Esileht Ilu Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided

Postitas:

Mis suur vahe seal on, kas selle netilehe aadress on cellbes.com või asos.com?

Cellbes (Eesti)-isse on ikka märgatavalt lihtsam kaupasid tagastada, kui Asos-esse. Lehekülg Eesti keeles, lihtne arveldus jne

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 08:43; 02.09 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suur vahe seal on, kas selle netilehe aadress on cellbes.com või asos.com?

Cellbes (Eesti)-isse on ikka märgatavalt lihtsam kaupasid tagastada, kui Asos-esse. Lehekülg Eesti keeles, lihtne arveldus jne

Kas sa ei oska asose pakki Omniva pakiautomaati panna?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 12:58; 25.07 21:15; 27.07 11:11; 01.09 21:23; 24.09 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suur vahe seal on, kas selle netilehe aadress on cellbes.com või asos.com?

Cellbes (Eesti)-isse on ikka märgatavalt lihtsam kaupasid tagastada, kui Asos-esse. Lehekülg Eesti keeles, lihtne arveldus jne

Kas sa ei oska asose pakki Omniva pakiautomaati panna?

OK, minu viga siis, kui nüüd saab sinna Omniva kaudu tagasi saata.
Olen tellinud sealt mõned aastad tagasi, pakku tuli kulleriga välismaalt ja tagastamine oleks ikka keerulisem olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 08:43; 02.09 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mitu korda tellinud ja saanud kirja, et vabandame tarneaeg pikeneb. Kaupa aga pole reaalselt kätte saanud.
Kuidas nüüd on tarneaegadega ja kauba saamisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mitu korda tellinud ja saanud kirja, et vabandame tarneaeg pikeneb. Kaupa aga pole reaalselt kätte saanud.

Kuidas nüüd on tarneaegadega ja kauba saamisega?

Ikka esineb tarneaegade pikenemist ja mõni kaup võib osutuda väljamüüduks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 11:46; 24.07 13:01; 24.07 13:03; 16.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nende kataloogidega probleeme olnud ja müüvad nad ju olulisemalt kvaliteetset kraami kui nt ASOS, mille kohta netis lausa videoid sellest mis tellitud vs reaalsus. Mul pole ükski neist kataloogidest tellitud ese lagunenud, aga korra asosest tellitud rõivad ei kannatanid mingit kriitikat.

/N28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nende kataloogidega probleeme olnud ja müüvad nad ju olulisemalt kvaliteetset kraami kui nt ASOS, mille kohta netis lausa videoid sellest mis tellitud vs reaalsus. Mul pole ükski neist kataloogidest tellitud ese lagunenud, aga korra asosest tellitud rõivad ei kannatanid mingit kriitikat.

/N28

Asos müüb asju seinast seina. Ei pea sealt ju mingit kõige odavamat sodi tellima.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 12:58; 25.07 21:15; 27.07 11:11; 01.09 21:23; 24.09 22:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu Cellbes’i ja BonPrix kataloogide riided