Esileht Kodunurk Burgeri kcal

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Burgeri kcal

Postitas:

Mulle väga meeldib väljas süües burgerit tellida. Ma ei pea silmas kiirtoidukohti (mäkis ei käi) aga paljudes korralikumates kohtades on ka burger menüüs. Alati proovin ära.
Aga kui palju üks keskmine restorani burger kaloreid annab? On keegi arvutanud? Kukkel, kaste, coleslaw vms salat, rebitud liha või veisepihv. Kas see on kokkuvõttes kaloririkkam kui muu pearoog (praad)?

Tahaks lihtsalt teada kas ma söön siis rämpsu ja milline see kaloripakett sellel burgeril on. 500 kcal per burger? 700? Rohkem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt 500

https://www.livestrong.com/article/306441-how-many-calories-does-a-hamburger-have/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga toit annab kaloreid, pole mõtet nende pärast põdeda. 🙂 Ühest vastust ilmselt sellele pole, kuna oleneb, mis burgeri vahel on ja millest kukkel tehtud on. Mulle ka käsitööburgerid maitsevad ja iseenesest ju täitsa korralik kõhutäis. Heades söögikohtades on kuklid ise tehtud, pihv ise tehtud ja ka kastmed ise tehtud. Ise tehtud majonees on juba üksi oluliselt tervislikum kui poe oma. Mina olen vahel ka ülemise kukli poole pooleldi või täielikult alles jätnud, kui on suur burger või midagi kõrval ka. Ei saa kõht liiga täis ja kui kalorite pärast muretsed, on ka figuurisõbralikum variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus pole ju mitte selles, palju burger kaloreid annab, vaid selles, mida sa veel päeva jooksul sööd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Burger pole rohkem rämps kui muu toit, mis on tehtud korralikest toorainetest. Kui väga kalurite pärast muretsed, siis jäta näiteks friikartulid ära või söö päeval vähem.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:24; 19.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Burger pole rohkem rämps kui muu toit, mis on tehtud korralikest toorainetest. Kui väga kalurite pärast muretsed, siis jäta näiteks friikartulid ära või söö päeval vähem.

isver, kalurid 😀 vabandan. kalorid siiski.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:24; 19.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Burgeri kcal