Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: BTA kasko

Postitas:
Kägu

On kellelgi kogemus BTA kasko koguriskikindlustusega, kui auto hävis?
Autol oli ostetud ka uusväärtuskaitse, kuid nüüd BTA puksib vastu ja ei taha otsust juhtunu osas teha, samuti pole öeldud, mis on kahju väärtus. Juhtumist juba mitu nädalat möödas.
ütlesid vaid, et nende “eksperdid” saavad autoga alles 3 nädalat peale juhtumit uurida, et saada selgust, mis juhtus. BTA teab, et auto hävis. Kas neil on õigust seda teha? Lepingus kirjas, et peavad 3 tööpäevaga autoga üle vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis nende kohustused on, aga firma on igatahes nõme, niipalju kui kokkupuudet on olnud. Korra pidin sinna kontorisse minema, teenindaja oli umbkeelne, midagi aru ei saanud, milles asi üldse. Käskis seletuskirja kirjutada, aga ma arvan, et seda luges ka mingi sama umbkeelne troll. Igatahes lahend oli vastu igasugust loogikat, aga kuna mina ise midagi maksma ei pidanud, siis mina rohkem nendega jahmerdada ei viitsinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju nende arvates see hävimine kahtlane on. Vbl on kindlustusuurija laual igaks juhuks.
Kindlustusvaidlusega saad pöörduda Lkf-i. Loeb ju sinu lepingu sisu mitte perekoolika oma. Järgmisele autole osta kindlustus nii, et loe enne tingimused läbi mitte ära vaata hinda.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )