Esileht Ilu ja tervis cbd õli ja unetus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: cbd õli ja unetus

Postitas:
Kägu

kas keegi on unehäirete ravis proovind cbd õli ja millist ja kust julgeksite soovitada. küsin seda selle pärast et see paistab suht kirves olevat ja suht kahju oleks kui tühja ostaks selle. olen pmst kõik ära proovind ja mõtlesin et äkki see aitab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi on unehäirete ravis proovind cbd õli ja millist ja kust julgeksite soovitada. küsin seda selle pärast et see paistab suht kirves olevat ja suht kahju oleks kui tühja ostaks selle. olen pmst kõik ära proovind ja mõtlesin et äkki see aitab?

Oojaa. Olen esimest korda rahul ja suudan uinuda ja liigesed ei valutagi. Jõudsin vist pooled rahustid enne ära proovida ja ei olnud vahet.

Mina ostan Hispaaniast, Eestis on tõesti tohutu hinnaga.

Aga palju ju ei kulu, mul 3% tilgad ja 5 tilka on piisav, et on täielik sisemine rahu ja selge mõistus.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 0-efekt täiesti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi on unehäirete ravis proovind cbd õli ja millist ja kust julgeksite soovitada. küsin seda selle pärast et see paistab suht kirves olevat ja suht kahju oleks kui tühja ostaks selle. olen pmst kõik ära proovind ja mõtlesin et äkki see aitab?

Mõistlikum on sul tegeleda oma emotsioonidega ja õppida selgeks mõni tehnika, mille abi end argumuredest välja lülitada. Igasugused ained ja ravimid on rahakulu ja kui nad aitavad, siis tekib ravimisõltuvus, sest emotsionaalne pool ongi ilus ainult selle aine tulemusel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi on unehäirete ravis proovind cbd õli ja millist ja kust julgeksite soovitada. küsin seda selle pärast et see paistab suht kirves olevat ja suht kahju oleks kui tühja ostaks selle. olen pmst kõik ära proovind ja mõtlesin et äkki see aitab?

Mõistlikum on sul tegeleda oma emotsioonidega ja õppida selgeks mõni tehnika, mille abi end argumuredest välja lülitada. Igasugused ained ja ravimid on rahakulu ja kui nad aitavad, siis tekib ravimisõltuvus, sest emotsionaalne pool ongi ilus ainult selle aine tulemusel.

Ma ei ole küll teemaalgataja, aga mul hetkel kõige stressivabam eluperiood üldse, absoluutselt mingeid mõtteid ei ketra, aga und ei ole absoluutselt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teema algataja ja seis sama. lähen õhtul magama ja jäängi magama ilma mingite mõtlemiste ja asjadeta. aga magan max 3 tundi normilt siis ärkan ja kuni hommikuni olen une ja ärkveloleku vahe peal.ja pmst mõtteid nagu ei olegi oeas lihtsalt selline keeruline olukord.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või äkki oskaks jeegi soovitada mis veel peale cbd aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teema algataja ja seis sama. lähen õhtul magama ja jäängi magama ilma mingite mõtlemiste ja asjadeta. aga magan max 3 tundi normilt siis ärkan ja kuni hommikuni olen une ja ärkveloleku vahe peal.ja pmst mõtteid nagu ei olegi oeas lihtsalt selline keeruline olukord.

Alateadvuses on ikka pinge sees. Rahutu uni ongi alateadvuse häired.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teema algataja ja seis sama. lähen õhtul magama ja jäängi magama ilma mingite mõtlemiste ja asjadeta. aga magan max 3 tundi normilt siis ärkan ja kuni hommikuni olen une ja ärkveloleku vahe peal.ja pmst mõtteid nagu ei olegi oeas lihtsalt selline keeruline olukord.

Alateadvuses on ikka pinge sees. Rahutu uni ongi alateadvuse häired.

Kuule, kui alateadlikult ka ühtegi mõtet pole, siis on juba kooma ju. Kui niimoodi urgitseda, siis kellel poleks? Aga enamus ju ikkagi magab, ka palju pingelisemates ja ärevamates oludes.

Aga TAle, mul täpselt samamoodi, et esimesed paar tundi magan ja siis edasi poolärkvel ja pidevate ärkamistega. Aga seda ka rohu abiga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teema algataja ja seis sama. lähen õhtul magama ja jäängi magama ilma mingite mõtlemiste ja asjadeta. aga magan max 3 tundi normilt siis ärkan ja kuni hommikuni olen une ja ärkveloleku vahe peal.ja pmst mõtteid nagu ei olegi oeas lihtsalt selline keeruline olukord.

Alateadvuses on ikka pinge sees. Rahutu uni ongi alateadvuse häired.

Kuule, kui alateadlikult ka ühtegi mõtet pole, siis on juba kooma ju. Kui niimoodi urgitseda, siis kellel poleks? Aga enamus ju ikkagi magab, ka palju pingelisemates ja ärevamates oludes.

Aga TAle, mul täpselt samamoodi, et esimesed paar tundi magan ja siis edasi poolärkvel ja pidevate ärkamistega. Aga seda ka rohu abiga.

Aga sul ju on, sa ärkad öösiti üles ja und enam ei tule, sul on tekkinud sellest rahutus. Ärevad mõtted miks ma ei maga jne.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle keegi on mingi kasutu cbd õli reklamai ohvriks sanaud ja arvab, et see ravib kõike aga tegelikult sama kasutu nagu alati need “imeravimid” on……

Kelelgile äriliselt kasulik üles haipimine…..

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle keegi on mingi kasutu cbd õli reklamai ohvriks sanaud ja arvab, et see ravib kõike aga tegelikult sama kasutu nagu alati need “imeravimid” on……

Kelelgile äriliselt kasulik üles haipimine…..

äkki oskad siis midagi paremat soovitada mis mõjuks ka?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsetan nikotiinivaba CBD ning võtan 10%  tilku nii unetuse kui ka reumatoartriidivalude vastu.
Kuna ei ole elus varem kunagi suitsetanud, siis pärast kümmekond mahvi tunnen ennast natuke nagu pilves olevat. Uni on nagu ikka – eriti ei maga, aga valud on vähenenenud ilmselt selle “pilvesoleku” tõttu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas CBD õli unehäirete puhul. Enne ei saanud üldse magada. Vähkresin tunde voodis ja sain öösel vaid mõned tunnid magada. Katsetasin erinevaid CBD õlisid, aga minul toimis kõige paremini Organia brändi CBD õli. Kasutan 10% õli. Mõne päeva pärast uinusin juba üsna kiiresti. Peale CBD õli proovimist pole üldse probleeme unega. Lisaks tunnen, et minu unekvaliteet on tõusnud. Uinun rahulikult, ei ärka öösel mitmeid kordi üles ja peale ärkamist tunnen end puhanuna. Täiega soovitan!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina katsetan Pell 10% cbd ja praegu erilist muutust unes ei täheldanud. Lootsin kah suuremat mõju. Lisaks on kerge ärevus pidevalt ja tahaks, et seda ka veidi maha võtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võta koer, jaluta temaga 2-4 tundi päevas ja siis pole sul enam unehäireid…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võta koer, jaluta temaga 2-4 tundi päevas ja siis pole sul enam unehäireid…

Aga kahjuks ei aita, mis sa siis soovitad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas CBD õli unehäirete puhul. Enne ei saanud üldse magada. Vähkresin tunde voodis ja sain öösel vaid mõned tunnid magada. Katsetasin erinevaid CBD õlisid, aga minul toimis kõige paremini Organia brändi CBD õli. Kasutan 10% õli. Mõne päeva pärast uinusin juba üsna kiiresti. Peale CBD õli proovimist pole üldse probleeme unega. Lisaks tunnen, et minu unekvaliteet on tõusnud. Uinun rahulikult, ei ärka öösel mitmeid kordi üles ja peale ärkamist tunnen end puhanuna. Täiega soovitan!

Tundub nagu reklaam rohkem mitte inimese kogemus

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teema algataja ja seis sama. lähen õhtul magama ja jäängi magama ilma mingite mõtlemiste ja asjadeta. aga magan max 3 tundi normilt siis ärkan ja kuni hommikuni olen une ja ärkveloleku vahe peal.ja pmst mõtteid nagu ei olegi oeas lihtsalt selline keeruline olukord.

Kui puhanud oled, siis tõuse üles ja hakka toimetama.  Ei ole mõtet kusagil vahepeal olla, kui on võimalik püsti tõusta ja  tegutsema asuda.  Ajad ennast püsti, siis on väga kiiresti selge, kas tahad ärgata ja und ei ole või tahad magada ja und on.  Selles ei ole midagi keerulist, kui inimene tõuseb peale 3 tundi magamist üles.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas CBD õli unehäirete puhul. Enne ei saanud üldse magada. Vähkresin tunde voodis ja sain öösel vaid mõned tunnid magada. Katsetasin erinevaid CBD õlisid, aga minul toimis kõige paremini Organia brändi CBD õli. Kasutan 10% õli. Mõne päeva pärast uinusin juba üsna kiiresti. Peale CBD õli proovimist pole üldse probleeme unega. Lisaks tunnen, et minu unekvaliteet on tõusnud. Uinun rahulikult, ei ärka öösel mitmeid kordi üles ja peale ärkamist tunnen end puhanuna. Täiega soovitan!

Tundub nagu reklaam rohkem mitte inimese kogemus

See ongi reklaamtekst. Et siin keegi asjapulk reklaami teeb, reedab juba asjaolu, et ta tõstis aastavanuse teema üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis cbd õli ja unetus