Esileht Hobinurk Bulgaaria-kuldsed liivad.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Bulgaaria-kuldsed liivad.

Postitas:
Kägu

Kes on käinud Bulgaarias kuldsetel liivadel? Mõtlesin, et käiks ära, aga mitte keegi tuttavatest ei ole seal käinud. Netist olen otsinud infot, aga kuigi palju seda kahjuks ei ole.
Jagage infot, mida kindlasti tasuks seal vaatama minna, kuidas hinnad on,näiteks õhtusöök restoranis, toidukaubad poodides? Veel midagi olulist, mida peaks teadma enne minekut?
Tänud juba ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseks teemaks on hobinurk olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime 2 asstat tagasi, väga meeldis. Tohutu rahvaste paabel – kes tuli sooja, kes tuli jahedasse 🙂
Restorane ja igasugu söögiputkasid on tohutult, seepärast ei tasu hotellis peale hommikusöögi muud võtta. Toidud olid head ja üsna odavad igal pool, tasub proovida rahvustoite ka. Silma all grillitud värske kala oli mu põhiroog 🙂
Hotell võiks olla ranna ääres, aga veidi eemal keskusest, siis on vaikne. Keskuses kõikvõimalikke kontserte ja rahvast alati palju. Kui rannast kaugemal/kõrgemal, siis peab taskulamp kaasas olema, kui pimedas liigud – väiksesd teekesed läbi pargi pole valgustatud.
Toidupoed on lahti 24/7.
Kohv on jube, aga keskuses ühe hotelli all oli Viini kohvik, sealt sai head kohvi, aga kallis muidugi. Tasub endal kaasa võtta.
Rannast saab osta reise, nad seletavad sulle ilusti ära, kuhu sõidetakse ja mida vaadata on. Kivimets, Aladža klooster, Nessebar, vanad külad, loodusreisid jne. Väga huvitav oli.
Varnasse käib liinibuss, pilet ca 1,5 eurot, seal tasub ise ringi jalutada.
Siit leiad, mida Varnas teha. Šopata võib ka, poetänavaid on mitmeid, kohvikud ka mõnusad.
https://www.varna.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bulgaaria-kuldsed

Kas see on mingi uus värvitoon – Bulgaaria-kuldne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega seal midagi erilist polegi. hotellid, kõik hinnas, lebotad basseini ääres ja võtad mõned head kilod juurde. või siis lebotad kuldstel liivadel rannas. selline ida-euroopa värk, tiluliu ja palagani on kogu rand täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti mine vaatama Aladja kloostrit ja kivimetsa.
Üldiselt sõitsime võrdlemisi vähe ringi. Nautisime lastega merd ja päikest, kuna sattusime sinna aastal, kus Eestis suve lihtsalt polnud.
Lapsed ujusid kogu raha eest 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidi ju verised rannad olema. Kuldsed said kuldsetel 90-l läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie käisime eelmisel aastal Bulgaarias. Kuldsetel liivadel käisime ka, aga sellel päeval oli kahjuks ilm viletsavõitu, ujuda ja päevitada eriti ei saanud. Rand siiski oli ilus ja pikk.
Toitude hinnatase tundus palju kõrgem kui mujal nö turistitsoonist väljas.
Eelpool soovitatud Aladzha kloostrit ja kivimetsa soovitan minagi. Retro muuseum Varnas oli ka huvitav ja pakkus hulgaliselt äratundmiskohti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime eelmine aasta golden sandsis. Ausalt öeldes igav hakkas. Hotell hotelli otsas kinni. Baare on terve ranna äär täis. Ja igas nurgataguses kohas haises prügi. Tõesti ei saa selle koha vaimustusest aru??? Ei läheks elus sinna tagasi.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Bulgaaria-kuldsed liivad.