Esileht Ilu Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided

Postitas:

Olen nendest kataloogidest mitmeid riideid tellinud aga enamuse tagasi saatnud. Miks?
Esiteks olen mõlematest saanud vales suuruses riideid. Olen eelnevalt ennast ära mõõtnud ja tabelite järgi suuruse valinid aga ikkagi on riie olnud liiga suur.
BonPrix kataloogist olen saanud katkise riideeseme.
Rinnahoidjad on mõlemates kataloogides liiga suured – viimati cellbesest tellitu ei vastanud kirjeldusele (puudusid tugikaared) ja bonprix’st tellitud spordirinnahoidjad olid liiga suured hoolimata sellest et sai valitud number väiksem kui mõõtude järgi õige oleks.
Tootest tehtud foto ei anna tootest täielikku ülevaadet.
Suurus on õige aga lõige oleks justkui nagu suvaline, st et riie ei istu seljas korralikult, on õlgadest või mujalt muhkus.
Bonprix aluspükste lõige selline, et kisub kannikate vahele kokku ja on kandes vastikud.
Bonprix’st ei julge enam ammu jopesid tellida sest kunagi ammu sain mitu numbrit suurema jope mis sest et suuruse valisin bonprix kataloogi mõõdutabeli järgi. Jope hoidis tihedalt kõri ümber ja kehast oli hästi avar.

Sellised on minu käesoleva aasta kogemused nende kahe kataloogiga.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ahah. Kuna sa neile ju ka loomulikult tagasisidet annad, siis milleks see virin siin? Mina, näe, tellin ja kannan. Just ostangi selliseid odavama otsa (ca 20€) tuunikaid ja kleite kodus käimiseks – ei mingeid probleeme.
Äkki oled ise kõver ja muhkus?

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 11:55; 27.07 10:04; 27.07 10:10; 27.07 10:13; 27.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka sealt palju tellinud, tean juba, et cellbesist pean väiksema nr võtma enamasti ja tagasi olen saatnud üksikuid asju. Nende rinnahoidjaid olen aastaid kandnud, soodukaga alla 10€ tk ja suurusega pole puusse pannud. Pükse sealt väga tellida ei saa, kuna olen keskkohast jämedam, aga retuusidega pole probleemi. Bonprix’ga olen ka enamasti rahule jäänud, just tellisingi paar asja, eks näis, kas jään rahule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Osad kleidid on nii jäledast materjalist, et keha hakkab tõrkuma, samas olen saanud mõlemast megahäid pükse ja ülerõivaid.
Täitsa joppamise asi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole väga kaua aastaid kuskilt kataloogist riideid tellinud. Esiteks on seal reaalselt isegi kallimad riided kui poes ja ka koledamad. Kvaliteet tõenäoliselt kahtlane. Lisaks suur tõenäosus, et enamus tuleb tagasi saata.
Milleks? Pigem lähen poodi, vaatan ja katsun seal. Ja kui meeldib, siis proovin. Lisaks leiab palju ilusamaid ja odavamaid riideid.
Kui kuskil maal elada, saab sellise shoppamise väljasõite teha suuremasse linna vahel.
Ma ei saa aru, kes ja miks üldse tänapäeval kataloogidest tellib?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah. Kuna sa neile ju ka loomulikult tagasisidet annad, siis milleks see virin siin? Mina, näe, tellin ja kannan. Just ostangi selliseid odavama otsa (ca 20€) tuunikaid ja kleite kodus käimiseks – ei mingeid probleeme.

Äkki oled ise kõver ja muhkus?

Kas sa sellepärast kannadki tuunikaid, et oled sama asjaga hädas ja loobunud tagasiside andmisest?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 11:46; 24.07 13:01; 24.07 13:03; 16.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole väga kaua aastaid kuskilt kataloogist riideid tellinud. Esiteks on seal reaalselt isegi kallimad riided kui poes ja ka koledamad. Kvaliteet tõenäoliselt kahtlane. Lisaks suur tõenäosus, et enamus tuleb tagasi saata.

Milleks? Pigem lähen poodi, vaatan ja katsun seal. Ja kui meeldib, siis proovin. Lisaks leiab palju ilusamaid ja odavamaid riideid.

Kui kuskil maal elada, saab sellise shoppamise väljasõite teha suuremasse linna vahel.

Ma ei saa aru, kes ja miks üldse tänapäeval kataloogidest tellib?

Tead, ega seal poes ka enamasti midagi võtta ei ole. Masstoodang ja kiirmood, harva on midagi mis tõesti igatpidi või enam-vähem ok on. Eelmisel aastal otsisin poodidest ühte kindlat riietuseset ja ei olnudki mitte kuskil neid müügil. Pole vist moes hetkel või ära ostetud. Paremad asjad ostetakse nagunii kohe ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 11:46; 24.07 13:01; 24.07 13:03; 16.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei uskunud, et need kataloogid veel olemaski on. Netist tellin küll: aboutyou, membershop, ASOS. Sealt saab tihti väga kvaliteetsete brändide asju olematu hinnaga. Ja kuna tegu valdavalt tuntud ja teada firmade riietega, siis on aimu ka suuruse sobivusest, materjalist jne. Miks osta sellistest kahtlastest kataloogidest mingeid “noname” asju, mida võiks sama hinnaga või odavamalt kuskilt turult või suva nurgapoest osta? Siga kotis totaalselt ja pärast see tagastamine ja muu jant. Olete oma aja peale vihased?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuskil maal elada, saab sellise shoppamise väljasõite teha suuremasse linna vahel.

Ei meeldi üldse shoppamine, veel vähem mingid shoppamise väljasõidud. Mulle sobib, et saab netist tellida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ASOS koondab erinevaid firmasid ja muidugi on ka Asose enda tooted, mis pole sugugi kõige parema kvaliteediga, nii et seal oleneb, mis firma võtad. Suurustega ongi netipoodides kõige jamam, seda on nii raske ennustada, mõõdutabel pole ka alati hea alus, kuigi võiks ju olla, eriti kui on selle tootjafirma enda mõõdutabel, aga paraku tundub, et õmblejatel on vahel ikka mingi omaette mõõdutabel olnud, mitte see, mis neil lehel üleval. Mõne firmaga saadki aru, et kuigi muidu oled suurus x, siis seal oled hoopis suurus y, aga ka siis võib tulla, et mõni ese on ikkagi veel mingi kolmanda põhimõttega kokku pandud. Samuti võib arvutis vahel vale mulje jääda materjalist või värvidest, mõnikord ja mõnes netipoes pole esemest ka nt iga nurga alt pilti. Nt tahad aru saada, kuidas kleidi ülaosa seljatagant on, aga modellil on pikad juuksed lahtiselt, nii et sa ei näe, kui lahtine või kinnine kleit tagant on. Samuti ei saa alati aru nt rinnahoidjatel, kas seal on ka korvil täidis või pole. Kui muidugi tugikaarte osas on lehel valeinfo, siis see on täitsa lubamatu. Õnneks on võimalik tagastada, aga eks see ole natuke tüütu ja mõne poe puhul on ka sellega seotud saatmiskulud. Mis parata, netipoest ostmisel on ka oma miinused. Mina tellin netipoodidest, sest seal on suurem valik, kohe näha, kas on olemas minu suurus (kuigi sellega on vahel jah see probleem, et pead nagu riskima, kas see ikka on päriselt ka minu suurus), vahel ka ikka soodsamad hinnad, aga nendest kataloogidest ma pole tellinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Halens veel oli, siis ma tellisin sealt aastatega nii palju, et mul oli juba selge, mis brändid mulle sobivad ja mis number tuleb võtta. Mul on ka see asi, et kui ma ennast mõõtma hakkan ja selle järgi tellin, saan kindlasti liiga suured riided 😛 Nii et ma lihtsalt tellisin numbri järgi, saatsin tagasi ja tellisin nii kaua, kui sain oma õige numbri teada. Ega selleks siis üle kahe tellimise lähe ka. Tellisin algul 40 teksad, olid suured, aga mitte tohutult. Tellisin 38 ja parajad. Kahju, et Halens nüüd lõpetas ja pean kusagil mujal oma õige numbri otsingutega otsast alustama. Talvel juba tellisin Hansapostist paar asja ja seal oli vastupidi, olid number liiga väikesed. Saatsin tagasi ja tellisin uued number suuremad. Pean tunnistama, seal polnud küll probleem mitte valede mõõtudega, vaid ma olen vahepeal paar kilokest juurde võtnud, mis mu M-st L-ks tegid.
Aga tahan öelda, kui leiad netikaubamaja, mille numbrid sulle sobivad, kasvõi tagasisaatmise ja uuesti tellimise hinnaga, siis tasub olla truu sellele ühele netikaubamajale. Mujal on jälle vaja hakata seda õiget numbrit otsima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin vahest cellbesist, eriti kui on soodukad ja nr.42 sobib nagu valatult (on ka suht standartne keha). On mõni asi kehvem, aga just suveks tellin sealt kleite, tuunikaid jne. – nö vabaajariideid.
Ausalt öeldes – ei viitsi enam shopata ja riideid poes selga passitada, teen seda vaid hädavajadusel, teiseks on vanust ka, ei pea enam viimast moodi jahtima ega tooted ei sõltu enam kaubamärgist, sobib see noname ka väga hästi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 08:41; 27.07 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin vahest cellbesist, eriti kui on soodukad ja nr.42 sobib nagu valatult (on ka suht standartne keha). On mõni asi kehvem, aga just suveks tellin sealt kleite, tuunikaid jne. – nö vabaajariideid.

Ausalt öeldes – ei viitsi enam shopata ja riideid poes selga passitada, teen seda vaid hädavajadusel, teiseks on vanust ka, ei pea enam viimast moodi jahtima ega tooted ei sõltu enam kaubamärgist, sobib see noname ka väga hästi.

See kõlab küll nagu enese käestlaskmine – olen vana, paks ja suva, mis seljas.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 12:58; 25.07 21:15; 27.07 11:11; 01.09 21:23; 24.09 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab küll nagu enese käestlaskmine – olen vana, paks ja suva, mis seljas.

Ei, see tähendab, et prioriteedid on muutunud ja riided ei ole enam esmatähtsad.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:28; 26.07 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab küll nagu enese käestlaskmine – olen vana, paks ja suva, mis seljas.

Ei, see tähendab, et prioriteedid on muutunud ja riided ei ole enam esmatähtsad.

Riided ei peagi esmatähtsad olema, aga naine võiks oma välimusest siiski hoolida veidi rohkem kui et keha kuidagi kaetud.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 12:58; 25.07 21:15; 27.07 11:11; 01.09 21:23; 24.09 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab küll nagu enese käestlaskmine – olen vana, paks ja suva, mis seljas.

Ei, see tähendab, et prioriteedid on muutunud ja riided ei ole enam esmatähtsad.

Riided ei peagi esmatähtsad olema, aga naine võiks oma välimusest siiski hoolida veidi rohkem kui et keha kuidagi kaetud.

Algtsitaadis ei räägita sõnagi sellest, et oma välimusest ei hoolita vaid sellest, et kaubamärk riidel ei ole põhiline. Miks peaks hästi seljas istuv kuid Happy Holly kaubamärki kandev kleit olema kehvem kui mõni sama hästi istuv kuid hulga kallim ja “nimega” kleit?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riided ei peagi esmatähtsad olema, aga naine võiks oma välimusest siiski hoolida veidi rohkem kui et keha kuidagi kaetud.

Hoolibki, vastasel juhul ta ju kataloogidest endale sobivaid riideid ei telliks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:28; 26.07 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tõesti vana ja paks, enam ei viitsi ammu viimase moe järgi joosta, elus on muudki teha, kui mõelda sellele, mida ja kust endale riideid selga saada. Olengi selleks elust liiga palju aega ja energiat kulutanud.
Kuna tööl pean kanda kostüüme, kleiti jne – siis vabal ajal kannan mõnuga lohvakaid riideid, retuuse jne.
Oluline on see, et inimene ise õnnelik ja rahul oleks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 08:41; 27.07 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah. Kuna sa neile ju ka loomulikult tagasisidet annad, siis milleks see virin siin? Mina, näe, tellin ja kannan. Just ostangi selliseid odavama otsa (ca 20€) tuunikaid ja kleite kodus käimiseks – ei mingeid probleeme.

Äkki oled ise kõver ja muhkus?

Kas sa sellepärast kannadki tuunikaid, et oled sama asjaga hädas ja loobunud tagasiside andmisest?

Kuidas palun? ????????????
Kas peaksin kodus kostüümi kandma? Loomulikult on mul kodus mugavad riided – liikumine maja, aia, kasvuhoonete, hobusetalli, põllumaa, metsa jne vahet eeldab, et mul on mugav, ohutu ja praktiline olla. Teatririietuses seda ei ole, kontorikleidis ka mitte. Ma vbl ei saanud su imelikust küsimusest õigesti aru, äkki täpsustad?

Mina annan ALATI tagasisidet ostude, hotellide, toidukohtade, teenusepakkujate jne kohta. Seda selleks, et sinusugune, kes seda teha ei suvatse/viitsi, saaks infot.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 11:55; 27.07 10:04; 27.07 10:10; 27.07 10:13; 27.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurustega ongi netipoodides kõige jamam, seda on nii raske ennustada, mõõdutabel pole ka alati hea alus, kuigi võiks ju olla, eriti kui on selle tootjafirma enda mõõdutabel, aga paraku tundub, et õmblejatel on vahel ikka mingi omaette mõõdutabel olnud, mitte see, mis neil lehel üleval. Mõne firmaga saadki aru, et kuigi muidu oled suurus x, siis seal oled hoopis suurus y, aga ka siis võib tulla, et mõni ese on ikkagi veel mingi kolmanda põhimõttega kokku pandud.

Väga õige! Sellepärast panevad mind imestama paljud FB hilbumüüjad, kes reaalselt toodet üle mõõta ei viitsi, aga korrutavad nagu mantrat, et “suurus vastab” ja “suurus vastab”. No ei vasta ju, kui iga tootja numeratsioon on erinev! Kui tahad müüa, näe vaeva ja mõõda oma kaltsud üle, kui tooteinfona on kirja saadud vaid hind, siis minusugune sellise käest ei osta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 11:55; 27.07 10:04; 27.07 10:10; 27.07 10:13; 27.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab küll nagu enese käestlaskmine – olen vana, paks ja suva, mis seljas.

Ei, see tähendab, et prioriteedid on muutunud ja riided ei ole enam esmatähtsad.

Riided ei peagi esmatähtsad olema, aga naine võiks oma välimusest siiski hoolida veidi rohkem kui et keha kuidagi kaetud.

Mis sa nagu tuled kedagi täiskasvanut õpetama, mismoodi ta enda eest hoolitsema peab? Tõsiselt? ????????????

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 11:55; 27.07 10:04; 27.07 10:10; 27.07 10:13; 27.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Halens veel oli, siis ma tellisin sealt aastatega nii palju, et mul oli juba selge, mis brändid mulle sobivad ja mis number tuleb võtta. Mul on ka see asi, et kui ma ennast mõõtma hakkan ja selle järgi tellin, saan kindlasti liiga suured riided ???? Nii et ma lihtsalt tellisin numbri järgi, saatsin tagasi ja tellisin nii kaua, kui sain oma õige numbri teada. Ega selleks siis üle kahe tellimise lähe ka. Tellisin algul 40 teksad, olid suured, aga mitte tohutult. Tellisin 38 ja parajad. Kahju, et Halens nüüd lõpetas ja pean kusagil mujal oma õige numbri otsingutega otsast alustama. Talvel juba tellisin Hansapostist paar asja ja seal oli vastupidi, olid number liiga väikesed. Saatsin tagasi ja tellisin uued number suuremad. Pean tunnistama, seal polnud küll probleem mitte valede mõõtudega, vaid ma olen vahepeal paar kilokest juurde võtnud, mis mu M-st L-ks tegid.

Aga tahan öelda, kui leiad netikaubamaja, mille numbrid sulle sobivad, kasvõi tagasisaatmise ja uuesti tellimise hinnaga, siis tasub olla truu sellele ühele netikaubamajale. Mujal on jälle vaja hakata seda õiget numbrit otsima.

Cellbes ongi vana Halens.
Tellin sealt palju, kuna olen väga pikk, siis see on hea koht, kus on pika sisessäärega pükse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka mood ei huvita. Pole kunagi väga huvitanud. Olen üle keskea ja ei soovi enam kanda ümber ja liibuvaid riideid. Enne olgu lahe ja suurem. Ehk on ka sissejuurdunud harjumus oma noorusest, kus seda riiet, mis kuskilt tiris või pitsitas, peeti väikeseks lihtsalt. Seega pintsak olgu lahe, mitte ümber k keha kõvasti.
Ostan neist mõlemast kataloogist ja enamu sobib. Kui on suurem, siis jätan, kui osutub kitsamsks, siis tagasi.
Põlvi paljastavaid riideid ei kandnud ka noorena, ammugi siis nüüd. Aga kahjuks on neiski suurem osa kleite selliseid, mis jätavad põlved paljaks. Seega otsin natsa allapoole põlve mudelit, mis pole sukk-kleidi tüüpi, vaid päris alt laieneva kleidi lõikega. Vahel seal ka on. Bonis just.
Olensaanud ka hea mantli-jaki sealt. Cellbesi rinnahoidjaid ei soovi enan, bonist sobib.
Igasugu pluusid on ka normaalsed.
Päris riidepodides ei tahagi ka enam käia.
Enamus jalatseid ostan ka netist, aga ainult sooduka ajal. Või ootan sooduka ära ns kingas näiteks ja siis kohalikku poodi, olles eelnevalt vaadanud, et seal ikka seda nr ja mudelit on

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 10:55; 27.07 11:55; 27.07 15:01; 28.07 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka mood ei huvita. Pole kunagi väga huvitanud. Olen üle keskea ja ei soovi enam kanda ümber ja liibuvaid riideid. Enne olgu lahe ja suurem. Ehk on ka sissejuurdunud harjumus oma noorusest, kus seda riiet, mis kuskilt tiris või pitsitas, peeti väikeseks lihtsalt. Seega pintsak olgu lahe, mitte ümber k keha kõvasti.
Ostan neist mõlemast kataloogist ja enamu sobib. Kui on suurem, siis jätan, kui osutub kitsamsks, siis tagasi.
Põlvi paljastavaid riideid ei kandnud ka noorena, ammugi siis nüüd. Aga kahjuks on neiski suurem osa kleite selliseid, mis jätavad põlved paljaks. Seega otsin natsa allapoole põlve mudelit, mis pole sukk-kleidi tüüpi, vaid päris alt laieneva kleidi lõikega.

Kui sind mood natuke huvitaks, siis sa teaksid, et praegu just ongi moes avarad riided ja poolde säärde kleidid. Tehke silmad lahti ja vaadake neist imelikest postimüügikataloogidest veidi välja ka.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 12:58; 25.07 21:15; 27.07 11:11; 01.09 21:23; 24.09 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka mood ei huvita. Pole kunagi väga huvitanud. Olen üle keskea ja ei soovi enam kanda ümber ja liibuvaid riideid. Enne olgu lahe ja suurem. Ehk on ka sissejuurdunud harjumus oma noorusest, kus seda riiet, mis kuskilt tiris või pitsitas, peeti väikeseks lihtsalt. Seega pintsak olgu lahe, mitte ümber k keha kõvasti.

Ostan neist mõlemast kataloogist ja enamu sobib. Kui on suurem, siis jätan, kui osutub kitsamsks, siis tagasi.

Põlvi paljastavaid riideid ei kandnud ka noorena, ammugi siis nüüd. Aga kahjuks on neiski suurem osa kleite selliseid, mis jätavad põlved paljaks. Seega otsin natsa allapoole põlve mudelit, mis pole sukk-kleidi tüüpi, vaid päris alt laieneva kleidi lõikega.

Kui sind mood natuke huvitaks, siis sa teaksid, et praegu just ongi moes avarad riided ja poolde säärde kleidid. Tehke silmad lahti ja vaadake neist imelikest postimüügikataloogidest veidi välja ka.

Ju siis on minu nn stiil ajaliselt kokku kõndinud selle praegusese stiiliga. Aga kui see stiil avalikkusest taandub, siis mina jään ikka seda edasi kandma, see on see.
Ja ma ei soovi päris kottkleliti ka kanda kodust väljas pigem taljekoht või a-lõige, ja alt laienev, nagu klassikaline kleit, ja mõni sent üle põlve, et põlv oleks kaetud. Väike varrukas, mis ei ole ümber.
Kodus võin kanda ka maani kleite või kolmveerand säärde ulatuvaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 10:55; 27.07 11:55; 27.07 15:01; 28.07 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka mood ei huvita. Pole kunagi väga huvitanud. Olen üle keskea ja ei soovi enam kanda ümber ja liibuvaid riideid. Enne olgu lahe ja suurem. Ehk on ka sissejuurdunud harjumus oma noorusest, kus seda riiet, mis kuskilt tiris või pitsitas, peeti väikeseks lihtsalt. Seega pintsak olgu lahe, mitte ümber k keha kõvasti.

Ostan neist mõlemast kataloogist ja enamu sobib. Kui on suurem, siis jätan, kui osutub kitsamsks, siis tagasi.

Põlvi paljastavaid riideid ei kandnud ka noorena, ammugi siis nüüd. Aga kahjuks on neiski suurem osa kleite selliseid, mis jätavad põlved paljaks. Seega otsin natsa allapoole põlve mudelit, mis pole sukk-kleidi tüüpi, vaid päris alt laieneva kleidi lõikega.

Kui sind mood natuke huvitaks, siis sa teaksid, et praegu just ongi moes avarad riided ja poolde säärde kleidid. Tehke silmad lahti ja vaadake neist imelikest postimüügikataloogidest veidi välja ka.

Mulle tuleb sellise kirjeldusega silme ette keegi korpulentne tumesinises sirges vormipintsakus konduktor.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 11:55; 27.07 10:04; 27.07 10:10; 27.07 10:13; 27.07 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb sellise kirjeldusega silme ette keegi korpulentne tumesinises sirges vormipintsakus konduktor.

Aga sa keskendusid sellele pintsakule liigselt. Tegelikkuses on tegemist rohkem kleidiinimesega, kes ei kanna kolmveernadpiukkust, vaid napilt põlvi katva pikkusega naiselikke kleite ja seelikuid. Mille alläär on selline satsiga või lainetav kelluke, ja keskmiselt vormikas.(nr. 46).Stiil pigem naiselik, mitte lausa selline lendav tünder kandilises kuues, pigem lainetav meri hõljuva veenusega ..)
Koduses keskkonnas kannan vabalt ńeid poolde säärde pikki ilma varrukaga kleite ja maani hipilikke seelikuid, samuti siin siunatud tuunikaid.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 10:55; 27.07 11:55; 27.07 15:01; 28.07 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem lainetav meri hõljuva veenusega ..)

Hõljuv veenus nr 46?

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

pigem lainetav meri hõljuva veenusega ..)

Hõljuv veenus nr 46?

Nojah, eks see oligi ju naljaga mul mõeldud, nagu kirjas oli.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 10:55; 27.07 11:55; 27.07 15:01; 28.07 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, need postimüügikataloogid on tänapäeval sama mis internetipoed. Ega keegi neid tellimislehti kataloogis järge ajades käsitsi täida ja postiga saada, ikka netist tellitakse. Mis suur vahe seal on, kas selle netilehe aadress on cellbes.com või asos.com? Ise olen Bonprix’st päris palju tellinud, seal on minu maitse järgi riideid, kuigi paljude asjadega nad pullivad üle ka. Suuruse kohta tekib aja jooksul teatud ülevaade, nt kannan muidu suurust 40, aga Bonprix’st pean pluusid-tuunikad ostma suurus 36/38.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided