Esileht Ilu ja tervis Cerazette pillid…või mis veel imetamise ajal?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Cerazette pillid…või mis veel imetamise ajal?

Postitas:
Kägu

Proovisime küll kondoomiga, aga see ei ole see ja pigem rikub vahekorra üldse ära minu jaoks.
Kas Cerazette pillid on beebile kuidagi halvad? Tean et neid võib võtta imetamise ajal, aga kas nad tegelt ka ei imendu rinnapiima ?
Ei ole ideaalset vahendit rasedusest hoidumiseks 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Cerazette pillid…või mis veel imetamise ajal?

Infolehel on kirjas:
Cerazettet võib kasutada imetamise ajal. Cerazette ei mõjuta rinnapiima nõristumist ega selle kvaliteeti. Siiski eritub Cerazette toimeaine väikeses koguses rinnapiima.
Cerazettet kasutavate emade 7 kuu jooksul rinnaga toidetud laste tervist uuriti nende 2,5-aastaseks saamiseni. Toimet laste kasvamisele ja arengule ei täheldatud.
Isiklik kogemus Cerazettega peale esimest rasedust. Pidevalt ebaregulaarne veritsus, kannatasin umbes 6 kuud ja kui siis oli 3 nädalat järjest veritsenud, loobusin kasutamiseks. Edasi kasutasime kondoomi ja kuu aja pärast olin uuesti rase.
Peale teist sünnitust lasin panna vaskspiraali, mis on aasta peale sünnitust tasuta. Osad kurdavad, et päevad muutuvad pikemaks ja vererohkemaks. Aga need olid mul sellised ka ilma hormonaalseid vahendeid kasutamata, seega ei saa selles spiraali süüdistada.
Lisaks saab veel kasutada hormoonspiraali, aga see on suhteliselt kallis (umbes 160 EUR). Mõnele sobib, teisele mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Cerazette pillid…või mis veel imetamise ajal?

Imetamise ajal on lubatud – minipillid, hormoonspiraal, vaskspiraal ja kondoom. Vt siit juurde

http://www.meelespea.net/ee/rasedus/parastsunnitust/valtimine

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ilu ja tervis Cerazette pillid…või mis veel imetamise ajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.