Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Buffet Rootsi kruiisil

Postitas:
Kägu

Olin vanasti kõva viinanina, aga isegi mina pole kunagi kuskil reisil hommikuti alkoholi tahtnud. Kodus jõin küll, aga siis oli kodus olemise päev, mitte reis, kus soovid kuskil käia ja midagi huvitavat teha. Hispaanias viietärni hotellis vaatasin, et vahuveini jõid hommikusöögilauas vaid venelased. Mõni peen iluopitud proua võttis hommikusöögiks klaasi vahuveini ja viilu arbuusi, seni kuni meespool, kes oli paks orikas, ajas sisse saiakesi, peekonit ja muud.

Eks see soltub palju õhtul joonud oled:) kui õhtuti enne pidama ei saa kui oled joobes, siis arusaadav, et hommikune kultuurne vahukas hommikusöögi juurde tuleb üles:)

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi on erinevaid ja elustiie on erinevaid, on inimesi, kes saavad endale lubada elu nautimist ja ei pea kuhugi tormama.

Selles asi ongi, et kohe hommikul alkoholiga alustamine ei ole ju ometigi nautimine. Kui joodikud välja arvata, kes alustavadki päeva pea parandamisega.

Aga jah, inimesed on tõesti erinevad. Sellega tuleb nõustuda.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see soltub palju õhtul joonud oled:) kui õhtuti enne pidama ei saa kui oled joobes, siis arusaadav, et hommikune kultuurne vahukas hommikusöögi juurde tuleb üles:)

Reisil ma ei joonud siis üldse, oli niigi tore ja ei raisanud aega joomise peale. Jõin ikka pigem igavusest. Nüüd tundub üldse hommikune vahuvein mitte kultuurne, vaid lihtsalt vastik. Ma ei kujuta ette, kellele tundub hommikune vahukas kultuurne. Kui olen hommikusöögilauas vaadanud, kes hommikuti joovad, siis peale venelaste mitte keegi. Ja siis ka peamiselt naised, mehed vist eelistavad midagi krõbedamat, mille võtavad hotellitoas sisse, sest tunduvad üsna pohmas olevat.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reisil ma ei joonud siis üldse, oli niigi tore ja ei raisanud aega joomise peale. Jõin ikka pigem igavusest. Nüüd tundub üldse hommikune vahuvein mitte kultuurne, vaid lihtsalt vastik. Ma ei kujuta ette, kellele tundub hommikune vahukas kultuurne. Kui olen hommikusöögilauas vaadanud, kes hommikuti joovad, siis peale venelaste mitte keegi. Ja siis ka peamiselt naised, mehed vist eelistavad midagi krõbedamat, mille võtavad hotellitoas sisse, sest tunduvad üsna pohmas olevat.

Tüüpiline endine alkosõltlane, kes vähe kainemana hakkab teisi halvustama.

Minul alkoprobleemi pole ning reisidel võin kohe hommikul miski dringi teha. Ka kodus päikeseterrassil peesitan, jääkuubikutega mull ning hea muss.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles asi ongi, et kohe hommikul alkoholiga alustamine ei ole ju ometigi nautimine.

No see on sinu arvamus, mitte fakt. Ma võin vabalt puhkuse ajal hommiksöögiks väikest kihisevat nautida ja surina sisse saada kui soovin.
Tsiteerides klassikuid (kes teab, see teab): “What, I can’t have mimosa with breakfast? I’m on vacation!!!”

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin vabalt puhkuse ajal hommiksöögiks väikest kihisevat nautida ja surina sisse saada kui soovin.

Sina võid jah, seda sa juba ütlesid mitu korda, aga paljudele hommikul juua ei meeldi, lepi sellega.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid jah, seda sa juba ütlesid mitu korda, aga paljudele hommikul juua ei meeldi, lepi sellega.

Mina ütlesin seda esimest korda, vastuseks inimesele, kes väitis üleüldiselt, et hommikul vahuveini nautimine on võimatu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid jah, seda sa juba ütlesid mitu korda, aga paljudele hommikul juua ei meeldi, lepi sellega.

Keda kotib, et osadele ei meeldi? Need ei joo siis lihtsalt, teised joovad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa armastad ülesöömist, siis jah, on raha väärt . Kui ei eksi, on ka vaadivein/õlu hinna sees. Lastega ka ehk lihtsam tõesti, et saavad silmadega valida (kuigi kohati on just tüütu oodata nende otsust, kui lapsed veel ise ette ei tõsta)

Kui aga oled vähese söömisega ja eelistad miskit kerget, siis ehk ei tasu ära…

Lisaks kallitele restoranidele on laevsl ka odavamaid toidukohti, kus saab lihtsamat toitu, 3nurkvõileibu jne

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa armastad ülesöömist, siis jah, on raha väärt . Kui ei eksi, on ka vaadivein/õlu hinna sees. Lastega ka ehk lihtsam tõesti, et saavad silmadega valida (kuigi kohati on just tüütu oodata nende otsust, kui lapsed veel ise ette ei tõsta)

Kui aga oled vähese söömisega ja eelistad miskit kerget, siis ehk ei tasu ära

Lisaks kallitele restoranidele on laevsl ka odavamaid toidukohti, kus saab lihtsamat toitu, 3nurkvõileibu jne

Kui ma armastan kergemat toitu, siis valin just rootsi laua, sest seal on ikka palju parem ja tervislikum valik, ei pea mingit võileiba nosima. Ülesöömisega võib kellelgi probleeme ju olla, kui see üksainus kord buffeesse sattuda, aga vaevalt see ainus kord ka kellegi tervisele halvasti mõjub. Tore, kui saavad erinevaid asju maitsta. Tihedad reisijad vaevalt endale seedehäireid põhjustavad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on sinu arvamus, mitte fakt. Ma võin vabalt puhkuse ajal hommiksöögiks väikest kihisevat nautida ja surina sisse saada kui soovin. Tsiteerides klassikuid (kes teab, see teab): “What, I can’t have mimosa with breakfast? I’m on vacation!!!”

Seda sa arvad ise, et sul pole alkoholiprobleemi. 99 protsenti alkoholiprobleemiga inimesi seda endale ei tunnista. Need, kes puhkusel olles juba hommikul tinutama hakkavad ja nädal aega vines on, neile ikkagi maitseb alkohol päris hästi ka mitte puhkusel olles. Ise nad muidugi arvavad, et mingit probleemi pole, kuigi joovad ikka väga palju. Katsu kasvõi siinse rahva käest laupäeva õhtul midagi normaalset kuulda, suurem osa on täis. Ilmselt ka sina.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu kasvõi siinse rahva käest laupäeva õhtul midagi normaalset kuulda, suurem osa on täis. Ilmselt ka sina.

Issand jumal küll.
TROLL!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes puhkusel olles juba hommikul tinutama hakkavad ja nädal aega vines on, neile ikkagi maitseb alkohol päris hästi ka mitte puhkusel olles. Ise nad muidugi arvavad, et mingit probleemi pole, kuigi joovad ikka väga palju.

See ongi seepärast puhkus, et teen, mida tahan ja mis kell tahan.

Tavaelus on kohustused.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi seepärast puhkus, et teen, mida tahan ja mis kell tahan.

Järelikult oledki alkohoolik, kui kõige meeldivam tegevus, mida välja oskad mõelda, on hommikust peale joomine.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult oledki alkohoolik, kui kõige meeldivam tegevus, mida välja oskad mõelda, on hommikust peale joomine.

Mina ei joo hommikul. Alustan külma õllega/mulliga siis, kui päikest hakkan võtma eh siis ca kell 12 päeval. Nn.peale ei joo kunagi. Kui on eelmisel päeval pidu olnud, siis järgmine päev ei joo tilkagi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on sinu arvamus, mitte fakt. Ma võin vabalt puhkuse ajal hommiksöögiks väikest kihisevat nautida ja surina sisse saada kui soovin. Tsiteerides klassikuid (kes teab, see teab): “What, I can’t have mimosa with breakfast? I’m on vacation!!!”

Seda sa arvad ise, et sul pole alkoholiprobleemi. 99 protsenti alkoholiprobleemiga inimesi seda endale ei tunnista. Need, kes puhkusel olles juba hommikul tinutama hakkavad ja nädal aega vines on, neile ikkagi maitseb alkohol päris hästi ka mitte puhkusel olles. Ise nad muidugi arvavad, et mingit probleemi pole, kuigi joovad ikka väga palju. Katsu kasvõi siinse rahva käest laupäeva õhtul midagi normaalset kuulda, suurem osa on täis. Ilmselt ka sina.

ära hakka….tundub ka mingi probleemiga kägu olevat

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen see, kes siin eelnevalt kirjutas, et ei mõista neid, kes tahavad hommikusöögilauas vahuveini juua.

Samas, usun, et need radikaalsed alkoholivastaste kõnede pidajad on tegelikult ka suht suure probleemi ees. Ilmselgelt on neil endil mingi halb kogemus selle teemaga. Kas on nad ise sellega kimpus olnud või suurem tõenäosus, et on olnud nende emal/isal/elukaaslasel see häda olnud.

Mõõdukas alkoholi tarbimises, vabal ajal, ilma halbade tagajärgedeta, ei näe mina midagi taunimisväärset. Targalt saab ka juua.

Seda kirjutades tunnistan, et kallasin endale just pokaali valget veini. Aga on reede õhtu ja kell on 19.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, usun, et need radikaalsed alkoholivastaste kõnede pidajad on tegelikult ka suht suure probleemi ees.

Siin teemas pole radikaalseid alkoholivastaseid kohanud, jutt oli hommikusöögilauas vahuveini joomisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, usun, et need radikaalsed alkoholivastaste kõnede pidajad on tegelikult ka suht suure probleemi ees.

Siin teemas pole radikaalseid alkoholivastaseid kohanud, jutt oli hommikusöögilauas vahuveini joomisest.

See kägu on radikaalne alkoholivastane.
31.03.2022 19:02

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin teemas pole radikaalseid alkoholivastaseid kohanud, jutt oli hommikusöögilauas vahuveini joomisest.

Mis peaks kellelgi ometi selle vastu olema, et hommikul laevas klaasike vahuveini pakutakse? Kes tahab, see joob, kes ei taha, ei joo. Teema on umbes 100 milliliitris. Kellelgi tekib sellega seoses mingi alkoholismiprobleem? No see peab tõeasti olema väga isiklik, ei tasu seda kõigile teistele inimestele üle kanda.
Paljudes hotellides on samuti vahuvein hommikusöögilauas, lausa vabalt võtta ja pudelist valada, mitte vaid klaasike. Ja mis siis sellest?
Me ostame vahuveini koju 2 korda aastas kindlateks päevadeks ja kindlat sorti, aga päris tore on mõnda teistsugust ka vahel maitsta. Ei näe küll, mis sel alkoholismiga pistmist oleks, peale selle hommikuse klaasitäie väga lahjat kraami ei joo ju midagi nädalaid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, usun, et need radikaalsed alkoholivastaste kõnede pidajad on tegelikult ka suht suure probleemi ees.

Siin teemas pole radikaalseid alkoholivastaseid kohanud, jutt oli hommikusöögilauas vahuveini joomisest.

no siin vähemalt 1 vist ikka on, olgu jutt või ainult hommikusöögilaua vahuveinist, mis pole mingi näitaja, et sildistada siin inimest

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 3nurkvõileibu jne

Appi! Ma olen siin foorumis näinud igasuguseid “uudissõnu”, aga et ühe geomeetrilise kujundi nimetuse nii võiks kirjutada…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes hotellides on samuti vahuvein hommikusöögilauas, lausa vabalt võtta ja pudelist valada, mitte vaid klaasike. Ja mis siis sellest?

Spaahotellides on see tavaline. Ja päris suur osa inimestest joovadki ning mitte ainult 1 klaasi. Ja see on väga okei.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja päris suur osa inimestest joovadki

See on ikka tugev liialdus, millega vist oma alkoholiprobleemi proovid õigustada. Suurem osa ikka hommikusöögilauas ei joo, veel vähem lausa mitu klaasi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka tugev liialdus, millega vist oma alkoholiprobleemi proovid õigustada. Suurem osa ikka hommikusöögilauas ei joo, veel vähem lausa mitu klaasi.

Kas suur osa inimestest tähendab suurem osa inimestest? Vähe sellest, et kibestunud ja tige oled, oled loll ka veel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka tugev liialdus, millega vist oma alkoholiprobleemi proovid õigustada.

Ma loodan, et sul meest ei ole. Sinusugust inimest välja pole võimalik kannatada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et sul meest ei ole. Sinusugust inimest välja pole võimalik kannatada.

Pooltel vist sellised mehed, kes oma perekonnaga kaine peaga ei suuda eriti kaua olla, siis peabki juba hommikul vara puhkusel tinutama hakkama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooltel vist sellised mehed, kes oma perekonnaga kaine peaga ei suuda eriti kaua olla, siis peabki juba hommikul vara puhkusel tinutama hakkama.

Ei tea, sellised mehed on sinusugustel närvihaigetel ikka, kes ilma joomata oma naist välja ei kannata 😀 Ja täiesti mõistan neid, hakkaks isegi jooma.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, sellised mehed on sinusugustel närvihaigetel ikka, kes ilma joomata oma naist välja ei kannata ???? Ja täiesti mõistan neid, hakkaks isegi jooma.

Ei, minul ei ole sellist meest. Ikka sina siin räägid, et väga okei on hommikul vara jooma hakata ja ikka tuleb mitu klaasi võtta. Kui pooltel on jotad meheks, ega siis muud ei saagi ju öelda, peab sellist käitumist kuidagi normaliseerima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis see, kellele Brintellix absokuutselt ei mõjunud. Arst kirjutas asemele Erset tabletid. Neil toimeaine sama mis Zoloftil – sertraliin. Nädala pidin võtma 50 mg, edasi 100 mg.

On kellelgi kogemusi selle rohuga? Kahjuks internetist just ülemäära palju lugeda pole, eestikeelset infot kohe absoluutselt mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )


Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil