Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: C

Postitas:
Kägu

Kes on põdenud raseduse ajal koroonat. Mitmendal nädalal põdesite, millega ravisite ja kuidas lapsele mõjus?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina põdesin kuskil 9ndal nädalal.  Hetkel on 19+0. KV/oscar uuring oli kõik korras ja nüüd LA uuring on tulemas ja usun, et kõik endiselt korras.
Põdesin väga kergelt läbi. Mingeid sümptomeid ei olnud, kui ainult positiivne test. Testisin, sest mees ja laps olid pos.
Aga nüüd olen köhaga kimpus, suht looduslikke asju tarbin ja alati apteekrilt küsin soovitusi, et mida rasedana võtta võib.

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin u 5.-6. nädala vahel, samuti väga kergelt – üks päev oli valus kurk, järgmisel päeval harv, kuid väga tugev köha, st köhisin paar korda ööpäevas, kuid siis nii, et hing kinni. Enesetunne oli täiesti hea, palavikku polnud, lihtsalt tavaline rasedusaegne väsimus. Kas kokkusattumusena või ikkagi koroona tõttu hakkas mul aga alates haigusest aeg-ajalt olema vähest heledat roosakat määrimist, samas UH-d jm näitajad korras olnud seni (14. nädal praegu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pōdesin 12ndal rasedusnädalal suhteliselt raskelt koroona esimest korda läbi. Tekkis palavik 38,5 ning väga tugev köha ja nohu. Maitsmismeel ning haistmismeel kadusid 3ndal päeval täielikult. Rasked 2 nädalat olid. Praeguseks on beebi sündinud ja kōik kulges vaatamata koroonale hästi.

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )