Esileht Lapse ootamine Cerucal?5päeva?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Cerucal?5päeva?

Postitas:
Kägu

Ämmakas ütles, et seda võin tarvitada 3x päevas iivelduse vastu, aga unustasin küsida, et kui pikalt seda tarvitada võib. Lugesin infolehelt, et üle 5päeva järjest ei tohi võtta, aga loen siit foorumist, et mõni võttis 2nädalat järjest ja keegi 6nädalat järjest. Kuidas teised tarvitavad? Kuna mul endal päris hullud oksendamised ja iiveldus siis olen ikka enamus päevil võtnud 3x kokku

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige mõistlikum on küsida seda oma ämmaemanda käest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka võib üle 5p võtta. Nt keemiaravi saavad patsiendid võivad ikka väga pikki perioode järjest seda võtta. Pigem on olulisem see, et ei ületaks päevas 3 korda.

arst

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka võib üle 5p võtta. Nt keemiaravi saavad patsiendid võivad ikka väga pikki perioode järjest seda võtta. Pigem on olulisem see, et ei ületaks päevas 3 korda.

arst

Arst kes võrdleb keemiaravi rasedusega?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minule on ka need välja kirjutatud. Püüan igat rohtu võtta nii vähe kui võimalik.

Võtan vaid siis, kui pean nn asjalik suutma olla või kellegagi suhtlema pean. Olen see õnnelik, kellel see iiveldus ja oksendamine algas 5 nädalast ja kestab endiselt. Hetkel rasedust 28+5

Pigem soovitaks välja selgitada, mis  kutsub iiveldust ja oksendamist esile ? Ehk annab seda vältida.  Endal on palju toite, jooke ja tegevusi, mida ma hetkel ei tarbi või ei tee. Näiteks toore liha puudutamine on minu jaoks vastumeelne. Seda teeb mul mees 🙂

Lisaks mul iivelduse vastu aidanud mynton, mahlajäätis, külm vesi, kuivikud.

Aga kui palju ja kui pilalt cerucali võtta võid, uuri tõesti oma ämmakalt. Ehk saad saata  e-maili , helistada vms ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule esimene ämmaemand (hiljem vahetasin) ütles, et no siis ei võta iga päev Cerucali, osad päevad on ju paremad. Ei olnud tõesti osad päevad paremad! Iga päev oli õudne okseralli ja olin täielik invaliid. Siis uurisin perearstilt hoopis ja tema ütles, et võib ikka rohkem võtta kui 5 päeva. Raseduse ajal isegi mitu kuud seda järjest võtta on lubatud.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Cerucal?5päeva?