Esileht Kodunurk Calgon pesumasina puhastamiseks või on müügil spetsiaalne katlakivi eemaldab?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Calgon pesumasina puhastamiseks või on müügil spetsiaalne katlakivi eemaldab?

Postitas:

Lugesin foorumist,et sidrunihape puhastab pesumasina kui ei ole varem calgonit kasutanud või mida te kasutate ?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:46; 05.10 17:33; 05.10 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viskan 3 pakki sidrunihapet masinasse ja lasen 90 kraadiga pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 16:52; 05.10 19:35; 06.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas calgonile pesugeeli ka lisama või ainult calgon 95 kraadiga?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:46; 05.10 17:33; 05.10 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen pea uksest sisse ja loen manuali, kui masin töötab*!
*Ärge tehke järgi (või järele?)!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 pakki sidrunihapet masinasse ja 95-kraadiga programm.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sidrunihape parem kui calgon ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:46; 05.10 17:33; 05.10 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin siis uurima, mida see Calgon sisaldab, selgub tseoliiti ehk siis seda ainet, mida – tsiteerin – Reedel kirjutas Postimees Eestis MMSi asemel «imeravimina» müüki tulnud ainest Advanced TRS. Selgub, et aine koostises olevad tseoliidid, klinoptiloliidid on aga terves Euroopa Liidus tarvitamiseks keelatud.
https://www.postimees.ee/6515260/vta-ebaravim-trsis-olevad-tseoliidid-on-euroopa-liidus-keelatud
Püha püss!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 16:52; 05.10 19:35; 06.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingit Calgonit. Sidrunhape, sidrunimahl või äädikas ja kõige kuumem tsükkel

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul masin ei hakka üldse töölegi, kui seda üritada tühjana (ainult sidrunihape) käima panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kirjutavad sidrunhappe pakkidest. 3 pakki masinasse – kui suurt pakki?

mul masin ei hakka üldse töölegi, kui seda üritada tühjana (ainult sidrunihape) käima panna.

Mõne vana kasutu riide ikka kodust leiad.
Mul oli kunagi ka üks selline, ülejäänud töötavad kõik ka tühjalt kenasti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 10:34; 06.10 13:13; 07.10 11:04; 08.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin paki pealt -25 g on pakk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 16:52; 05.10 19:35; 06.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin paki pealt -25 g on pakk.

Aitäh. Mul on 100-grammine ja 30-grammine pakk 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 10:34; 06.10 13:13; 07.10 11:04; 08.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teete üldse? Kohvimasinad, veekeetjad jah, aga pesumasinad? Mul elu jooksul päris mitu masinat (olen 50+) olnud, ei ükski pole neist katlakivi tõttu läbi läinud. Arvan, et puhas reklaamitrikk inimeste õngevõtmiseks see calgon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:57; 07.10 17:19; 08.10 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Mayeri katlakivieemaldi. Väidetavalt puhastavad need asjad pesumasinat ka muust mustusest (nt kui on haisema hakanud), mitte ainult katlakivist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin siis uurima, mida see Calgon sisaldab, selgub tseoliiti ehk siis seda ainet, mida – tsiteerin – Reedel kirjutas Postimees Eestis MMSi asemel «imeravimina» müüki tulnud ainest Advanced TRS. Selgub, et aine koostises olevad tseoliidid, klinoptiloliidid on aga terves Euroopa Liidus tarvitamiseks keelatud.

https://www.postimees.ee/6515260/vta-ebaravim-trsis-olevad-tseoliidid-on-euroopa-liidus-keelatud

Püha püss!

Ja mis siis? Kas sa sööd oma riideid või? Pesuvalgendajat sa ka iialgi ei kasuta, eks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teete üldse? Kohvimasinad, veekeetjad jah, aga pesumasinad? Mul elu jooksul päris mitu masinat (olen 50+) olnud, ei ükski pole neist katlakivi tõttu läbi läinud. Arvan, et puhas reklaamitrikk inimeste õngevõtmiseks see calgon.

Oleneb vee karedusest. Mul on 2 masinal küttekeha läbi läinud ja olen ka näinud, millised nad välja näevad – paksu katlakivi kihi all. Ilmselt võtab selline ka elektrit rohkem.
Calgonit ei kasuta, remondifirma ei soovitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 10:34; 06.10 13:13; 07.10 11:04; 08.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin Codiaci pesumasina puhastajat, aga seda pole enam saada sealt, kust varem ostsin. Nüüd olen ostnud mingeid teisi, aga mitte Calgonit, vaid ikka selliseid, mis tühja masinasse käivad. Mu masinal on isegi eraldi programm selle puhastamise jaoks. Vesi on hullult lubjane, näiteks kempsu loputuskasti põhja koguneb ka lubjakiht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teete üldse? Kohvimasinad, veekeetjad jah, aga pesumasinad? Mul elu jooksul päris mitu masinat (olen 50+) olnud, ei ükski pole neist katlakivi tõttu läbi läinud. Arvan, et puhas reklaamitrikk inimeste õngevõtmiseks see calgon.

Kui sul tekib veekeetjasse katlakivi, siis kuidas sa saad eeldada, et seda pesumasinasse ei teki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 16:07; 07.10 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teete üldse? Kohvimasinad, veekeetjad jah, aga pesumasinad? Mul elu jooksul päris mitu masinat (olen 50+) olnud, ei ükski pole neist katlakivi tõttu läbi läinud. Arvan, et puhas reklaamitrikk inimeste õngevõtmiseks see calgon.

Kui sul tekib veekeetjasse katlakivi, siis kuidas sa saad eeldada, et seda pesumasinasse ei teki?

Las ta tekib. Kui masin töökorras on, mis siis sellest, et veidi katlakivi on? Kõige hullem on panna oma riietega koos masinasse mingit kanget keemiat – tappa ennast, et masinat säästa…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:57; 07.10 17:19; 08.10 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasinaparandaja ütles, et Calgon on täiesti mõttetu asi ja soovitas valada kaks pudelit äädikat otse trumlisse ja kõige kuumema programmiga läbi pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teete üldse? Kohvimasinad, veekeetjad jah, aga pesumasinad? Mul elu jooksul päris mitu masinat (olen 50+) olnud, ei ükski pole neist katlakivi tõttu läbi läinud. Arvan, et puhas reklaamitrikk inimeste õngevõtmiseks see calgon.

Kui sul tekib veekeetjasse katlakivi, siis kuidas sa saad eeldada, et seda pesumasinasse ei teki?

Las ta tekib. Kui masin töökorras on, mis siis sellest, et veidi katlakivi on? Kõige hullem on panna oma riietega koos masinasse mingit kanget keemiat – tappa ennast, et masinat säästa…

Kui masin ükskord enam ei ole töökorras ja on katlakivist umbes, siis on muidugi juba hilja midagi eemaldama hakata.
Aga miks sa katlakivi eemaldajat riietega koos masinasse toppida tahad? Kas veekeetja puhul paned ka katlakivi eemaldi teevette?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 16:07; 07.10 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti lisati Calgonit igale pesule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:57; 07.10 17:19; 08.10 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti lisati Calgonit igale pesule.

Nagu siitki lugeda võid, siis Calgonit ei kasuta keegi. Masin pestakse ikka tühjalt vahendiga läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 10:34; 06.10 13:13; 07.10 11:04; 08.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin siis uurima, mida see Calgon sisaldab, selgub tseoliiti ehk siis seda ainet, mida – tsiteerin – Reedel kirjutas Postimees Eestis MMSi asemel «imeravimina» müüki tulnud ainest Advanced TRS. Selgub, et aine koostises olevad tseoliidid, klinoptiloliidid on aga terves Euroopa Liidus tarvitamiseks keelatud.

https://www.postimees.ee/6515260/vta-ebaravim-trsis-olevad-tseoliidid-on-euroopa-liidus-keelatud

Püha püss!

Keelatud on tseoliidid siiski ainult inimestele mõeldud toidulisandites, mitte aga nende kasutus üleüldiselt. Muuseas tseoliidid ei ole kindlasti mingi hull keemia, vaid tegemist on loodusliku mineraaliga, mida muuseas söödetakse lindudele-loomadele. Ma usun, et seal Calgonis on palju hullemaid asju, mille (sissesöömise) pärast muret tunda, samuti Su tavalises pesuvahendis. Loodetavasti keegi Calgonit toiduks ei tarvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Calgon pesumasina puhastamiseks või on müügil spetsiaalne katlakivi eemaldab?