljavaagen dipikastmega on olnud nende kindel soov. ja väga harva, kui sealt midagi järgi jääb. brokolit ei ole niisama snäkiks pakkunud, see ei ole minu meelest toorelt maitsev.

krõpsud on enamikel sünnipäevadel laual ja minu omad ütlevadki, et krõpse ei osta, kuna neid pakutakse nagunii igal sünnipäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillkapsas on alati esimene, mis minu laste sünnipäevadel laualt kaob, brokolit pole proovinud pakkuda. Toorelt ikka, jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, meil on alati esimestena kadunud lillkapsas, porgand, kurk, paprika ja nuikapsas. Lillkapsa lõikan väiksemateks õisikuteks, teised pulkadeks. Dipiks on hapukoore-juustu kaste (hapukoor ja Atleet sulatatud juust, tiba soola ja tilli).
Pigem kipuvad salat ja krõpsud üle jääma. Köögivili on alati kindla peale minek meil, praegugi laual õhtuseks telekavaatamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks väga nuikapsast. See on vist suht vähe tuntud köögivili, aga tegelikult hästi maitsev.

Head on muidugi ka paprika, porgand, kurk. Sobib ka lillkapsas, ehkki ma ise täitsa toorena seda eriti ei fänna. Brokoli kohta ei oskagi öelda, kas see toorena ikka sobib. Kuumtöödeldult söön aga hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Porgandit söövad lapsed hea meelega 🙂

Dipikastme retsept lastele.

150 ml maitsestamata jogurtit
3 sl riivitud värsket kurki
1 tl oliivõli (ekstra virgin)
0,25 tl värskelt pressitud sidrunimahla
tilli ja/või küüslauku

Ilusta sünnipäevapidu Teile !!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, kas keegi sööb brokolit ka toorelt. Aurutatuna ja peale sulama pandud juustuga on imemaitsev. Lillkapsas on toorelt mulle rohkem meelepärane, kuid lapsele teen iga päev lõunaks brokoli, lillkapsa ja porgandi putru nendest aurutatud köögiviljadest 🙂 Toitu maitsestan vaid tilgakese oliivõliga. Söön ise sama putru samuti suure hea meelega. Kui mõni päev jääb vahele, tunnen sellest toidust puudust, sest see täidab väga hästi kõhtu ja on hästi maitsev samuti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Brokoli ja lillkapsas dipikastmes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.