Esileht Ajaviite- ja muud jutud Camilla ja Diana

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Camilla ja Diana

Postitas:
Kägu

Kõrgesti austatud kuninga abikaasa on abielulõhkuja ja eelmine abikaasa oli lehtsaba?

+1
-39
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõrgesti austatud kuninga abikaasa on abielulõhkuja ja eelmine abikaasa oli lehtsaba?

Just. Mis siis?

+11
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda on neil enne ka ette tulnud. Elizabethi nimekaimu esiisa ju oligi see, kes võttis ühel oma naisel pea maha selle eest, et too ringi litutas (väidetavalt). Nüüd on õnneks teised ajad ja keegi pead ei kaota, kuigi eks selle tunneli kohta ole ka mõni vandenõuteooria liikvel.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa võta äkki kuningate ajalugu täpsemalt ette (soovitavalt Inglismaa, aga sobiob pea ükskõik millise kuningakoja kohta lugeda), koos armukeste ja sohilastega jnejne, siis räägime edasi, kui sul mingi elementaarne ajalooteadmine ka olemas on. On paaaalju hullemaid kuningaid ja kroonprintse olnud.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üpris ontlik kuningas. Elu lõpuni ainult üks naine südames, ei vaheta üha nooremate vastu.

+37
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üpris ontlik kuningas. Elu lõpuni ainult üks naine südames, ei vaheta üha nooremate vastu.

Lisaks ei ole tal lapsi üle ilma laiali.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka naised süüdi! Mehed ju kõik korralikud pereinimesed.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda on neil enne ka ette tulnud. Elizabethi nimekaimu esiisa ju oligi see, kes võttis ühel oma naisel pea maha selle eest, et too ringi litutas (väidetavalt). Nüüd on õnneks teised ajad ja keegi pead ei kaota, kuigi eks selle tunneli kohta ole ka mõni vandenõuteooria liikvel.

Litutamise pärast võeti kahel pea maha. Üks litutas ka üsna päriselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Teadaolevalt ei ole.

Aga täitsa norm mees mu arust, üks naine eluaeg südames. Dianaga abielu oli kuninglik fassaad ju ainult, olid paar korda aint kohtunud enne kihlust.
Vahepeal räägiti, et Harry tegelikult polegi tema poeg, ka oletatava isa pilt oli avalikustatud ja olid tõesti väga sarnased.
Aga Charles ei teinud sellest väljagi, vähemalt avalikult mitte.

+19
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Vahepeal räägiti, et Harry tegelikult polegi tema poeg, ka oletatava isa pilt oli avalikustatud ja olid tõesti väga sarnased.

Tänapäeval saaks tõe teada lihtsa ja kiire DNA-testiga.

Vanasti oli tõesti probleem, kuna naistel oli vaba võimalus ringi tõmmata. Selle vältimiseks olid piiblis karmid karistused. Isegi kiviga tohtis visata kõlvatut inimest.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
moorike

Mina mõtlesin kohe, kui Charles ja Camilla abiellusid, et näe, on ikka suur armastus – abiellusid nad ju ikka veel juba küpses eas, kui Charlesi positsiooniga mees oleks võinud saada misiganes noorema naise (ja kui ma ei eksi, on Camilla Charlesist vanemgi).

Tegelikult isegi kahju neist kahest ja raisatud aastatest (ja eludest), kõike mingite tobedate kuningakoja reeglite pärast, mida britid ise nii agaralt järgivad (mõne erandiga ajaloos).

huvitav, kui ta oleks siis teadnud, et ta saab kuningaks alles 70+ vanuses, kas ta oleks siis neid reegleid järginud või teinud ka Edwardit ja loobunud kohe troonipärimisest?

+25
0
Please wait...

Postitas:
madeleine

Prints Harry on oma vanaisa, prints Philipi nooruspõlve koopia.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Sa võta äkki kuningate ajalugu täpsemalt ette (soovitavalt Inglismaa, aga sobiob pea ükskõik millise kuningakoja kohta lugeda), koos armukeste ja sohilastega jnejne, siis räägime edasi, kui sul mingi elementaarne ajalooteadmine ka olemas on. On paaaalju hullemaid kuningaid ja kroonprintse olnud.

polegi vaja kaugele ajaluku minna ju .Vaadake Hispaania Juan Carlos I ringitõmbamist või Monaco vürstikest

+5
0
Please wait...

Postitas:
musil

Ise oled lehtsaba!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
lollakas

Kohe üldse ei ole sarnasust. Mis puudutab DNA teste, siis mina arvan, et need on tehtud ja vastus on ilmselt UK kuningakoja kõige  rangemini valvatud saladus.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
plixi

Kohe üldse ei ole sarnasust. Mis puudutab DNA teste, siis mina arvan, et need on tehtud ja vastus on ilmselt UK kuningakoja kõige rangemini valvatud saladus.

See seletaks ka, miks Harry valis elu väljaspool õukonda ja miks ta pidevalt nüüd tõrjutud on. Ma ei usu, et asi on vaid Meghanis.

+4
-20
Please wait...

Postitas:
nimetamats

mitu punapäist printsi Inglise kuningakojas veel on? Ju siis on odavam skandaal kinni mätsida .Huvitav ,et keegi ettevõtlik tegelane pole julgenud DNA teste teha

0
-15
Please wait...
Postitas:
madeleine

Ei õnnestu siis pilti panna, aga pane otsingusse “prince Philip young” ja otsi üles Philipi pildid kui tal noorpõlves habe ees on.

https://www.news18.com/news/buzz/royal-photographers-throwback-photo-of-young-prince-philip-had-everyone-spotting-similarities-with-prince-harry-3635381.html

+7
-1
Please wait...

Postitas:
madeleine

mitu punapäist printsi Inglise kuningakojas veel on? Ju siis on odavam skandaal kinni mätsida .Huvitav ,et keegi ettevõtlik tegelane pole julgenud DNA teste teha

Printsess Diana vend on punapea.

+18
0
Please wait...

Postitas:
moorike

Kohe üldse ei ole sarnasust. Mis puudutab DNA teste, siis mina arvan, et need on tehtud ja vastus on ilmselt UK kuningakoja kõige rangemini valvatud saladus.

See seletaks ka, miks Harry valis elu väljaspool õukonda ja miks ta pidevalt nüüd tõrjutud on. Ma ei usu, et asi on vaid Meghanis.

Aga miks sa arvad, et ta tõrjutud on? Selle põhjal, mida meedia kirjutab?

Ta ise otsustas, et ei taha enam kuninglikke kohustusi – järelikult ei osalegi ametlikel üritustel, kus osalevad kuningakoja liikmed. Keegi aga ei keela ega tõrju teda perekonnaga suhtlemast. See, kui nad tõesti ei saa vennaga läbi, pole seotud ei DNA ega naistega – see on ikka vendadevaheline asi (isegi kui naised on “ussitajad”, on inimese enda asi sellest üle olla ja ega me ei tea, kes siin tegelikult keda ussitab).

Ja ei saa jätta mainimata, et ta elab ülejäänud sugulastest ju pääääris kaugel – ei saagi eeldada, et igaks nädalavahetuseks üle lombi lendab isale külla.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Mahvalda

Printsess Diana vend on punapea.

nagu ka Diana ihukaitsja James Hewitt

https://www.pinterest.com/pin/565905509409789981/

Aga no, mida iganes, perekonna asi kes kus ja kellega.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Susannah

Teadaolevalt ei ole.

Aga täitsa norm mees mu arust, üks naine eluaeg südames. Dianaga abielu oli kuninglik fassaad ju ainult, olid paar korda aint kohtunud enne kihlust.

See on veidi punnitatud spekulatsioon, Harry on väga oma vanaisa moodi https://pin.it/6To7J4F

+12
0
Please wait...

Postitas:
Susannah

Teadaolevalt ei ole.

See on veidi punnitatud spekulatsioon, Harry on väga oma vanaisa moodi https://pin.it/6To7J4F

Ok nägin nüüd, et ülalpool oli ka see juba välja toodud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

Prints Philip oli ilus mees, Harry seevastu…

+2
-12
Please wait...

Postitas:
K4gu

Geneetika kahjuks ei tööta nii, et ilusatel vanematel on kõik lapsed ja lapselapsed ilusad ja pikkadel vanematel kõik järeltulijad pikad, jne. Harryl on muid esivanemaid ka, kui prints Philip. Nii et su argument ei päde.

Mis iseenesest muidugi ei tähenda, nagu oleks 100% kindel, et Harry on Charlesi poeg, lihtsalt katsuks natuke loogilisemate tõenditega välja tulla.

Põhimõtteliselt – kui ka oleks tõsi, et Harry ei põlvne bioloogilises mõttes otse Charlesist, siis ilmselt olekski tegu kuningakoja hösti valvatud saladusega, mille teadasaamiseks puuduks lihtinimesel võimalus. Samas – isegi kui see nii oleks, on juriidilises mõttes ikkagi tegu Charlesi lapsega koos kõigi sellega seotud õiguste ja kohustustega.

Eestis on näiteks seadus, et isaduse vaidlustamiseks on aega üks aasta alates hetkest, mil saadi teada, et bioloogiline isadus ei pea paika. Kui õigel ajal ei vaidlusta – oled isa. Samad reeglid võivad olla paljudes riikides – kui sa omal ajal suud lahti ei teinud aga teadsid, siis teatud ajavahemiku tagant pole enam õigust seda tühistada.

+7
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Muidu samasse teemasse – hakkasin vaatama sarja “The Crown” ja Philippi mängiv näitleja on Philippile hämmastavalt sarnane. Sari on väga meeldivalt üles ehitatud, ma olen praegu Londoni sudu käsitleva osa juures ja see, kui palju ajastut ja nn lihtinimese elu näitab, on väga tore. Sellel Churchilli hukkunud sekretäril oli kodus väike elektriline soojuskiirgur, Churchilli keskkonnavastane plõksimine: “Ma ei saanud lasta neil külmetada!” haakub tänase päevaga kuidagi eriti hästi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

Muidu samasse teemasse – hakkasin vaatama sarja “The Crown” ja Philippi mängiv näitleja on Philippile hämmastavalt sarnane. Sari on väga meeldivalt üles ehitatud, ma olen praegu Londoni sudu käsitleva osa juures ja see, kui palju ajastut ja nn lihtinimese elu näitab, on väga tore. Sellel Churchilli hukkunud sekretäril oli kodus väike elektriline soojuskiirgur, Churchilli keskkonnavastane plõksimine: “Ma ei saanud lasta neil külmetada!” haakub tänase päevaga kuidagi eriti hästi.

Tarkpea, õpi kirjutama.

The Crown on fantaasia, mis ei vasta kuskilt otssdt tõele. Ainult idioot kasutab oma väidete toetamiseks väljamõeldud telesarja.

0
-10
Please wait...
Postitas:
k2oliis

Tarkpea, õpi kirjutama.

The Crown on fantaasia, mis ei vasta kuskilt otssdt tõele. Ainult idioot kasutab oma väidete toetamiseks väljamõeldud telesarja.

Eh? 😅 mis väiteid ta toetab? Väga piinlik rünnak. Saan aru, et soovitab lihtsalt vaadata sarja Briti kuningakojast. Kes siia teemasse satuvad, võiks tõenäoliselt vähem või rohkem sellest huvitatud olla.. aitäh soovituse eest!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Viimati lugesin et mingi mees väidab et on Charlesi ja Camilla ebaseaduslik poeg ja nõuab dna testi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Williamiga võrreldes lausa imeilus.

+3
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Camilla ja Diana