Esileht Ajaviite- ja muud jutud Camilla ja Diana

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Camilla ja Diana

Postitas:
koaalala

Kunagi nägin  dok.film, kus üks mees väidab, et on pritsess Anne poeg tuginedes ühele fotole, kus on näha uduselt ühe naise varju ja et printsess käis seal riigis, kui tema sündis (et andis lapse ära). Selge see, et sellist asja tõsiselt ei võeta, aga jooksis läbi, et selle DNA-analüüsi tegemine on võimatu, selleks on vaja mingit erilist kuningakoja luba.

Samas on kahtlused, kas Paul I on  Peeter III poeg või on hoopis Saltõkov ja säh sulle siis 400 aastat Romanovite dünastiat. Tegelikult oli olulisem see, et oli pojast troonipärja – olgu selle isa kes tahes.

+3
0
Please wait...

Postitas:
rebitsa reba

Prints Harry on oma vanaisa, prints Philipi nooruspõlve koopia.

Kohe üldse ei ole sarnasust. Mis puudutab DNA teste, siis mina arvan, et need on tehtud ja vastus on ilmselt UK kuningakoja kõige rangemini valvatud saladus.

Minu meelest on Harryl palju suurem väline sarnasus Charlesiga kui Williamil. Samasugused tihedalt ninajuurikal koos asetsevad rotisilmad, sarnane suujoon (hambumus on küll erinev) ja samasugune muhk ninaseljal. Ka üldine näoplaan on sarnane.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
jipii

Aga mulle on Harry alati meeldinud 🙂 Selline sümpaatne ja inimlik tundub, omade emotsioonidega alati. Kõik lollused vist kah noorena ära teinud. Arvatavasti mõjutas ema surm ja kogu see lahutus ja kammajaa Charles/Camilla, teda tugevalt. Ja nüüd püüab oma peret säästa ja kaitsta.

Aga nohh, ega me ju keegi tegelikult nende kellegi elust midagi päriselt ei tea. Iga klatšija lahmib oma mätta otsast ja rikutuse tasemest sõltuvalt.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
K4gu

Muidu samasse teemasse – hakkasin vaatama sarja “The Crown” ja Philippi mängiv näitleja on Philippile hämmastavalt sarnane. Sari on väga meeldivalt üles ehitatud, ma olen praegu Londoni sudu käsitleva osa juures ja see, kui palju ajastut ja nn lihtinimese elu näitab, on väga tore. Sellel Churchilli hukkunud sekretäril oli kodus väike elektriline soojuskiirgur, Churchilli keskkonnavastane plõksimine: “Ma ei saanud lasta neil külmetada!” haakub tänase päevaga kuidagi eriti hästi.

Tarkpea, õpi kirjutama.

The Crown on fantaasia, mis ei vasta kuskilt otssdt tõele. Ainult idioot kasutab oma väidete toetamiseks väljamõeldud telesarja.

1. Mida ma valesti kirjutasin?
2. Mida ma väitsin? Mis väide vajas toetamist?
3. Kas Londoni suur sudu 1952. a oli fantaasia?

PS: ise oled.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
sadness

Aga mulle on Harry alati meeldinud 🙂 Selline sümpaatne ja inimlik tundub, omade emotsioonidega alati. Kõik lollused vist kah noorena ära teinud. Arvatavasti mõjutas ema surm ja kogu see lahutus ja kammajaa Charles/Camilla, teda tugevalt. Ja nüüd püüab oma peret säästa ja kaitsta.

Aga nohh, ega me ju keegi tegelikult nende kellegi elust midagi päriselt ei tea. Iga klatšija lahmib oma mätta otsast ja rikutuse tasemest sõltuvalt.

Mul on mees kunagi temaga tööalaselt kokkupuutunud ja ta rääkis ka temast ainult head.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Prints Philip oli ilus mees, Harry seevastu… Williamiga võrreldes lausa imeilus.

Minu meelest oli William väga ilus laps, aga nüüd, täiskasvanuna,  muutus kuidagi väga ruttu onuks. Seevastu Harry, kes lapsena nii kena polnud, on täiskasvanuna üsna ilus mees. Ehkki mida aeg edasi, seda enam tundub ta Charlesi moodi minevat (lapsena tundus rohkem oma emapoolse onu nägu olevat).

0
-1
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Prints Harry on oma vanaisa, prints Philipi nooruspõlve koopia.

Kohe üldse ei ole sarnasust. Mis puudutab DNA teste, siis mina arvan, et need on tehtud ja vastus on ilmselt UK kuningakoja kõige rangemini valvatud saladus.

Minu meelest on Harryl palju suurem väline sarnasus Charlesiga kui Williamil. Samasugused tihedalt ninajuurikal koos asetsevad rotisilmad, sarnane suujoon (hambumus on küll erinev) ja samasugune muhk ninaseljal. Ka üldine näoplaan on sarnane.

William on ju täiesti Diana nägu. Ja Harryl on Charlesiga sarnasust tõesti.

+3
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Camilla ja Diana