Esileht Hobinurk Bulgaaria hinnatase 2019 (toitlustus)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Bulgaaria hinnatase 2019 (toitlustus)

Postitas:

Mõte sõita järgmisel hooajal Bulgaariasse, Varnasse. Internet on küll igasugu infot täis, aga sooviks reaalseid kogemusi just viimase hooaja põhjal.
Ainult hommikusöögiga hotelli saaks odavalt, aga kuidas on kogemused – kas tasub ära, kui hoida paarsada eurot hotelli pealt kokku (võrreldes hommiku- ja õhtusöögiga majutusega) ja süüa igapäevaselt ülejäänud toidukorrad väljas (kahekesi)? Uhkeid restorane muidugi iga päev ei külastaks, sobib ka lihtne toit, aga kuna eelarve on üsna piiratud, siis tahaks sellised asjad eelnevalt läbi kalkuleerida.

Olen kursis, et kõige soodsam oleks võtta kööginurgaga apartement ja ise süüa teha ning see variant ei ole ka välistatud, aga hetkel sooviks tagasisidet just selle kohta, milline on umbkaudu toidukorra hind väljas süües inimese kohta olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 20:24; 24.10 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu bulgaarladest Varnast pärit mees pööritab selle küsimuse peale silmi, sest muidugi on välja süüa odavam kui kallis hotellis. Me olime suvel seal kuu aega, väljas sõime vähe, sest noh…kokkavad naissugulased, kes polnud meid ammu näinud. Aga üldiselt nt alates 5 eurost inimese kohta võib juba söönuks saada.
Kui väga tahta kokku hoida, siis minge nt turule ja sealt saab kioskitest paari euroga süüa. Lähete sealt mere äärsest turistilõksust veidi kaugemale (kingad peavad head olema, mida kaugemal mere äärest, seda hirmsamad teed) ja leiate ka soodsaid restorane.
Kui leiate üles, siis selline turg nagu Tšaldža, see on üsna kesklinna lähedal, seal on imeline krepiputka. Ma järgmisel suvel lähen neile kasumit tekitama, krepp maksab u 1,25 eur, see on nii suur ja rammus, et ma andsin pool mehele, sest ma ei suutnud lõpuni süüa. Iseenesest on täitsa nutune, et sellise söögi eest nii vähe raha küsitakse, ei tea, mis see tüdruk veel palka saab, kes neid seal küpsetav.
Kõik see kehtib muidugi, kui olete ikka Varnas, mitte Kuldsetel Liivadel või kuskil mujal lähedases kuurortis. Seal on vist ikka turistihinnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd, keskealistena on teistmoodi, aga kui olime nooremad ja hoolimata väikesest eelarvest reisida tahtsime, siis oli toit küll viimane asi, mille pärast põdeda. Kui hommikusöök oli niikuinii hinnas, siis sõimegi kõhud punni. Lõunaks mingist kohalikust kohast supi või võiku vm odava kohaliku roa. Õhtuks ostsime tavaliselst juustu-puuvilju-veini hotellituppa.

P.S. uuri tripadvisorist – seal on restoranide juures palju pilte ja menüüsid koos hindadega, saad midagi selgelt aimu hinnatasemest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Kuldsetel liivadel saab odavalt söönuks. Maailma parimad värsked kalad, mida silma all küpsetatakse, mmmm…
Enam-vähem poole odavam meie toidukohtadest. Hotelli söök oli üsna igav, kohapeal on söögikohti palju ja erinevaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh vastanutele asjalike vastuste eest! Väga kindlasti ei taha kokku hoida, aga siiski kalkuleerime, kuidas on odavam minna. Mujal reisides (nt Kreeka, Itaalia, Hispaania saarestik) on olnud pigem kogemus, et hotelli eest veidi rohkem makstes ja võttes suurema toitlustusega hotellipakett tuleb siiski odavam kui süüa igapäevaselt väljas ja hoida hotelli pealt toitlustuse tüübiga kokku. Tean küll, et Bulgaaria on eelpool mainitud sihtpunktidest odavam, aga ega kui ise pole käinud, siis ju ei tea. 🙂 Minek on jah Varnasse, mitte kuurortisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 20:24; 24.10 20:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Bulgaaria hinnatase 2019 (toitlustus)