Esileht Hobinurk Brother vs Janome õmblusmasin

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Brother vs Janome õmblusmasin

Postitas:

Tegelen omale uue õmblusmasina otsimisega. Eelnev masin oli Brotheri masin aga see on juba vana ja ei tööta enam hästi ja samuti ei vasta enam minu nõuetele.
Silma on hetkel jäänud Janome DC 4030
Otsin omale masinat mis teeks 1-etapilist nööpauku, oleks võimalik õmmelda nii õhemaid kui ka paksemaid kangaid ja, et oleks valikus ka erinevate pisteid. Sobib nii mehhaaniline masin kui ka elektrooniline masin.

Palju räägitakse, et poolipesa peab olema vertikaalne aga väga paljudel masinatel on see horisontaalne. Miks see horisontaalne halb on, või just ei ole halb? Endal kogemused hetkel ainult vertikaalse poolipesaga.
Aitäh kes oskavad kaasa mõelda ja enda kogemustest kirjutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes aasta tagasi oli mul sama küsimus üleval ja siitsamast PK foorumist otsinguga (märksõnad: Janome ja õmblusmasin) otsides leidsin väga palju kasulikku infot. Seda on siin ikka mitmeid kordi arutatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba u 7 a Brotheri ES-2020, suht algeline masin tänapäeva imedega võrreldes. Teenisin temaga isegi 4 a leiba, st õmblesin iga päev. Töötab siiani ülihästi. Õmbleb kõiki materjale, teeb erinevaid pisteid ja imelihtsalt nööpauke. Lisaks on mul ka overlok ja sellest täitsa piisab. (Trikotaaži masin võiks ka olla 🙂
Eks masinatega on nii, et nad vajavad armastavat kätt, st nende eest tuleb hoolitseda: puhastada, õlitada, aeg-ajalt hooldusesse viia, siis kestavad hästi ja teevad oma tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka nüüd just tänu perekooli foorumile selle masina õnnelik omanik http://shop.kl24.ee/omblusmasinad_sewing_machine/0/readmore/3371/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on jäänud selline mulje, et sarnaste funktsioonidega Brother on lihtsalt kallim kui Janome. Mul on Brother, aga kui kunagi tuleb soov vahetada, siis otsustaks vist Janome kasuks. Otseselt midagi halba pole muidugi Brotheri kohta öelda, seni pole katki ka läinud, üsna lollikindel. Tahaks aga kiiremat masinat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Brother vs Janome õmblusmasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.