Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Canesten ja rasedus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Canesten ja rasedus

Postitas:

Tere!

Kas on siin kedagi,kes on rasestumise ajal Canesteni kasutanud. Lugesin,et raseduse planeerimisel ja esimesel trimestril pole soovitatav kasutada ehk siis pigem vältida Canesteni kasutamist. Selgus,et ma olen rase aga canesteni sai kasutatud võimaliku rasestumise ajal ehk siis kohe peale OV-d. Tol hetkel ei mõelnud sellele,sest üleelmine päev sai käidud güneka juures ja siis seenest polnud haisugi. 2päeva peale güneka juures käimist lõi välja väga tugev seen, ise ka ei saa aru kuidas see nii ruttu võimalik. Mul pole ligi 5-aastat tupeseenega probleemi olnud aga nüüd oli nii hull,et ei suutnud enam olla. Alt ots kõik paistes, hullult sügeles ning lisaks see rõve valge tükiline eritis. Ma ei öelnud ka et ma üritan rasestuda,sest sel hetkel ei tulnud seda pähe öelda. Nüüd murest murtud,sest just lugesin et poleks tohtinud kasutada. Kui rumal ma olen 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas on siin kedagi,kes on rasestumise ajal Canesteni kasutanud. Lugesin,et raseduse planeerimisel ja esimesel trimestril pole soovitatav kasutada ehk siis pigem vältida Canesteni kasutamist. Selgus,et ma olen rase aga canesteni sai kasutatud võimaliku rasestumise ajal ehk siis kohe peale OV-d. Tol hetkel ei mõelnud sellele,sest üleelmine päev sai käidud güneka juures ja siis seenest polnud haisugi. 2päeva peale güneka juures käimist lõi välja väga tugev seen, ise ka ei saa aru kuidas see nii ruttu võimalik. Mul pole ligi 5-aastat tupeseenega probleemi olnud aga nüüd oli nii hull,et ei suutnud enam olla. Alt ots kõik paistes, hullult sügeles ning lisaks see rõve valge tükiline eritis. Ma ei öelnud ka et ma üritan rasestuda,sest sel hetkel ei tulnud seda pähe öelda. Nüüd murest murtud,sest just lugesin et poleks tohtinud kasutada. Kui rumal ma olen ????

????????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse. Ma usun, et ei ole hullu. Sest kui see toimus veidi peale OVd, siis see tähendab seda, et viljastatud munarakk hõljus nn omas mullis emaka suunas ja siis teda väga “ei koti” muud nyansid. Peaasi, et teed on talle avatud. Peale pesastumist läheb asi juba tõsisemaks. Platsenta ja nabanööri saabudes veelgi tōsisemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll pole rase (veel), aga sai ka natuke aega tagasi seda kasutatud. Lugesin ka infolehte ja minu mälu järgi polnud seal raseduse korral keeldu. Oli veel kirjas, et raseduse korral kasutada rohu sisestamiseks näppe, mitte seda abipulka. Kust tuleb info, et seda raseduse korral kasutada ei tohiks?

Mina seda ei teadnud ja tahaksin lihtsalt rohkem teada selliste asjade kohta. Kunagi ei tea, millal endale vastav info vajalikuks võib osutuda. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Canesten ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.