Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Teema: C

Postitas:
Kägu

Minu kontole on seatud kohtutäituri poolt elatusmiinimumi kuulimiit, mis on aprillis täis saanud nüüd. Raha on kontol, aga kasutada ei saa. Homsest on uus kuu, kas siis limiit taas avaneb automaatselt?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.
Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.

Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

Miks see sapipritsimine on? Minu arust ju hea ja kasulik soovitus. Ausalt, elu on palju lihtsam kui võlgasid ja kohtutäitureid kukil pole.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.

Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

Miks see sapipritsimine on? Minu arust ju hea ja kasulik soovitus. Ausalt, elu on palju lihtsam kui võlgasid ja kohtutäitureid kukil pole.

Sa küsimusele oskad vastata või tahad niisama jälle heietada?

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.

Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

Miks see sapipritsimine on? Minu arust ju hea ja kasulik soovitus. Ausalt, elu on palju lihtsam kui võlgasid ja kohtutäitureid kukil pole.

Sa küsimusele oskad vastata või tahad niisama jälle heietada?

Küsimusele oskavad ilmselt samasugust eluviisi harrastavad inimesed vastata.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Piisab kui kaotad töö ja oledki võlgades, elades maal ei ole seda tööd seinast võtta nagu riik raha võtab. Lihtsam oleks elada?

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Piisab kui kaotad töö ja oledki võlgades, elades maal ei ole seda tööd seinast võtta nagu riik raha võtab. Lihtsam oleks elada?

Väidad, et töö kaotuse puhul on normaalne saada kohtutäitur kukile? Töö kaotuse puhul on inimesel erinevad võimalused võlgadevabalt ja kohtutäituriteta ära elada.

 

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.

Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

Miks see sapipritsimine on? Minu arust ju hea ja kasulik soovitus. Ausalt, elu on palju lihtsam kui võlgasid ja kohtutäitureid kukil pole.

Sa küsimusele oskad vastata või tahad niisama jälle heietada?

Küsimusele oskavad ilmselt samasugust eluviisi harrastavad inimesed vastata.

Perekoolis vist väga palju asotsiaale (a la “Märgatud Eestis” tegelasi) ei liigu.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see sapipritsimine on? Minu arust ju hea ja kasulik soovitus.

See on targutamine. Kui inimesel juba on kohtutäitur kukil, mida sa seal siis enam õiendad, et mõnusam oleks elada ilma arestitud kontota. Küllap ta seda ise ka teab, et oleks parem ilma.

Teemaalgataja – kui see sul homme ei ole automaatselt avanenud, siis lihtsalt helista panga klienditeenindusse. Sellegipoolest ega sul see kuulimiit suuremaks ei muutu ju, maikuus saad ikka kasutada sama limiidi ulatuses.

Olen lühiajaliselt panga kõnekeskuses töötanud, seal kuu alguses pidevalt inimesed helistasid ja palusid kontolimiidi avada, nii et päris igal pool see automaatselt ei käi. Näiteks ka lapsetoetuste või peretoetuste ülekanded ei lähe liikvele automaatselt, vaid selleks peab valves olev pangatöötaja selle makse liikuma laskma. Sellepärast ka need toetuste laekumiste kellaajad mõnikord varieeruvad, et see ei toimu automaatselt.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on targutamine. Kui inimesel juba on kohtutäitur kukil, mida sa seal siis enam õiendad, et mõnusam oleks elada ilma arestitud kontota.

Sellistes teemades kulub targutamine alati ära. Aitab ehk mõnel inimesel jätta vead tegemata.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab ehk mõnel inimesel jätta vead tegemata.

See aitab ainult sinul endal end paremini tunda ja upitada.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellistes teemades kulub targutamine alati ära. Aitab ehk mõnel inimesel jätta vead tegemata

Ära kujuta ette.  Iga kolmas teema on neid “õilsa eesmärgiga” tänitamisi täis. Ei tea, kas keegi neid loeb ka peale targutajate endi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kes sinult seda küsis?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

kuidas ta siis lihtsam oleks kui raha vähem oleks?? lihtsam on ikka siis kui pappi rohkem käes ja eit majandab ise 😛

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta? Kes sinult seda küsis?

Ma arvan, et lihtsam on tõesti elada ilma võlgadeta. Eriti hea tunne on siis, kui pangakontol ilutseb viiekohaline number eurodes. See loob kohe turvatunde. Teemaalgatajal soovitan oodata homseni, siis on selge, kas saab raha kasutada või ei saa.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta? Kes sinult seda küsis?

Ma arvan, et lihtsam on tõesti elada ilma võlgadeta. Eriti hea tunne on siis, kui pangakontol ilutseb viiekohaline number eurodes. See loob kohe turvatunde. Teemaalgatajal soovitan oodata homseni, siis on selge, kas saab raha kasutada või ei saa.

Ikka peab ju esinema igas teemas oma rahaga. Miks küll? Viiekohaline number eurodes ikka väike ei tundu või? Parem ehk naelades hoopis? Ja miks üldse pangakontol? Iroonia, kes aru ei peaks saama.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, laske lillkapsamooril unistada, täna kirjutab vähemalt suuremate vigadeta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piisab kui kaotad töö ja oledki võlgades, elades maal ei ole seda tööd seinast võtta nagu riik raha võtab. Lihtsam oleks elada?

WTF, tehke suu lahti ja rääkige oma vanematele. Miinimum 2000 ikka aidata saaksid.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Kindlasti oleks.

Sinul endal oleks kindlasti parem elada ilma sappi pritsimata.

Mis sapp see nüüd oli? Täiesti normaalne soovitus, kuigi hetkel teemaväline.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Piisab kui kaotad töö ja oledki võlgades, elades maal ei ole seda tööd seinast võtta nagu riik raha võtab. Lihtsam oleks elada?

Eesti Vabariigis ei ole inimene sunnismaine – alati võib kolida kuhugi, kus on paremad tingimused tööks ja elamiseks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei oleks lihtsam elada ilma võlgadeta ja kohtutäiturite blokeeringuteta?

Piisab kui kaotad töö ja oledki võlgades, elades maal ei ole seda tööd seinast võtta nagu riik raha võtab. Lihtsam oleks elada?

Eesti Vabariigis ei ole inimene sunnismaine – alati võib kolida kuhugi, kus on paremad tingimused tööks ja elamiseks.

Kui raha pole, siis oled ikka küll: uus elukoht ja kolimine nõuavad raha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu kolida kuskilt Valgast või Ida-Virumaalt, nende marginaalse hinnaga kinnisvara ei osta keegi. Tuleb Tallinnasse põõsa alla elama või kuniks jõuab üürimiseks tuhandeid teenida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

WTF, tehke suu lahti ja rääkige oma vanematele. Miinimum 2000 ikka aidata saaksid.

Miks see postitus miinuseid sai? Olete lastekodust või olete oma vanematega suhted nii pekki keeranud, et nad ei aitaks? Really? Teie vanemaid ka mitte? Mida kaader siin koos, täitsa lõpp.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

WTF, tehke suu lahti ja rääkige oma vanematele. Miinimum 2000 ikka aidata saaksid.

Miks see postitus miinuseid sai? Olete lastekodust või olete oma vanematega suhted nii pekki keeranud, et nad ei aitaks? Really? Teie vanemaid ka mitte? Mida kaader siin koos, täitsa lõpp.

Sellepärast, et see on tõesti loll kommentaar. Variante võib olla erinevaid. Vbl on inimene lastekodust, vbl on vanemad surnud, vbl ei ole neil endilgi raha, vbl on peresuhted sellised, et küsimine ei tule kõne alla jne jne.

Ja lõpetuseks! Täiskasvanud inimesel on siiski normaalne ise oma rahaasjadega toime tulla, mitte käia käsi pikal vanematelt almust mangumas. Teatud vanuses on normaalne hoopis oma vanemaid rahaliselt toetama hakata, mitte vastupidi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see postitus miinuseid sai? Olete lastekodust või olete oma vanematega suhted nii pekki keeranud, et nad ei aitaks? Really? Teie vanemaid ka mitte? Mida kaader siin koos, täitsa lõpp.

Loll oled sa ise!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll oled sa ise!

Mina olen loll, kuna mul on terved peresuhted? Te vist ei teagi, mida see tähendab üldse.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et see on tõesti loll kommentaar. Variante võib olla erinevaid. Vbl on inimene lastekodust, vbl on vanemad surnud, vbl ei ole neil endilgi raha, vbl on peresuhted sellised, et küsimine ei tule kõne alla jne jne. Ja lõpetuseks! Täiskasvanud inimesel on siiski normaalne ise oma rahaasjadega toime tulla, mitte käia käsi pikal vanematelt almust mangumas. Teatud vanuses on normaalne hoopis oma vanemaid rahaliselt toetama hakata, mitte vastupidi.

Vanemad on tavaliselt lastest rikkamad. Ikka tuleb aidata, kui pereliige abi vajab.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll oled sa ise!

Mina olen loll, kuna mul on terved peresuhted? Te vist ei teagi, mida see tähendab üldse.

Rumal oled sellepärast, et ei oska aru saada, et kõikide inimeste elu ei ole täpselt samasugune nagu sinu oma. Võib-olla TA-l ei olegi enam vanemaid. Miks selle üle imestada ja teda naeruvääristada, et ta ei teegi nii nagu sina teeks – ehk küsiks oma vanematelt?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad on tavaliselt lastest rikkamad. Ikka tuleb aidata, kui pereliige abi vajab.

Tõesti? Ma teenin küll kordi rohkem, kui on mu vanemate pension.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )