Esileht Ilu CCC kvaliteet

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: CCC kvaliteet

Postitas:

.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

mul on ühed sealt ostetud talvesaapad kestnud juba 2 talve, ainult sisetalla pidin välja vahetama
ühed kevadsügissaapad on ka kaks kevadet ja ühe sügise kenasti vastu pidanud
ühed kevadsügissaapad samas lagunesid ühe sügisega
tööle sisejalanõudeks ostetud kingad, mida olen kandnud umbes 2 aastat on ka korralikud

pigem seega positiivsed kogemused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid sealt lapsele lasteaiajalatsiteks ostetud rihmikud, olid igati ok, samuti ühed botased. Aga juba üsna kaua aeg aolen vaadanud, et neil on valik täiega jamaks muutunud, no mitte midagi pole sealt enam osta. Ei tea, miks, algul, kui avati, siis oli kaupa küll, mida valida, aga nüüd enam ei jää midagi sima. Lapsele lasteaia sisejalatseid ei ole enam paar aastat sealt leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kaubamärk see CCC sul on ka? Seal müüakse ju erinevas hinnaklassis erinevate tootjate jalatseid, ega siis pood tootjate kauba eest ei vastuta.

Mina olen sealt lapsele ostnud Lasocki saapad ja need olid väga head. Endale ostsin ühed matkasaapad, Canguro, ka täitsa toimivad (panin sisetalla sisse, muidu kanna all tootja märk hõõrus).

Üldiselt on nii, et CCC müüb peaaegu kattuvat kaupa selle veebipoega: https://www.efootwear.eu/

Veebis on valik suurem ja mu meelest kergem valida, saab kohe vaadata materjali ja värvi järgi, hinnad on enamvähem samad nii veebis kui CCC kaupluses, aga veebist saab teinekord suurema alega. Veebis on ka tootjate valik muidugi määratult suurem, aga igal juhul on seal kõik need CCC kaupluses müüdavad Poolas ja Rumeenias toodetud kaubamärgid ka esindatud.

Mulle endale meeldib veebist rohkem tellida. Poest ostan ainult siis, kui mingil põhjusel on kohe vaja ja ei jõua nädalat oodata (lapse saabastega eelmine kord just nii juhtus). Tagastama ma veel ei ole pidanud midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin eelmise suve lõpus rademarist tennised, mis pragunesid pärast nädalast käimist. vahetati välja, kevadel panin selle uue paari jalga ja kestsid u kaks nädalat. kas ma teen nüüd teema rademari kauba kvaliteedist? ei tee ju, ikka ainult konkreetse tootja jalatsite kvaliteedist saaksin rääkida. seega, minu vastus on, et ccc-st ostetud pumad on pärast mitmeaastast kandmist endiselt terved.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen sealt ostnud ja kvaliteedi üle ei kurda. sandaalide rihmad peavad, puma tossud on mugavad, kohver pole alt vedanud..
kuna mul on jalatseid palju, siis pole ma neid igapäevaselt ekspluateerinud muidugi, aga mõistliku tarbimise korral jõuavad nad enne moraalselt vananeda kui katki minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi on vastu pidanud nii saapad kui ka suvejalatsid.
Lapsele ostin kooliaasta alguses sisesandaalid, käis edukalt märtsikuuni (kui koolid kinni pandi) pole proovinud kuid kui väikseks pole jäänud, kannab sügisel edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sealt ostnud 3 paari baleriinasid. Ei kurda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu CCC kvaliteet