Esileht Ilu ja tervis chemisepti salvrätikud v muud des. salfakad?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: chemisepti salvrätikud v muud des. salfakad?

Postitas:

Tere,
ma ei suuda leida kuskilt, kus oleks võimalik desinfitseerivaid salvrätte osta suuremas pakis(piiritusesisaldusega). Just suuremas, mitte aga üksikutes väikestes ühekordsetes pakendites.
Ma tean, et itk-s või mujal perekoolides on ju olemas sellised tuubid nagu avutikuvarite puhastuslapidki, kust saad välja tõmmata 100 tk kasvõi järjest ühekaupa.
Õues on nii palav ja käed higistavad ning tunnen kuidas pisikud niiskele pinnale külge hakkavad:D
ja ühistranspordiga liiklemist tuleb ikka ette, tahaks käed puhtana hoida kui beebit tarvis kussutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegist.
Raviminfo.ee otsingusse pane chemisept, leiad apteegid, kus neid müügil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, see on tõesti veidi paranoiline (see pisikiute \”tunnetamine\”). Selline pidev kemiseptitamine mõjub nahale laastavalt. Ei soovita. Pigem pese käsi. Ka lihtsalt puhta veega pesemine aitab baktereid väga palju eemaldada. Lisaks ei eemalda vesi (ja seep) nahalt kaitsvat rasvakihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga peavad need olema tingimata salvakad? osta lihtsalt chemisepti pihustiga pudel apteegist, pihustad kätele hõõrud veidike ja ongi käed desinfitseeritud. minu arust ei ole tegemist paranoiaga, meil on ka olnud sageli pudel kaasas, kui liigume lapsega ühistranspordiga. laps on nüüd juba vanem, üle 2 a, vahel istudes katsub oma kingataldu jms. vahel ka näpib eriti musti kohti, siis ikka sussutan temagi käed üle. aga jah, mitte igakordselt vaid siis kui märkan, et eriti ekstreemsed kohad. endal sagedamini peale ühistranspordis olemist, kui kohe lapse käest kinni võtan jne. müügil on ka väikeseid pudeleid, 50 ml. Olen ostnud ka suuremaid ja siis väiksemasse ümber valanud, väikest mugavam kaasas tassida. lisaks, kui laps juba vanem ja juhtub õnnetus, jookseb, kukub, kribib põlved ja käed, saab kohe desinfitseerida. meil kukkus laps kord täitsa näoli, nii et nina kruusa peal kribitud, kõndimine oli juba päris selge aga hindas oma võimeid vist üle, siis oli hea see sept kotist välja võtta, pihustasin seda salvrätile, mitte otse näkku, neid aure ei ole soovitatav sisse hingata, ka kätele jalgadele pihustades jälgida, et ei satuks hingamisteedesse, väljas olles ka seda, kustpoolt tuul puhub, et lenduvad piisad ei satuks ninna-suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis chemisepti salvrätikud v muud des. salfakad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.