Esileht Ilu ja tervis bungypump

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: bungypump

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kas sellistele keppidele on analooge ka. ei TAHAKS keppide eest 200 euri välja käia aga tundub huvitav toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kas sellistele keppidele on analooge ka. ei TAHAKS keppide eest 200 euri välja käia aga tundub huvitav toode.

Hea kepp peab olema kerge ja hästi jäik (st see ei tohi tõukel vetruda, ammugi ei tohiks seal vedru sees olla) , sellisega on sul mõnus liikuda. Koormuse tõstmiseks käiakse rohkem või kiiremini.

https://www.visu.ee/kaimiskepid-start-spirit-punane-115cm

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tassi jalutades hantleid kaasas, tuleb odavam. Kuigi ma ei saa eriti aru, mis treening see raskuskeppidega kõndimine olema peaks. Teed tund aega järjest õlga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse sellest keppide fenomenist aru. Tavaline kõnd on kõige tulemuslikum, kui käsi hoogsalt kaasa liigutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse sellest keppide fenomenist aru. Tavaline kõnd on kõige tulemuslikum, kui käsi hoogsalt kaasa liigutada.

Keppidest on kasu kui neid kasutatakse sihipäraselt-ehk kui nendega lükatakse  käimisele hoogu juurde ja seeläbi kõnnitakse kiiremini kui ilma nendeta.   Sellisel kujul nagu tavaliselt näha on-ehk , et kepid pigem takistavad liikumist, neid lihtsalt tõstetakse enda ees edasi – puudub nende  kasutamisel suurem mõte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on neid ka müügil, et saaks enne ostu proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on neid ka müügil, et saaks enne ostu proovida?

 https://bungypump.ee/teenused/#1660567797959-6dcb5668-2f32

Rentida saab. Ma olen ka neid vaadanud, sest kohati tavalised käimiskepid põrutavad randmeid. Tundub, et vedruga just oleks ergonoomilisem…? Muid vedruga või mingil moel “pehmendusega” keppe pole olemas?

Kas kellelgi on kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen aru saanud nii, et need teemas olevad kepid on suurema vedrustusega ja erineva kokku vajutamise võimalusega. Need on veel vetruvamad, kui anti shock käimiskepid. Need viimased saab vajutada kokku u paari cm võrra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis bungypump