Esileht Ajaviite- ja muud jutud Broneerijad

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Broneerijad

Postitas:
Kägu

Teate hakkab juba kohutavalt ära tüütama see va broneerimine!!! Ma olen oma lapsele otsinud kasutatud sandaale lasteaeda umbes 2 kuud. Pole saanud, sest iga kord, kui müüjale kirjutan ja vastuse saan öeldakse, et need just broneeriti ära!??? Pakun võimalust, et kohe ostan ära, aga see ei sobi, sest broneeritakse. Ja siis kaob see kuradi kindel broneerija ära ja siis vingutakse, et näe ei osteta välja!!!! Ajab nii vihale lihtsalt!!! Sama kehtib ka riiete ostmise kohta. Midagi soovid, siis see on juba broneeritud. Oleksin rikkur, siis ostaksin rautselt poest!!! Peale õpinguid, kui tööle saan ega siis ostangi poest ja vot enam kasutatult ei osta. Las siis broneerijad broneerivad rahuliku südamega edasi!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Broneerijad

mis numbrit sa otsid. Pakkuda nr 23 helepruunid lahtised eccod. Kui huvitatud, kirjuta aveli.pedastik@mail.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen tähele pannud, et poest saab juba odavamalt kui tihtipeale kasutatult

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen tähele pannud, et poest saab juba odavamalt kui tihtipeale kasutatult[/tsitaat]

No sel juhul peab olema nii mitu tingimust täidetud olema – sa elad suures linnas, sul on aega mööda poode konnata ning õnne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama küsimine mis numbrit saada soovite? Mina müün anatoomilisi kingi,mis sobivad kenasti siseruumidesse,on pealt krõpskinnitusega ja väga vähe kantud.Ei taha keegi,vaatamata sellele et hind on poega võrreldes olemattu.Milliseid kingi siis lastele nii massiliselt bronnitakse on teine küsimine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga anna siis teada müüjale, et oled soovija, kui bronnija peaks ära kaduma. Küll siis müüja võtab ühendust.

Mind on nimetatud broneerijaks ka siis, kui leppisin kokku, et olen kindel ostja ja tulen 2p pärast (varem ei sobinud omavahel ajad) müüja juurde koju asjale järgi. Maksan kohapeal sularahas. Selles mõttes muidugi olingi bronnija, et kui kohapeal oleks selgunud, et ese ei sobi (tihti võtan lapse kaasa ja proovin lapsele selga), oleks ost ka ära jäänud. Samas siiani pole kordagi juhtunud, et lähen kohale ja asi ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, eks selle broneerimisega on nii ja naa.
Ise olen rohkem müüja rollis ja üldjuhul olen vastu tulnud inimestele, kuid eks ma olen saanud ka seeläbi \”vastu pükse\”.

Inimesed lihtsalt kaovad ära. Olen muuseas kallimate asjade ouhul küsinud ka nn broneerimistasu kui inimene kindlasti soovib. Eelistaksin muidu müüa kohe asja ära, aga samas see annab ju broneerijale natuke nn raha laekumise aega. Minu meelest broneerivad just need inimesed, kellel on rahadega kitsam. Elementaarne viisakus oleks aga, et inimene siis hiljem ära ei kao.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ajab ka natuke see pahaseks. eriti siis, kui just oled leidnud selle õige ja sobiva toote, siis müüja vastab, et juba broneeritud :S. No miks?? Mina tavaliselt broneerin alles siis kui kindlaid ostjad pole sellele tootele, kui aga ostetakse kohe, siis ei broneeri kellelegi.
Muidugi teeb ka pahaseks see, kui öeldakse , et olen kindel ostja ja broneerib teatud kuupäevaks ja siis kaob nagu tina tuhka :@. Enam ilma ettemaksuta ei broneeri kellelegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas, mina broneerin küll senikauaks ja pean seda ka õigeks, kuni ma ühe inimesega suhtlen, ehk sellega kes esimesena asja vastu huvi tundis.

Ma ei saa eeldada, et ta oleks kogu aeg onlainis asju ostmas, vaid ikka kuni suhtlen inimesega, siis senikaua teisele ei müü. Kui see müüja aga ei vasta või venitab, siis teavitan teda, et müün järgmisele.

Ükskord kui osta tahtsin ja minu mõistes leppisime ostajaga järgmiseks päevaks aja ja kellaaja kokku, kus tehing toimub ja vat siis sain meili, et ta müüb hoopis kellelegi teisele ja 3 päeva hiljem. Et kui too ei tahtvat, võib mulle ka müüa…saatsin puu taha. Sellised asjad on ebaviisakad ja kuna gmaili keskkond võimaldab kõiki meile säilitada, siis sellistega enam kaupa ei tee kunagi. Ei tee ka sellistega kaupa, kes ei vasta enam ja ära kaovad.

Please wait...
Postitas:
nax

Sõna \”broneeritud\” on lai mõiste. Kui mina asju müüki lisan, siis esimesel müügipäeval pikka bronni ei pane, eelise saavad kiired ostjad, kes samal päeval ülekande teevad. Kõik asjad, mis järgmiseks päevaks järel on (tavaliselt polegi suurt midagi), võin broneerida kuni 2-3-nädalaks, et saaks võimaluse ka need, kel kohe pole võimlalik välja osta.
See selleks. Kui nüüd mõne paljudele huvilistele põneva asja müüki panen, siis tekib tavaliselt mõne minutiga soovija, kes ütleb, et ostab.
Siis teen kohe märke albumisse, et bron. ja vastan kõigile järgmsiele, et \”kahjuks jõuti ese juba ära broneerida ja kui vabaneb, annan teada\”. Sest esimese huvilisega eeldab tehing veel vähemalt kahte kirja, kus edastan oma andmed ja tema teatab oma aadressi ja selle, et rahaülekanne tehtud. See kirjavahetus ei pruugi aga kahe minuti jooksul toimuda, vaid võib venida sama päeva õhtuni. Kauem ma lihtsalt bronnis ei hoia samal päeval müüki pandud asju.
Nii et sõna \”broneeritud\” tähendab minu puhul pigem sellist paaritunnist olekut enne makse laekumist. Kuidas teisiti ma seda siis väljendama peaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ei saa kõike nii must-valgelt võtta. Mina müüjana püüan küll leida kuldse kesktee, st. kui pole asja vastu tulist huvi, siis olen nõus asja ka mõne ostja jaoks broneeringusse panema. Samas ise olen ostjana kirjutanud näiteks müüjale, et olen valmis asja(d) kohe ja kiirelt ostma, kui antud broneerija ei osutu kindlaks ostjaks. Olen selle peale ka oma jaoks positiivseid vastuseid saanud.
Ma ei mõista, miks sellesse ostu-müüki nii närviliselt suhtutakse. Selline tunne, et mõni on kohe loomult harjunud rind ees kõigist ustest läbi murdma, kõik peavad olema ta jaoks käpakil maas – mina tulen, tahan saada ja kõik!
Nii need asjad päris ei käi. Nii nagu ka eelkõneleja kirjutas, et tegelikult on broneerimine lai mõiste.
Ka mina panen albumisse pildi alla \”bron.\”, kui ootan makset, mis ei pruugi koheselt toimuda. Vahel on see aega võtnud isegi järgmise päevani.
Mida ma siis tegema peaks, pommitama ostjat kirjadega, et \”tehke kiirelt ülekanne – ma ootan!\”
Eks ole muidugi ka neid tühja broneerijaid, kuid ka neid, kes kindlasti asja välja ostavad. Toredaid inimesi, kel lihtsalt momendil raha napib, kuid asi väga sobib. Seega kui asja müügiga väga kiire pole, võib ikka ka vastu tulla.
Mina ise tegelikult broneerija ei ole. Ostan siis, kui raha on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

raudselt on see sõna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina toimin müüjana sarnaselt nax-iga, et kui inimene kirjutab mulle kirjas \”soovin osta\”, siis märgin selle eseme oma müügialbumis broneerituks. Vahel ei jõua seda küll väga operatiivselt teha ja veerandtunni jooksul on saabunud juba mitu ostusoovi. Siis kirjutangi järgmistele, et kui ese peaks vabanema, võtan ühendust. Enamasti toimuvad kõik müügitehingud samal või järgmisel päeval, pikemaks ajaks ma reeglina ei broneeri. Minu jaoks pole erilist vahet, kas see ülekanne laekub nüüd tunnike varem või hiljem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nii kiiresti asi toimibki, veerandtund, tund? Ma siin mõtlesin, et kas \”annan ära\” esimesest soovija-broneerijast on juba viisakas mööda minna ja asi järgmisele soovijale pakkuda. Minu viimasest kirjast (kättesaamisvõimaluste kohta) broneerijale on möödas kaks päeva. Vastust saanud ei ole. Ise vaatan oma meilid üldjuhul üle 2*päevas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas nii kiiresti asi toimibki, veerandtund, tund? Ma siin mõtlesin, et kas \”annan ära\” esimesest soovija-broneerijast on juba viisakas mööda minna ja asi järgmisele soovijale pakkuda. Minu viimasest kirjast (kättesaamisvõimaluste kohta) broneerijale on möödas kaks päeva. Vastust saanud ei ole. Ise vaatan oma meilid üldjuhul üle 2*päevas.[/tsitaat]
Ma usun küll, et paku järgmisele. Nii kaua ei maksa küll oodata. Eks selles \”annan ära\” rubriigis käib jälle omamoodi kontingent koos. Mitte, et sinna tõsiselt toredaid, kuid hetkel ehk abi vajavaid inimesi ei satuks, aga noh…. usun, et on ka niisama kokkuahnitsejaid, kes siis edasi püüavad parseldada. Kui aga sind su asjade edasine saatus ei huvita, siis paku aga 🙂

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Broneerijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.