Esileht Ilu Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet

Postitas:

Mõtlesin, et proovin kallima brändi ripsmetušši. Olen terve elu ostnud max 15 euroseid.
Valisin välja Chaneli- LE VOLUME ULTRA-NOIR DE CHANEL. Maksis 40€. Pettusin tõsiselt. Jätab ripsmed tükki ja hakkab suhteliselt kiirelt pudenema. Õhtul on häda selle pesemisega- ei tule maha. Ühel päeval avastasin lõuna paiku, et mu töölaud on musta puru täis. Loomulikult oli see mu Chanel. Kurb, et hinda küsitakse ainult nime eest.
Täna ostsin 3,50€ Catrice ripsmeka ja olen juba rahul. Katab hästi, ei pudene, kerge maha pesta.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:31; 13.01 16:05; 01.03 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katab ????

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katab ????

Kas sa oled maalt pärit?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 21:02; 01.03 21:48; 12.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kobina peale ostsin, hari olematu 🙂 aga väga hea, pikendab, ei pudene terve päeva jooksul ja pole tükkis. Minu jaoks super leid https://www.mylook.ee/l-oreal-paris-telescopic-mascara-8ml-black.html

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võis ka olla kaua seisnud, neid ei osteta väga palju… kui ostsid laevalt vms, siis vast parem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, loomulikult teeb Chanel sitta ja on inimesi aastakümneid lihtsalt lollitanud. Keegi pole enne sind lihtsalt sellest aru saanud.
Võib-olla ära mäkerda maaka kombel 5 kihti tušši ripsmetele, siis ei ole kogu töölaud seda õhtuks täis.

+3
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud. Ja õde kiidab, et nii hea, nagu kunstripsmed oleksid tal, ma vahin ammulisui. Ise kasutan aastaid Maybelline-i seda kollases ümbrises ja ülirahul.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 11:18; 12.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Ja loomulikult kõik kreemi-meigi-misiganes maailmakuulsad kosmeetikafirmad räägivad ainult tõtt oma suurtes lubadustes, kus kreemiga saab tselluliidist nädalaga vabaks ja näomaskiga 20 aastat nooremaks

-NAER SAALIS-

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:13; 13.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Ja loomulikult kõik kreemi-meigi-misiganes maailmakuulsad kosmeetikafirmad räägivad ainult tõtt oma suurtes lubadustes, kus kreemiga saab tselluliidist nädalaga vabaks ja näomaskiga 20 aastat nooremaks

-NAER SAALIS-

Jutt ei olnud ju tselluliidi- või kortsukreemidest vaid lihtsast ripsmetušist. Kui siin juba mitu inimest väidavad, et teatud tooted ei tee, mida lubatud, pange siis need tooted siia kirja ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisin Chaneli poodi tagasi. Läks ekspertiisi.
Ei saa leppida halva kvaliteediga, tuleb tagasi viia, kui toode on rämps. 40 euri pole kommiraha. Isegi odavamaid asju viin poodi tagasi, asi on põhimõttes.
Lisaks on mul silmad juba mitu päeva punased. Ei tea, kas asi see “kvaliteetne” ripsmekas põhjustas selle ka…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 21:02; 01.03 21:48; 12.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Nt YSL on üks, mis meelde jäänud. Kuna ma päris iga päev ei katseta õe meigitooteid, vb kord aastas tuleb ette, siis ma kõiki ei mäleta. aga YSL jäi eredalt meelde kui pettumust valmistav. Ei tea, kus õde seda kunstripsmete efekti näeb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 11:18; 12.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Nt YSL on üks, mis meelde jäänud. Kuna ma päris iga päev ei katseta õe meigitooteid, vb kord aastas tuleb ette, siis ma kõiki ei mäleta. aga YSL jäi eredalt meelde kui pettumust valmistav. Ei tea, kus õde seda kunstripsmete efekti näeb.

YSL mis? YSL-il on mitmeid ripsmetušše.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Nt YSL on üks, mis meelde jäänud. Kuna ma päris iga päev ei katseta õe meigitooteid, vb kord aastas tuleb ette, siis ma kõiki ei mäleta. aga YSL jäi eredalt meelde kui pettumust valmistav. Ei tea, kus õde seda kunstripsmete efekti näeb.

YSL mis? YSL-il on mitmeid ripsmetušše.

Meigi maaletooja on hüsteerias juba 😀

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:13; 13.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei usu, et mingi tušš ripsmeid pikendaks. Ei tea, mismoodi? Kõige olulisem on ikka omaenda materjal – see, mida värvitakse selle tušiga. Seda siis kas on või ei ole.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 20:08; 03.07 16:26; 09.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei usu, et mingi tušš ripsmeid pikendaks. Ei tea, mismoodi? Kõige olulisem on ikka omaenda materjal – see, mida värvitakse selle tušiga. Seda siis kas on või ei ole.

Pikendavad ikka, neil on sees sünteetilised kiud, mis ripsmete külge kleepuvad. Ikka oluliselt pikemaks saab teha, kui on sobiv tušš ja tead, mida sellega teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud kallimaid. Mu õde kasutab ka järjekindlalt ainult kalleid maailmauulsaid brände ja aegajalt olen siis tema omasid proovinud ja ausaltöeldes ka pettunud. No päris pudisemist pole olnud, aga just ei mingit pikendamist, tihendamist jm efekti – kuigi pakendil nii lubatud.

Kas selliste väidete autorid võiksid nimetada ka nende proovitud tuššide brändid ja nimed? Oleks päris huvitav teada, milline maailmakuulus bränd lubab pikendavat või tihendavat tušši, mis seda lubadust ei täida.

Nt YSL on üks, mis meelde jäänud. Kuna ma päris iga päev ei katseta õe meigitooteid, vb kord aastas tuleb ette, siis ma kõiki ei mäleta. aga YSL jäi eredalt meelde kui pettumust valmistav. Ei tea, kus õde seda kunstripsmete efekti näeb.

YSL mis? YSL-il on mitmeid ripsmetušše.

Meigi maaletooja on hüsteerias juba ????

Mitte maaletooja vaid keegi, kes on reaalselt YSL tušše ka pikka aega RAHULOLEVANA kasutanud (mitte mingit “õe oma proovinud”). Tõsi, täna enam ei kasuta, aga mitte seepärast, et need tooted ei oleks ilusaid tihedaid ja pikki ripsmeid teinud. Ei, lihtsalt mõnd teist on lihtsam eemaldada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lancome Hypnose Doll Eyes ei meeldinud üldse. Jäi kuidagi tükki ja pudenes väga palju, silmaalused olid pidevalt sinised. Eemaldada raske.
Elisabeth Arden Ceramide Lashes on väga hea. Kerge peale kanda, kerge eemaldada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lancome Hypnose Doll Eyes ei meeldinud üldse. Jäi kuidagi tükki ja pudenes väga palju, silmaalused olid pidevalt sinised. Eemaldada raske.

Huvitav. Kasutan viimased kuud seda. Ei pudene ning eemaldan kasvõi veega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka aastaid tagasi oli Chaneliga selline kogemus, et silmalaud läksid paiste. Kas mingi allergiline reaktsioon toimus vms. Kahtlustasin ka, et äkki oli vana või siis lihtsalt mulle sobimatu. Pole Chaneliga rohkem proovinud.
Nüüd juba aastaid kasutan Sensai volumising 38c ripsmetušši.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte maaletooja vaid keegi, kes on reaalselt YSL tušše ka pikka aega RAHULOLEVANA kasutanud

YSL milliseid?? YSL-il on mitmeid ripsmetušše
🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin endale lancome hypnose dushi ja pidin samuti pettuma. internetis oli igal pool review-des kirjas, et on väga hea, aga võta näpust. ripsmed jätab tükki ja hakkab mõne tunniga juba pudenema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte maaletooja vaid keegi, kes on reaalselt YSL tušše ka pikka aega RAHULOLEVANA kasutanud

YSL milliseid?? YSL-il on mitmeid ripsmetušše

????

Faux Cilsi loomulikult – YSL-i puhul on see ripsmetuši sünonüüm.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin endale lancome hypnose dushi ja pidin samuti pettuma. internetis oli igal pool review-des kirjas, et on väga hea, aga võta näpust. ripsmed jätab tükki ja hakkab mõne tunniga juba pudenema.

Kas sa päriselt isegi teema pealkirja lugedes ei märganud, et tušš kirjutatakse tugeva t-ga?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan tavalisi odavaid ja ei mingit probleemi, ripsmed pikad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

YSL- kuigi on hullult kiidetud, ei meeldi. Olen 2 korda proovinud (mingi 6 aastase vahega). Kuivab ruttu ära st saab ruttu otsa, hakkab pudenema ja no ei ta pikenda ega paksenda piisavalt.

Lancomel oli kunagi mega hea tush, aga selle tootmine löpetati. Olen selle järgi absoluutselt köiki teisi selle firma omasid proovinud ja täielik jama. No minule ei sobi. Tulemust pole, saan pandakaru silmad ja tuubis kuivab pea kohe ära.

Mingi aeg oli Lumenel meeletult hea tush! Mitu aastat kasutasin, olin ylimalt rahul. Hind polnud teab mis odav, aga tegi oma töö. No muidugi vöeti tootmisest maha minu kiuste!

No ostsin siin (oi, ma olen ikka hullult raha tushide alla pannud!) Sensai 38 volumiseri (see jämedam tush) ja nyyd olen rahul. Ainuke miinus on ehk see, et kuigi pesen ikka väga sooja veega, ei taha see hästi maha tulla. Samas aga on jälle see hea, et see töesti ei pudene ja peab ka higistamisele vastu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sensai38 on tõesti hea ripsmetušš, selleks, et maha saada on vaja 38 kraadist vett (kuigi ise kasutan Lancome silmameigi eemaldajat).
Eelnevalt on öeldud, et kallid brändid jäävad seisma ja on oht osta juba vana kaupa. Olen ise tellinud või ostnud lennujaamast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oli vanaks läinud. Ise kasutan ja soovitan soojalt Collistari.

_

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ka endale ilusaid ripsmeid tahtma. Suure uurimise peale ostsin proovimiseks Diorshow Iconic Overcurl. Samal ajal ostsin ka riitsinusõli, mida kasutan iga päev, ja Shisheido ripsmekoolutaja. Ja nüüd ongi ilusad pikad kaardus ripsmed 🙂 Diorshow ripsmetušiga olen rahul, ei lähe tükki ja püsib hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LÒreali Telescopic tušš on täielik jura. Siis kasutasin vahepeal Maybelline New York Lash Sensational Intense Black. Väga meeldis, ripsmed oli nagu lehvikud mul. Aga viimased kaks ostu olid need imelikud. Pudenes ja oli lihtsalt kole. 🙁
Vana hea kindel tušš on Sensai Mascara 38 ja just see pisike M-1 Black. Absoluutselt parim valik, kui tahta head tušši. Maksab jaa palju, aga see on seda väärt. Pole iial pudenenud, ei muutu ega lähe laiali ei ujudes ega saunas ega magades. (1 kord magasin nendega mis polnud nii mõeldud, ja ripsmed oli hommikul samasugused nagu 24h tagasi.) Null määrimist ja sama ilus ripsmekaar. Samuti ei muutu midagi, kui neid puutuda v nühkida vms 😀 Ripsmed nagu nukul. Maha tuleb pestes, 38kraadise veega õrnalt näppude vahel mudides.
Muidugi kasutan juba palju aastaid riitsinuseõli ja ripsmeseerumeid. Peale õhtust näoprotseduuri määrin ripsmejoonele (nagu laineriga) seerumit ja harjan vana ripsmetušši harjaga mis on riitsunuseõliga koos veel kõik üle. Seerum on FEG Eyelash Enhacer. Hea ja ei maksa palju. Nüüd otstsin koos shampooni ja palsamiga ka seda Placent Activ Eyelash Conditioner seerumit, aga pole veel proovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet