Esileht Ilu Brünetist blondiks – mis mind ees ootab?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Brünetist blondiks – mis mind ees ootab?

Postitas:

Kas midagi võib juuksuril nihu ka minna? No et plaatinablondi asemel väljun salongist kollasena. 😀 Kas peapesu hakkab nüüdsest toimuma ainult hõbedašampooni- ja palsamiga või pole need igal pesukorral vajalikud? Veel nippe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.08 08:06; 11.08 08:06; 03.11 19:06; 02.01 07:24; 24.04 08:42; 30.04 08:02; 11.05 08:51; 26.05 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui brünett sa oled? Plaatinablondina sa kindlasti esimene kord salongist ei välju. Oranzi või kollasena – väga suure tõenäosusega, kui kollakat läiget neutraliseerida siis võib ka halli- või rohkega kumaga blondiga lahkuda (mis küll kulub maha mingi aeg).

PS! Brünetist blondiks minnes ei loeta oranzi ega kollast tulemust juuksuri veaks, see pigem on kõige eeldatavam tulemust selle teekonna jooksul. See kuidas juuksetoon värvi eemaldamisele/blondeerimisele reageerib oleneb väga palju eelnevalt kasutatud värvidest ja muudest teguritest. Ning samuti sinu eeldatavast tulemusest, kas tahad keskmist blondi tulemust, helepruuni tulemust. Plaatinablondiks esimese korraga on suht unistus saada ja seda peaks iga juuksur ka ütlema. Ehk kui ühe korra jooksul 3-4 blondeerimist ja toonimist teha, siis brünetist minnes võib see teoks saada, aga seda, kuidas see juustele mõjub ja nad murduvma hakkavad näed alles mõne aja jooksul.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 19:19; 04.11 07:16; 04.11 18:12; 04.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saab, sõltub muidugi juuksuri teadmistest ja oskustest. Kuigi jah, kui eelnevalt on korduvalt värvitud, siis seda ei pruugi välja saada.
Kui pigment juustest välja võtta, jääb järgi keratiin, mis ongi kollane. Alati tuleb seega blondeerimisele mingit pigmenti juurde lisada.
Hõbedashamoone või palsameid pole mina aastaid pidanud kasutama.
Sa pead kasutama nii proteiini kui niisutavaid maske. Vähemalt kord kuus olaplexi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 19:57; 04.11 14:06; 04.11 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad kohe värvida? Blondiks triibutamine tundub kindlam variant, kui juuksur teeks terve pea peenikesi blonde triipe täis (ei näeks välja nagu sebra).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad kohe värvida? Blondiks triibutamine tundub kindlam variant, kui juuksur teeks terve pea peenikesi blonde triipe täis (ei näeks välja nagu sebra).

Mis mõttes kindlam variant? Triibutades ei lähe kollaseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see brünett on su loomulik värv või värvitud? Kui värvitud, siis on tulemus jubedam, kui mitmekordselt värvitud, siis veel viletsam. Kollane ja oranž on tavaline variant, mitmekordne blondeerimine võib nõrgema karvastiku üldse pagema panna. Soovitaks lihtsalt arvestada, et see on protsess, mitte kiirelt saadav tulemus ja võibolla ka kaaluda, kas see mäng üldse väärib küünlaid. Saad muidugi juuksuriga kõik läbi arutada, aga ilmslet tuleb blondeeritud juuksele mingi värv veel peale panna, et tulemus enam-vähem normaalne jääks, kui sa just ei tahagi pipi olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see brünett on su loomulik värv või värvitud? Kui värvitud, siis on tulemus jubedam, kui mitmekordselt värvitud, siis veel viletsam.

Kahjuks värvitud, mitmekordselt. ???? Loomulik värv on kartulikoor.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuriga läbi olete arutanud? Või panid lihtsalt värvimisse aja?
Et värvitud pruunist ühe juuksuriskäiguga blondiks saada tähendab sisuliselt seda, et juuksuril võib sinu peale minna terve päev, mitu blondeerimist ja toonimist. Mis tähendab ka vastavaid summasid.

Kui oled juuksurisse pannud aja nt värvimisse ja juuksuril on sinu peale ca 1 h siis lahkud ilmselt oranzi leekiva rebasena.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 19:19; 04.11 07:16; 04.11 18:12; 04.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad kohe värvida? Blondiks triibutamine tundub kindlam variant, kui juuksur teeks terve pea peenikesi blonde triipe täis (ei näeks välja nagu sebra).

Mis mõttes kindlam variant? Triibutades ei lähe kollaseks?

Läheb ikka. Aga triibutades saab ta vahepeal oma loomulikku värvitooni musta värvi alt välja kasvatada. Alguses on see osa mis tumedaks värvitud, beežide/kollaste/oranžide triipudega. juuksed hakkavad välja kasvama ja see osa, mis ei ole mustaga üle värvitud, sinna jäävad triibud juba “valgemad”. Niimoodi võik sumbes pool aastat toimetada ja siis alles esmakordne üle pea värvimin eteha. Ka sellisel juhul tuleb arvestada, et värv jääb erinevalt nö kartulikoorele ja siis mustaks värvitud osale. Kui on pikad juuksed, siis kiirema ühtlase tulemuse savautab kindlasti, kui juukseid ka tavapärasest rohkem lõigata 😀

Mu enda tutvusringkonnas on paar inimest selle tee ettevõtnud, et süsimustast plaatinablondiks. Ongi kestnud teekond umbes 1,5 aastat ja seal vahepeal on nad siis värvinud end ka kärtspunaseks või siis otsad punased jne, et tulemus oleks ilus, mitte lihtsalt “beež”. Ilmselt on neil ka head juuksuird olnud, kes on osanud protsessi juhtida

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid arvestada olulise juuksekaoga. blondeeritud juuksed ei kasva pikaks, murduvad poole pealt ära ja kui tahad pikki juukseid, hakka juba raha korjama pikenduste jaoks.
kui sul praegu on juba hõredam kartulikoore tooni värvi juus, siis ei soovita sellist juuste rikkumist ette võtta. palju ilusaid toone on ka tumeblondi ehk kartulikoore värvi, kasuta neid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid arvestada olulise juuksekaoga. blondeeritud juuksed ei kasva pikaks, murduvad poole pealt ära ja kui tahad pikki juukseid, hakka juba raha korjama pikenduste jaoks.

kui sul praegu on juba hõredam kartulikoore tooni värvi juus, siis ei soovita sellist juuste rikkumist ette võtta. palju ilusaid toone on ka tumeblondi ehk kartulikoore värvi, kasuta neid.

Loomulikult ei kao ega murdu. Kui just poe garnieri ei kasutata.

Kui on naturaalne juuksevärv, saab plaatinablondiks teha ühe korraga.
Kui on värvitud juus, siis seda pole mõtet blondeerida. Tulemus on ettearvamatu.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 19:57; 04.11 14:06; 04.11 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, jah, aeg pandud juuksuri juurde, kuid muidugi mitte terveks päevaks. Ütles, et vaatame, mis teha annab. Juuksed on mul muidu paksud ja terved, aastaid tumedaks värvimist pole neid kahjustanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, jah, aeg pandud juuksuri juurde, kuid muidugi mitte terveks päevaks. Ütles, et vaatame, mis teha annab. Juuksed on mul muidu paksud ja terved, aastaid tumedaks värvimist pole neid kahjustanud.

Siin jääb alati variant, et seekord tuled oranzina välja ja panete uue aja ja pead mõnda aega oranziga leppima või siin toonitakse sarnases astmes pruuniks – oleneb kui heledaks saab ja jõuate minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 19:19; 04.11 07:16; 04.11 18:12; 04.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, jah, aeg pandud juuksuri juurde, kuid muidugi mitte terveks päevaks. Ütles, et vaatame, mis teha annab. Juuksed on mul muidu paksud ja terved, aastaid tumedaks värvimist pole neid kahjustanud.

Küsimus ei ole juuste tervisest.
Kujuta ette vesivärve. Alguses vütad pruuni ja valge. Siis segad hulka nt sinist. Siis punast. Ss ei oska ette ennustada, mis värv tuleb. Ja kui sa tahad nüüd sellest värvist uuesti kollast saada, siis see ei õnnestu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 19:57; 04.11 14:06; 04.11 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 8 tundi ja kaks juuksurit. Väljusin juuksurist beežina, nüüd, 3 aastat hiljem, olen päris blond

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, googeldasin pilte ja vaatasin videosid, päris jube võib jääda – väljakasv heledam, alt tumedam oranž. Peab vist tõesti triibutamisega alustama siis. Eks muidugi konsulteerin enne juuksuriga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juhuslikult oled Tartus siis Paula ise oma juuksurisalongis omab päris head kogemustepagasit tumedast ilusaks heledaks saamisega (isegi nö keskele toonidesse jäädes ja vajalikult toonides) ning kasutab olaplexi. Mul endal küll pole mitte kõige positiivsem kogemus suhtumisega, süvenemise ja kiirustamisega jmt asjadega, aga samas see ei mõjuta seda, et oma tööd ta tegelikult oskab. Oli lihtsalt ilmselt kehv juhus ja päev.

https://www.instagram.com/paulajuuksestuudio/

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 19:19; 04.11 07:16; 04.11 18:12; 04.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula juuksestuudiot tasub küll vältida. Esiteks pole tal juuksuriharidustki ja juuksed lõhutakse seal lihtsalt ära. Mul endal sealt kurb kogemus, no ja suhtumisest ei tasu rääkidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan soovitamast, kuid käin alati sama juuksuri juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid juuksed värvitud mustaks mitu aastat, kui tahtsin ka blondiks üks päev värvida. See teekond selleni oli ikka väga vaevarikas. Esimesel korral kui juuksurist väljusin olin kartulikoor/oranž. Teisel juuksuri külastusel olin kollane/oranž ja kolmandal korral olin soovitud hele blond.
Kahjuks see rikkus mu juukseid kohutavalt. Nädalas tasub 1 kord ainult kasutada hõbešampooni. Minu lõpptulemus oli see, et peale 6 kuud blond olemast ma pidin juuksed poisipeaks ajama ja välja kasvatama, sest mu juustest pold midagi alles. Juuksed venisid ja tekkisid augud. Igale juukse tüübile ei sobi blondeerimine. Eelnevalt olid mul samuti paksud ja pikad juuksed. Nende oma juuste taastamine võttis aega 5 aastat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalas tasub 1 kord ainult kasutada hõbešampooni.

Minu juukseid lõhkus isegi 1x nädalas meeletult. Pigem kasutada võimalikult harva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasub valida ilma lisanditeta sampoonid ja palsamid. nt kevin murphyl on super head tooted, toonijad blondidele, ei kuivata.
soovitan enne teekonna ettevõtmist hakata tegema olaplex hooldusi.
ja kui sul endal jubna oma juuksur, siis küsi tema käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, juuksuris käidud. Ei läinudki kõige hullemini, oranžiks minemisest pääsesin. Alustuseks tehti blondeerijaga triibud, mis said ülaltpoolt 3 tooni heledamad, otstesse see aga eriti peale ei hakanud, sealt jäid triibud vaid ühe tooni võrra heledamad. Pikk saab see teekond ilmselt tõesti olema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olen elus kaks korda tumadast heledaks lasknud värvida. Kuna ma olen oma juukseid alates 25. eluaastast värvinud (hakkasin varakult halliks minema), siis mõlemal korral on olnud värvitud juuksed.
Esimesel korral pandi aukudega ujumismüts pähe ja juuksur kiskus sealt heegelnõela või selle sarnase esemega salkhaaval juukseid välja ning siis triibutas. Tulemus oli porgandikarva, aga mulle see istus. Ma hiljem olen ennast ise seda värvi värvinud, kui juba oli pea ühtlaselt heledam. Siis lasin järjest heledamaks teha ja mingil hetkel olin isegi täiesti heleblond, siis jälle tasapisi tagasi veidi tumedamaks. Mu lemmik on olnud meeblond toon. Vahepeal olin jälle paar aastat tume ja siis jälle uuesti hele kümme aastat. Nüüd olen olnud jälle mõne aasta tume ning plaanis varsti hakata ennast heledamaks jälle värvima. Kiiret mul sellega pole. Pigem eelistangi, kui on selline pikk erinevates toonides teekond.
Siiani ei ole midagi halba juhtunud, ei juuste välimuse ega tervisega. Endiselt paksud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas midagi võib juuksuril nihu ka minna? No et plaatinablondi asemel väljun salongist kollasena. ???? Kas peapesu hakkab nüüdsest toimuma ainult hõbedašampooni- ja palsamiga või pole need igal pesukorral vajalikud? Veel nippe?

Paar asja jätsid nimetamata 🙂
– hakkad saama suuremat tähelepanu meessoolt
– hakkad saama oluliselt rohkem sapiseid pilke oma sookaaslastelt
– isegi juhul, kui sul on reaalselt nt tehnikateaduste doktori kraad, peetakse sind uute tuttavate või pooltuttavate arvates reaal, tehnika ja insenerivaldkonnas täielikuks tobukeseks
– aga kui autol teel rehv katki läheb, siis ei pea sa enam ise rehvi vahetama (nagu brünetina), vaid juba esimese 5 möödasõitja hulgas on keegi, kes vabatahtlikult blondile appi tuleb.

jne

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas midagi võib juuksuril nihu ka minna? No et plaatinablondi asemel väljun salongist kollasena. ???? Kas peapesu hakkab nüüdsest toimuma ainult hõbedašampooni- ja palsamiga või pole need igal pesukorral vajalikud? Veel nippe?

Paar asja jätsid nimetamata ????

– hakkad saama suuremat tähelepanu meessoolt

– hakkad saama oluliselt rohkem sapiseid pilke oma sookaaslastelt

– isegi juhul, kui sul on reaalselt nt tehnikateaduste doktori kraad, peetakse sind uute tuttavate või pooltuttavate arvates reaal, tehnika ja insenerivaldkonnas täielikuks tobukeseks

– aga kui autol teel rehv katki läheb, siis ei pea sa enam ise rehvi vahetama (nagu brünetina), vaid juba esimese 5 möödasõitja hulgas on keegi, kes vabatahtlikult blondile appi tuleb.

jne

kasva suureks

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– hakkad saama suuremat tähelepanu meessoolt

– hakkad saama oluliselt rohkem sapiseid pilke oma sookaaslastelt

– isegi juhul, kui sul on reaalselt nt tehnikateaduste doktori kraad, peetakse sind uute tuttavate või pooltuttavate arvates reaal, tehnika ja insenerivaldkonnas täielikuks tobukeseks

– aga kui autol teel rehv katki läheb, siis ei pea sa enam ise rehvi vahetama (nagu brünetina), vaid juba esimese 5 möödasõitja hulgas on keegi, kes vabatahtlikult blondile appi tuleb.

jne

Selle kõige peale ma tõesti ka mõtlesin enne. Eks siis saab ~ aasta pärast ka dumb blonde nahas olemise ära proovitud.????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.11 19:06; 03.11 22:12; 04.11 06:17; 04.11 17:55; 04.11 20:15; 05.11 21:54; 06.11 19:03; 07.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid pikad vägevad mustad juuksed. Ja just nimelt poevärvide must juba 10 aastat. Siis sain ma aga autoimmuuunhaiguse diagnoosi ja ravimite tagajärjel jäin pooltest ilma. Seega ma juurtega praktiliselt värvisin omale koguaeg mingit rõvedat “kiivrit” peanahale.
Värv omal mul on keskmine kartul. Juuri ei värvinud enne juuksurit 3 kuud.
Seega otsutasin juuksed lõigata õlgadeni(mis ma ikka sellest pikast hiiresabast hoian) ja tegin heledad triibud sisse esialgu.
Siis aga läksin järgmisena nö värvipesusse ja tükk aega olin selline proksjas/roostene. See isegi meeldis mulle.
Nüüdseks on juuksed ikkagi lühikesed, kuna värvipesu(isegi koos olaplexiga) tegi otsad heinteks, olen lasknud järjest lõigata maha.
Nüüd on üle aasta möödas ja kasvatan oma loomulikku välja hoopiski. Värvisin viimati märtsis ja nüüd olen tugeva väljakasvu triibuga kõrvadeni. Kui pealaele krunni teen, pole õnneks hull vaatepilt.
Hõbešhampoon on olemas ja selle mõju näen alles siis, kui pesen koguaeg. Aga see kuivatab otsi.

Nüüd võtan hoogu, et ehk kuidagi saaks seda ranti hajutada. Juuri aga ma värvida ei taha. Muidu kogu töö tühja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Brünetist blondiks – mis mind ees ootab?