Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Buffet Rootsi kruiisil

Postitas:
Kägu

Sooviks teada, kas buffet rootsi kruiisil on seda väärt ja kas valik on seda raha väärt. Või oleks minna hoopis mõttekam kuskile restorani sööma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menüüd on ju väljas, eks sa vaata ja otsusta. Restoran on ikkagi üsna kallis, kui sul mingit soodushinna võimalust ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menüüd on ju väljas, eks sa vaata ja otsusta. Restoran on ikkagi üsna kallis, kui sul mingit soodushinna võimalust ei ole.

Buffet menüüd pole saadaval, aga resto omad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on küll üsna rikkalik olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Buffet´st leiab alati midagi head ja suupärast, pole kordagi juhtunud, et rahulolematuse tunne oleks jäänud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kui oled krevetisõber, siis juba nende pärast tasub buffe võtta. Kahju ainult, et ette ära ei saa süüa 🙂 Eriti tasub lastega just buffee kasuks otsustada.
Olen ka vahest ka restos söögi võtnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen alati buffeega rahul olnud. Eriti lastega. Lastele pakub kuidagi eriti lusti endale ise toitu valida ja veel nii paljude asjade vahel… Endale ka meeldib pigem maitsta kõigest natuke kui tellida 1 praad, mis ei pruugigi maitseda. See on kuidagi osa puhkusest.  Kui väga tihti käiks, siis vast ei naudiks enam.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis sa mõtled väärt olemise all. Valikut on. Nii soolast kui magusat, külma ja sooja. Krevetti saab, kalamarja ka, kui soovid. Magustoitu on. Samas kõik sealt ka imemaitsev pole, aga saad vabalt valida ja proovida. Veinikest ka õhtusöögi juurde, kui see su arust väärtust lisab. Aga restos saad odavamalt kõhu täis. Mitte küll nii palju erinevat kraami, aga raha kulub vähem ja nälga ei tohiks jääda. Ja tegelikult saab ju oma küpsisepaki ka kuskil kajutinurgas ära nosida, kui ikka üldse ei taha liigseid kulutusi teha. Ja hommikusöök on jamam ja väiksema valikuga, aga hind ka odavam. Ikkagi on õhtusöögil hinna-kvaliteedi suhe mu arust parem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga restos saad odavamalt kõhu täis. Mitte küll nii palju erinevat kraami, aga raha kulub vähem ja nälga ei tohiks jääda.

See ei vasta nüüd küll kuskilt otsast tõele. Restoranis pead sel juhul sööma ainult pearoa või eelroa ja mitte midagi rohkem, sest ka kõige odavam pearoog + kõige odavam eelroog/magustoit annavad juba kokku buffee hinna. Kõik joogid tulevad pealekauba ja need ei ole mitte odavad. Lastest ei hakka rääkimagi, nende puhul jõuab buffee hind juba veel varem kätte.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga restos saad odavamalt kõhu täis.

No kust otsast? Ehk tõesti kui võtad ainult eelroa ja rüüpad kotist vett peale.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lubasin endale, et viimast korda viibisin seal. kohutaav lihtsalt.

järjekord kõiges 🙁 hull ahnitsemine. mu vastas istus mammi, kel oli ca 30cm toidukohi ees ja ajas kätega sinki suust sisse  , ökk. see kogemus  ja see hind pole seda väärt. pigem maksan pisut juurde ja saan pool tühjas ala carte restos hommikust süüa.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostame alati erihommikusöögi. See on samamoodi bufee, ainult veidi kallim, tunduvalt parema valikuga, ilma igasuguse tungemiseta, vabu laudu on külluses, enamasti saab lausa merevaatega laua ja igale täiskasvanule on tervituseks klaas külma vahuveini. 😀

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lubasin endale, et viimast korda viibisin seal. kohutaav lihtsalt.

järjekord kõiges ???? hull ahnitsemine. mu vastas istus mammi, kel oli ca 30cm toidukohi ees ja ajas kätega sinki suust sisse , ökk. see kogemus ja see hind pole seda väärt. pigem maksan pisut juurde ja saan pool tühjas ala carte restos hommikust süüa.

no kui teised häirivad, siis pead enda jaoks midagi teistmoodi orgunnima, aga mid ei häiri, valin ikka sellise koha, kus saan või saame natuke eraldi olla, siiani on see küll õnnestunud ja õhtu buffet laua saab kinni panna vast. koha soovile

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtubuffees on alati vaikimisi laud seltskonadele broneeritud. Ei pea otsima vaba kohta. Kui on võetud teine kate, siis võib ka esimese ajal küsimas käia, kas saaks nt lauda akna ääres vms. Kui on vabu kohti, siis saab vahetada küll.

Hommikubuffees võib küll vahel olla keeruline meelepärast lauda leida, kui laev täis. Selles mõttes erihommikusöök parem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostame alati erihommikusöögi. See on samamoodi bufee, ainult veidi kallim, tunduvalt parema valikuga, ilma igasuguse tungemiseta, vabu laudu on külluses, enamasti saab lausa merevaatega laua ja igale täiskasvanule on tervituseks klaas külma vahuveini. ????

Kes küll tahaks hommikul, pärast ärkamist vahuveini?

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… igale täiskasvanule on tervituseks klaas külma vahuveini. ????

See on küll oluline boonus hommikusöögi alla ????

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes spaades on hommikusöögi buffee lauas vahuvein. Alati mõtlen, et mille kirevase päralt?

Eriti, kui oled eelmisel õhtul alkoholi tarbinud? Siis tahaks ju just ruttu pead selgeks ja päeva käima saada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes spaades on hommikusöögi buffee lauas vahuvein. Alati mõtlen, et mille kirevase päralt?

Eriti, kui oled eelmisel õhtul alkoholi tarbinud? Siis tahaks ju just ruttu pead selgeks ja päeva käima saada.

No spaas ma ilmun kl 10 sööma, siis ma võin selle 1 dl vahuveini ära juua küll, aga Rootsi kruiisil kl 7:30…  tänan, ei.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erihommikusööki saab süüa ka kell 9, ei pea kell 6 või 7 minema.

Juba aastasadu on teatud, et parim aega šampanja joomiseks on hommik.

https://www.harpersbazaar.com/uk/culture/going-out/a36726103/why-you-should-drink-champagne-at-brunch/

https://www.decanter.com/wine-news/writer-says-champagne-every-morning-is-secret-to-long-life-78957/

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes spaades on hommikusöögi buffee lauas vahuvein. Alati mõtlen, et mille kirevase päralt? Eriti, kui oled eelmisel õhtul alkoholi tarbinud? Siis tahaks ju just ruttu pead selgeks ja päeva käima saada.

Klaas külma vahuveini teebki pohmellis pea selgemaks ja on kergem päeva käima saada 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostame alati erihommikusöögi. See on samamoodi bufee, ainult veidi kallim, tunduvalt parema valikuga, ilma igasuguse tungemiseta, vabu laudu on külluses, enamasti saab lausa merevaatega laua ja igale täiskasvanule on tervituseks klaas külma vahuveini. ????

Kes küll tahaks hommikul, pärast ärkamist vahuveini?

Mina puhkuse ajal küll ära ei ütle. Eriti kui on pool ööd tantsimas oldud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen mulliveini fänn, aga hommikusöögi juurde ei lähe mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes küll tahaks hommikul, pärast ärkamist vahuveini?

Sa võtaks pigem pitsi viina?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes küll tahaks hommikul, pärast ärkamist vahuveini?

Sa võtaks pigem pitsi viina?

Ei, ma ei võtaks hommikul üldse mingit alkoholi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin vanasti kõva viinanina, aga isegi mina pole kunagi kuskil reisil hommikuti alkoholi tahtnud. Kodus jõin küll, aga siis oli kodus olemise päev, mitte reis, kus soovid kuskil käia ja midagi huvitavat teha. Hispaanias viietärni hotellis vaatasin, et vahuveini jõid hommikusöögilauas vaid venelased. Mõni peen iluopitud proua võttis hommikusöögiks klaasi vahuveini ja viilu arbuusi, seni kuni meespool, kes oli paks orikas, ajas sisse saiakesi, peekonit ja muud.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma loodan, et kõik saavad aru, et see klaas vahuveini pole kohustuslik. 😀

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on buffet?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on buffet?

Oehh.
Buffet
Rootsi laua ideeks on tervislik, värske ja trendikas toit stiilse serveeringuga. Kindlasti leiate valikust oma isiklikud lemmikud nii eelroogade, põhiroogade kui ka magustoitude seast.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin vanasti kõva viinanina, aga isegi mina pole kunagi kuskil reisil hommikuti alkoholi tahtnud. Kodus jõin küll, aga siis oli kodus olemise päev, mitte reis, kus soovid kuskil käia ja midagi huvitavat teha. Hispaanias viietärni hotellis vaatasin, et vahuveini jõid hommikusöögilauas vaid venelased. Mõni peen iluopitud proua võttis hommikusöögiks klaasi vahuveini ja viilu arbuusi, seni kuni meespool, kes oli paks orikas, ajas sisse saiakesi, peekonit ja muud.

No päris veider siis. Üldiselt on soojamaareisil tavaline juua külma õlut või valget veini päikese läes chillides.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes spaades on hommikusöögi buffee lauas vahuvein. Alati mõtlen, et mille kirevase päralt?

Eriti, kui oled eelmisel õhtul alkoholi tarbinud? Siis tahaks ju just ruttu pead selgeks ja päeva käima saada.

Inimesi on erinevaid ja elustiie on erinevaid, on inimesi, kes saavad endale lubada elu nautimist ja ei pea kuhugi tormama.

Teemaalgatajale vastuseks: bufee ikka see kõige odavam variant õhtusöögiks, a la carte’d lähevad ju kõik kallimaks.

Odavam on võtta söök kaasa ja syya kajutinurgas v piirduda kaasaostetud voikuga kuskilt laeva kiirtoidukohast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil