Esileht Ajaviite- ja muud jutud Charley hobused öösel

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Charley hobused öösel

Postitas:
Kägu

Kohutav probleem nendega. Kuidas teie neid kontrolli all hoiate?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Möh?!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Möh?!

See oli ka minu esimene reaktsioon kui nad tulid, olen alles 40 ….

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Krt, räägi eesti keeles, et Kägu ei peaks googeldama, et teada, kuidas jutt käib rahututest jalgadest ja 6istest jalakrampidest 😀 s66 magneesiumi õhtul ja vaata, ehk on abi.
Ja jalakrambi esmaabi- võta krampis jala suurest varbast kinni ja tõmba enda poole. Ujujate nipp krampis jalaga hakkamasaamiseks.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Krt, räägi eesti keeles, et Kägu ei peaks googeldama, et teada, kuidas jutt käib rahututest jalgadest ja 6istest jalakrampidest 😀 s66 magneesiumi õhtul ja vaata, ehk on abi.

Ja jalakrambi esmaabi- võta krampis jala suurest varbast kinni ja tõmba enda poole. Ujujate nipp krampis jalaga hakkamasaamiseks.

olen alles 40 ….

vat meelega ei guugelda, kuigi ei tunne neid hobuseid, aga tekkis küsimus, et mis seos on vanusel ja jalakrampidel?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma hobuste kontrolli all hoidmiseks ehitasin talli. Seda, kuidas Charley oma hobuseid öösiti taltsutab, ei oska kommenteerida.

Kui pead silmas jalakrampe, siis nii end väljendagi. 🙂

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Määrin magneesiumiõliga jalgu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on hoopis rohkem jamasid mu Alice’i sündroomiga.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas rahutute sõrmede (ei käi vargil, vaid liiguvad iseeneslikult) sündroomi peenemalt nimetatakse?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas rahutute sõrmede (ei käi vargil, vaid liiguvad iseeneslikult) sündroomi peenemalt nimetatakse?

Peetri poni sündroom, öösel tekitavad hobused jama, päeval ponid. Vahest kui norsatad – siis on see eesli sündroom.

+6
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Charley hobused öösel