Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: C

Postitas:
Kägu

Jagage enda kogemusi klubidest, milliseid “võtteid” teie vastassugupoole tähelepanu võitmiseks kasutate ning kas nõustute ütlusega “tantsi mis sa tantsid, aga k*epimees tuleb ikka nurgast”

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud sellist ütlust. Mingi sinu väljamõeldis?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud sellist ütlust. Mingi sinu väljamõeldis?

Kus kivi all sa elanud oled? See väljend kõlab ehk nõmedalt, aga on ikka aastakümneid ja kümneid vana või äkki isegi üle 100.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud sellist ütlust. Mingi sinu väljamõeldis?

Kus kivi all sa elanud oled? See väljend kõlab ehk nõmedalt, aga on ikka aastakümneid ja kümneid vana või äkki isegi üle 100.

Võib-olla on see siis vastava eluala inimeste (kepimeeste ja -naiste) erialane terminoloogia. Mina, 50-aastane, pole seda iial kuulnud.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, see polegi ju et kepimees tuleb nurgast. Mingi muu kaval tüüp tuleb nurgast, seal on tärn ju ka veel. Krepimees? Klepimees? Kjepimees?

Teema on lihtsalt nii nõme, et vabandust, aga teemasse teisiti panustada ei oska kui käesoleva arutlusega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud sellist ütlust. Mingi sinu väljamõeldis?

Kus kivi all sa elanud oled? See väljend kõlab ehk nõmedalt, aga on ikka aastakümneid ja kümneid vana või äkki isegi üle 100.

Võib-olla on see siis vastava eluala inimeste (kepimeeste ja -naiste) erialane terminoloogia. Mina, 50-aastane, pole seda iial kuulnud.

Sa oled see, kes sõna “auul” ka polnud kuulnud ja nõudsid häälekalt raamatute ja artiklite nimesid, kus see esinenud on?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see, kes sõna “auul” ka polnud kuulnud ja nõudsid häälekalt raamatute ja artiklite nimesid, kus see esinenud on?

Loomulikult olen ma kuulnud sõna “auul”. Sa võrdled juhuseksiotsijate erialaslängi ja ÕS-is sisalduvaid sõnu?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud sellist ütlust. Mingi sinu väljamõeldis?

Kus kivi all sa elanud oled? See väljend kõlab ehk nõmedalt, aga on ikka aastakümneid ja kümneid vana või äkki isegi üle 100.

Võib-olla on see siis vastava eluala inimeste (kepimeeste ja -naiste) erialane terminoloogia. Mina, 50-aastane, pole seda iial kuulnud.

Olen 53,  pole elus üheski klubis käinud ja mehi ei vaheta ega otsi, aga väljend on küll tuttav,

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka ükskord klubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetage taoliste lollide pealkirjade panemine!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )