Esileht Hobinurk Cantervilla mängumaa – uskumatult räämas koht

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Cantervilla mängumaa – uskumatult räämas koht

Postitas:

Cantervilla mängumaa oli meie perel veel avastamata – seega sättisime end terve perega sinna täna. Esimesed komistuskivid algasid juba uksel…..igal pool on trepid….ca 2-3 astet. Lapsekäruga ikka väga ebameeldiv – meil 10 kuune põnn ka kaasas. Pileteid ostes öeldi kohe, et rastoran on alates kella neljast broneeritud (pulmalaudade ettevalmistused juba käisid) ning kui soovite süüa saada siis tellida enne nelja, kuna kõrval olev kohvik-baar ka bronnis ning ainus lahtiolev putka pärast nelja on jäätisekiosk, kust saab krõpsu ja jäätist. Kuna olime kodus söönud ning lisaks olid kaasas puuviljad, siis otsustasime, et vaatame jooksvalt kuidas saab. Samas ma leian, et sellist infot peaks siiski koduleht kajastama. Suundusime randa, et mõni varjuline kohta leida, kuid seda ei leidnudki…..õieti randagi polnud. Täiesti olematu rannariba, hooldamata ranna ja veekoguga. Vesi vetikaid ja muud mudru täis…..täiskasvanud saunast tulijad otsisid purdel kohta, kust saaks vette hüpata ilma et mingisse ollusesse ei maanduks. Kogu territoorium NIITMATA…..minu jaoks oli see nagu mismõttes, see peaks olema ju elementaarne ja esmajärjekorras. Mul hakkas pruutpaarist lausa kahju, peamaja esine täis istutatud lilli ning kogu haljasala niitmata. Peamajas (kus pulmapeo ettevalmistused käisid) sees purskkaev, mis veest tühjaks lastud ja lihtsalt keset elamist haigutas. Kogu territoorium lihtsalt niitmata, puude põõsaste all ja puitlaudade toolide vahel, kust peaks trimmerdama kasvab üle põlve hein. Laste basseinis oli vesi külmem kui looduslikus veekogus – ma isegi ei saa sest aru kuidas see võimalik on, meil ju suur suvi käes. KÕIK atraktsioonid ligisevad-logisevad-kriuksuvad ja on väljanägemise poolest eelmisest sajandist. Üleüldine pilt on väga-väga trööstitu, kogu territoorium hooldamata lihtsalt. Me maksime 85 euri piletite eest ning olime seal paar tundi ning otsustasime et lähme mujale sööma. Oleme perega omajagu käinud sellistes kohtades ning kuskil mujal pole tõesti sellist olukorda näinud. Lottemaa, Vudila, Vembu-Tembumaa…..kõikides kordi ja kordi käinud ja läheks veel. Minu jaoks täiesti jahmatav kogemus see Cantervilla.

+33
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See asjade ligadi-logadi olemine on sel suvel lausa epideemiline. Käisime lastega Energiakeskuses, alles piletit ostes selgus, et ülemine korrus on kinni. Ostsime siiski piletid, aga ka all olid osad ekspositsioonid katki või suletud. Olin pettunud, sest see koht on mulle siiani väga meeldinud.

Tervishoiumuuseumis jõdsime näituse õnneks enne ära vaadata, kui seal mingi üritus hakkas.

Järgmisel päeval loomaaias samasugune pettumuste jada. Linnud on tiikidest ära viidud või värav suletud. Mänguväljakud on likvideeritud, sest sinna tuleb troopikamaja (mis iseenesest on väga tore), lasteloomaaia siseekspositsioon on suletud, elevandimaja väliterrassil süüa ei saa, meenetepood oli suletud, troopikamaja üks pool oli suletud.

On tore, kui asju arendatakse, aga olukorras, kus viimane aasta on kõik kohad vahelduva eduga suletud olnud, oleks võinud vähemat nii planeerida, et need 3 suvekuud saaks mõnusalt lastega aega veeta.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 19:38; 04.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
-62
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 20:04; 04.07 11:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eh, vb peab seda asutust pere, kellel on korrast teistsugune arusaam 🙂

Muidu aga, rumalatelt tulebki raha käest ära võtta ju.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 20:29; 04.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te kogu aeg vingute? Minge puhake Egiptuses murjanite juures, seal on kõik hästi. Ise valisite Reformierakonna, kes ei saa hakkama riigi juhtimisega. /rahvuskonservatiiv

“Rahvuskonservatiivile” omaselt on asjad sassis nagu pudru ja kapsad. Valitsus ei korralda erafirmade tööd- lihtsalt infoks.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin mõni aasta tagasi Cantervillasse ühe koolituse raames. Teemaalgataja kirjeldusele lisaksin veel selle, et tühja purskkaevu kõrval oli peomajas (mida meile uhkusega demonstreeriti) päris tugev kopituslõhn.
Mingis toas, väidetavalt sviidis, oli narmendav pehme mööbel.
Ainus asi, mis mulle selles kohas meeldis, oli ühe söögiruumi efektne lagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Cantervilla ongi üks äärmiselt kummaline koht.

 

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sellest kohast kõigilt kel kogemus, ainult negatiivset kuulnud. Nii et ise polegi sinna kippunud, nüüd lapsed õnneks juba nii suured, et sellised kohad enam ei huvita. Arvestades sellega, et sellest kohast vaid halba räägitakse on päris üllatav, et neil kliendid otsa ei saa.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cantervilla on juba aastaid räämas ja atraktsioonid lagunenud või lagunemas jne, päris kindlasti ei tasu minna sinna sellise raha eest. See oli minu arusaamine juba 5-6a tagasi käigust ja nagu näha, pole seal paremaks midagi läinud.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:31; 05.07 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisel päeval loomaaias samasugune pettumuste jada. Linnud on tiikidest ära viidud või värav suletud. Mänguväljakud on likvideeritud, sest sinna tuleb troopikamaja (mis iseenesest on väga tore), lasteloomaaia siseekspositsioon on suletud, elevandimaja väliterrassil süüa ei saa, meenetepood oli suletud, troopikamaja üks pool oli suletud.

Loomaaia kodulehel on ju olemas info, miks linde pole. Ja et troopikamaja on pole täielikult avatud.

Ja see turnimisvõrk on viidud teisele poole tiiki. Sinna, kus enne mingi lõbustuspargi laadne asi oli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu aga, rumalatelt tulebki raha käest ära võtta ju.

Ega ikka ei tule küll ju. See on nii loll lause ja ma ei kannata selle kasutamist. Ilmselt mõtlesid selle kunagi välja just need samad inimesed, kes teistelt raha ära võtavad.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cantervillast nad võiksid teha täitsa stiilipuhta kummitusmängulinnaku, potentsiaali on, aga praegu mõjub jah kahjuks lihtsalt hooletussejäetult ja kurvalt. Käisime seal lastega, kui nad olid u 4-5-aastased, siis ei leidnudki nad endale tegevust, no hüppasid batuudil natuke aega, sõitsid tiiru väikeste autodega ja ehkki oli ilus ilm, oli vesi basseinis nii jäine, et suplema tookord ei jõudnudki. Nüüd käisime uuesti, lapsed on kohe teismelised, lootsin, et koht on edasi arenenud, aga pigem lihtsalt veelgi enam kulunud. Küll aga oli lastel sel korral ikkagi märksa vahvam, sest basseinivesi kannatas ujumist, seega lustisid nad üle tunni aja tuubirajal ja veeliumägedel ja meie ise, suured, ujusime järves – minu meelest tavaline järv, no mitte supersileda põhjaga, aga täitsa ujumiskõlbulik. Loomulikult võiksin ma täitsa tasuta ujuda mõnes muus järvekeses, aga no sel korral mul ikkagi rahast nii kahju ei hakanud kui eelmisel. Siiski usun, et lähiaastatel mul mingit soovi sinna uuesti minna ei teki ja siis on lapsed juba liiga suured ka.

Kiidan aga seda, et täiskasvanutel on Cantervillas võimalik osta saatjapilet.
Kuigi objektiivselt võttes võiks just lapsepilet 10, no maksimaalselt 12 eurot maksta, siis võib-olla isegi mõtleks uuesti minemise peale…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et sellised kohad välja ei sure. Kui kliente poleks, siis ju ka ei tegutseks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldetuletuseks: vetelpääste silme all uppus seal 5-aastane laps: https://www.delfi.ee/artikkel/69364133/video-ja-fotod-sundmuskohalt-cantervillas-uppunud-laps-ei-olnud-talle-eakohases-basseinis

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te kogu aeg vingute? Minge puhake Egiptuses murjanite juures, seal on kõik hästi. Ise valisite Reformierakonna, kes ei saa hakkama riigi juhtimisega. /rahvuskonservatiiv

“Rahvuskonservatiivile” omaselt on asjad sassis nagu pudru ja kapsad. Valitsus ei korralda erafirmade tööd- lihtsalt infoks.

Valitsus saab täiendada seadusandlust, et millised firmad tohivad tegutseda. Oleks peaministriks hr Helme, siis oleks kõik kahtlased asutused juba suletud. Alustades homobaaridest ja bordellidest ning  lõpetades spaadega, kus näeb paljast ihu. Kui ei suudeta tagada, et naised kannavad trikood, mitte ei jaluta ringi bikiinides, mis jätavad paljaks pool ihu, siis pole ettevõttele vaja anda tegutsemisluba.

/rahvuskonservatiiv

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 20:04; 04.07 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cantervilla on urgas jaa (imestasin, et kõik veel ei tea seda).

absoluutselt ei ole Cantervilla urkaks olemine võrreldav teises kommentaaris nimetatud Tallinna Loomaaia, Tervishoiumuuseumi ja Energiakeskusega, mis ongi riigi rahastatavad viisakad kohad, lihtsalt remondis ja parendamisel. Ja mind ka muidugi kohutavalt häirib, kui remondiinfo kodulehel näha pole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal kes sinna ometi pulmi läheb pidama?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle koha õudusest on siin igal suvel mitu teemat, aga ikka leidub perekoolikaid, kes tahavad selles ise veenduda 😀 ma käisin seal lastega korra umbes 7-8 a tagasi ja juba siis tänasin õnne, et keegi seal surma ei saanud, ohutuse koha pealt on seal ikka väga halvasti

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tore, kui asju arendatakse, aga olukorras, kus viimane aasta on kõik kohad vahelduva eduga suletud olnud, oleks võinud vähemat nii planeerida, et need 3 suvekuud saaks mõnusalt lastega aega veeta.

Olen kogu postitusega nõus, aga see viimane osa – saaks lastega mõnusalt aega veeta – pani natuke kummastuma – kas tõesti saab lastega mõnusalt aega veeta vaid kellegi teise rajatud/organiseeritud kohas?

Ma ei taha heietada “kui mina noor olin…”, aga natuke heietan küll: minu lapseea ajal ei olnud vudilaid või seiklusparke, ometi olid suved nii kirjud ja huvitavad, et 40 aastat hiljemgi mõtlen sellele.
Peale igapäevase õues elamise käisime vanemate ja vendadega iga suvi mingil tripil, vahel koguni mitu korda.
Ei olnud Googlet, ei saanud Perekoolist arvamust küsida – ENE-de ja omaenese koolitarkuse kohaselt panid vanemad marsruudi kokku ja väga-väga huvitav oli.
Polnud hotelle, igal nurgal kohvikuid ja tanklapoode, “…miski pole linna moodi…????????????”.
Aga põnev ja hariv oli!
Nüüd loen teatava nukrusega, et kui mängumaa võsas või näitus suletud, ei saagi lastega aega veeta?

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu aga, rumalatelt tulebki raha käest ära võtta ju.

Ega ikka ei tule küll ju. See on nii loll lause ja ma ei kannata selle kasutamist. Ilmselt mõtlesid selle kunagi välja just need samad inimesed, kes teistelt raha ära võtavad.

Inimene, kes elab Eestis ja läheb annab Cantervillale 85€ on lollide loll!  Kas tõesti pole kuulnud, et seal uppus laps, on ohtlik ujumiskoht, on kaootiline ja lohakas paik?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 20:29; 04.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tore, kui asju arendatakse, aga olukorras, kus viimane aasta on kõik kohad vahelduva eduga suletud olnud, oleks võinud vähemat nii planeerida, et need 3 suvekuud saaks mõnusalt lastega aega veeta.

Olen kogubpoatitusega nõus, aga see viimane osa – saaks lastega mõnusalt aega veeta – pani natuke kummastuma – kas tõesti saab lastega mõnusalt aega veeta vaid kellegi teise rajatud/organiseeritud kohas?

Ma ei taha heietada “kui mina noor olin…”, aga natuke heietan küll: minu lapseea ajal ei olnud vudilaid või seiklusparke, ometi olid suven nii kirjud ja huvitavad, et 40 aastat hiljemgi mõtlen sellele.

Peale igapäevase õues elamise käisime vanemate ja vendadega iga suvi mingil tripil, vahel koguni mitu korda.

Ei olnud Googlet, ei saanud Perekoolist arvamust küsida – ENE-de ja omaenese koolitarkuse kohaselt panid vanemad marsruudi kokku ja väga-väga huvitav oli.

Polnud hotelle, igal nurgal kohvikuid ja tanklapoode, “…miski pole linna moodi…????????????”.

Aga põnev ja hariv oli!

Nüüd loen teatava nukrusega, et kui mängumaa võsas või näitus suletud, ei saagi lastega aega veeta?

Sa said minust valesti aru. Enamuse päevi ma ju veedangi lastega mõnusasti ilma näituste ja muuseumiteta, aga kui ma võtan selle aja, et minna lastega näitusele ja muuseumisse, siis ma soovin, et seal poleks katkised ja suletud eksponaadid, et saaks toreda elamuse, mitte pettumuse osalisek ja pärast ei peaks mõtlema, et oleks võinud hoopis randa minna. Praegu on üürike turismihooaeg ja muuseumid võiks ju selleks sel ajal valmistunud olla, kui nad suletud olid. Minu pettumus polnud mitte selles, et ma arvan, et lastega peaks pidevalt ringi trallima, vaid selles, et ma soovisin laste,e pakkuda mõnusat elamust, aga saime pettumuse osaliseks.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 19:38; 04.07 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli just plaan sinna minna, aga lugedes nüüd kommentaare, siis küll ei lähe. Hea, et ikka perekool olemas on????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime seal ca 5 a tagasi ja juba siis oli see räämas ja osade atraktsioonide peale last ei lubanud, sest nii logisesid. Ja muidugi see suur liumägi basseini suunduvaga..no see ei kannata kommenteerimist. Rohkem ei ole käinud ja ei soovita ka teistele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cantervilla on meie jaoks just number üks (käinud iga aasta avamisest saadik, seetõttu on kõik ka tuttav). Ligadi-logadi on jah, aga sellist vinget looduslikku kallakut-liugu ja veekogu pole kuskil. Ja atraktsioonide hulk  (isegi, kui välja avestada kõik need, mis ei tööta) ületab kõiki teisi kohti.

Aga me ei ole esteedid ka, me hindame väga seda veevärki seal ja funktsionaalsust, mitte seda, kas on läikiv uus plastmass.

 

<iframe id=”fskey-iframe” class=”fskey-autofill-dlg” style=”display: none;” sandbox=”allow-same-origin”></iframe>

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kogu postitusega nõus, aga see viimane osa – saaks lastega mõnusalt aega veeta – pani natuke kummastuma – kas tõesti saab lastega mõnusalt aega veeta vaid kellegi teise rajatud/organiseeritud kohas? Ma ei taha heietada “kui mina noor olin…”, aga natuke heietan küll: minu lapseea ajal ei olnud vudilaid või seiklusparke, ometi olid suved nii kirjud ja huvitavad, et 40 aastat hiljemgi mõtlen sellele. Peale igapäevase õues elamise käisime vanemate ja vendadega iga suvi mingil tripil, vahel koguni mitu korda. Ei olnud Googlet, ei saanud Perekoolist arvamust küsida – ENE-de ja omaenese koolitarkuse kohaselt panid vanemad marsruudi kokku ja väga-väga huvitav oli. Polnud hotelle, igal nurgal kohvikuid ja tanklapoode, “…miski pole linna moodi…????????????”. Aga põnev ja hariv oli! Nüüd loen teatava nukrusega, et kui mängumaa võsas või näitus suletud, ei saagi lastega aega veeta?

Nii imelik kommentaar!

Mis sa nüüd siis arvad, et üks välistab teise, või? Et kui inimesed lähevad oma lastega kuhugile mängumaale, siis igasugune muu trippimine ja tegevused on välistatud ja et siis lapsed oma koduhoovis enam ei mängigi?

Ma olen 1973 sündinud ning kõik see, mida kirjeldad on mulle väga tuttav. Ometigi olid väga oodatud ka need päevad, kui sai suve jooksul paar korda pealinna sõita, et külastada loomaaeda ja Kadriorus asuvat lõbustusparki, mis olid tol, sügaval vene ajal, laste jaosk põhimõtteliselt ainsad “mängumaad”.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 07:29; 08.07 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli just plaan sinna minna, aga lugedes nüüd kommentaare, siis küll ei lähe. Hea, et ikka perekool olemas on????

Selle raha saab Eestimaal tunduvalt elamuslikumalt ära kasutada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:31; 05.07 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suvel ja lapsega ei ole käinud, ainult talvel ja siis need mõisaaegsed kõrvalhooned oma väljapanekuga tundusid küll huvitavad. Kommenteerida tahtsin seda teemaalgataja hüüatust, et “Kogu territoorium NIITMATA…..minu jaoks oli see nagu mismõttes, see peaks olema ju elementaarne ja esmajärjekorras.” No vat oma silmaga ei ole näinud, aga kui heina sees oli raske ringi käia, siis seal on ju ometi teerajad ka. Mu arust on kena niitmata heinamaa oluliselt parem vaatepilt kui igav ühtlaselt roheline muruplats.

Mis hindadesse puutub, siis vaatan, et muude samalaadsete kohtade hinnad on isegi pisut kõrgemad. Kui pika päeva jooksul süüa ei saa, siis on muidugi jama, aga vähemalt nad hoiatasid.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See asjade ligadi-logadi olemine on sel suvel lausa epideemiline. Käisime lastega Energiakeskuses, alles piletit ostes selgus, et ülemine korrus on kinni. Ostsime siiski piletid, aga ka all olid osad ekspositsioonid katki või suletud. Olin pettunud, sest see koht on mulle siiani väga meeldinud.

Tervishoiumuuseumis jõdsime näituse õnneks enne ära vaadata, kui seal mingi üritus hakkas.

Järgmisel päeval loomaaias samasugune pettumuste jada. Linnud on tiikidest ära viidud või värav suletud. Mänguväljakud on likvideeritud, sest sinna tuleb troopikamaja (mis iseenesest on väga tore), lasteloomaaia siseekspositsioon on suletud, elevandimaja väliterrassil süüa ei saa, meenetepood oli suletud, troopikamaja üks pool oli suletud.

On tore, kui asju arendatakse, aga olukorras, kus viimane aasta on kõik kohad vahelduva eduga suletud olnud, oleks võinud vähemat nii planeerida, et need 3 suvekuud saaks mõnusalt lastega aega veeta.

Linnud on siseruumides linnugripi pärast, loomaaed seda ei otsusta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti pole kuulnud, et seal uppus laps, on ohtlik ujumiskoht, on kaootiline ja lohakas paik?

Cantervilla on süüdi, kui vanemad jätsid lapse järelvalveta ja seetõttu läks laps sinna, kuhu temavanused minna ei tohi? Wow.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ilmus mingis portaalis pildid erinevate mängumaade kohta. Pildi pealt oli see Cantervilla vaat, et kõige ilusamgi. Nagu muinasjutumaa.

Isiklik kogemus puudub. Seega, kaasa rääkida ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 07:29; 08.07 06:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Hobinurk Cantervilla mängumaa – uskumatult räämas koht