Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg langeb ja tõuseb – emakaväline

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hcg langeb ja tõuseb – emakaväline

Postitas:

Tere!

Mul on hetkel emakaväline rasedus, olen naistearsti juures jälgimisel (regulaarsed vereproovid hcg jälgimiseks ja ultraheli, et välistada lõhkemine. Mure aga selles, et hcg tase vahepeal hakkas juba langema, mis oli hea märk, aga nüüd jälle tõuseb.
Täpsemalt siis hcg väärtused:

24.01: 614

26.01: 631

31.01: 584

07.02: 658

Arst kutsus mind neljapäeval vastuvõtule ka, aga ma lähen vahepeal peast lolliks 🙂 On kellelgi veel sarnast olukorda olnud, et emakavälisega hcg hakkab juba langema ja siis jälle tõuseb? Tundub kuidagi loogikavastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna see tõus ja langemine on nii väike siis ilmselt ka võib olla mingi pisike “mõõtmisviga” lubatud veres. St ilmselt ka kahe järjestiku mõõtmisega ei pruugiks saada 1:1 sama numbrit, kuna tegu on siiski hormooni konsentratsiooniga veres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakavälisega on see levinud, et hcg veidi langeb ja siis taas tõuseb, mul oli 8a tagasi samamoodi. Mul lõppes küll operatsiooniga, kus jäin ka parempoolsest munajuhast ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest langeb liiga vähe ja liiga aeglaselt (vast jah viimane oli mõõtmisviga), et südamerahus oodata. Aga noh, arstiaeg on kahe päeva pärast ja kui on kindlalt emakaväline, ju sa oma süsti saad kätte, ei pea rohkem kannatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele 🙂 Mul oli tegelikult 2,5 aastat tagasi ka emakaväline, mis ise ära katkes. Oli küll tüütu, sest veritsus/määrimine kestis peaaegu 3 kuud, aga õnneks ei vajanud tookord süsti ega kirurgilist sekkumist. Siis langes hcg üsna samas tempos, seekord lihtsalt ajaski see langus ja siis uuesti tõus segadusse. Aga eks ma homme arstilt kuulen, mis edasi. Eelnevalt arst ütles, et süst tehakse, kui hcg tõuseb ca 1500-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg langeb ja tõuseb – emakaväline