Esileht Ilu Christinas kliinikus oma rasva siirdamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Christinas kliinikus oma rasva siirdamine

Postitas:

Tere! Kas kellelgi on kogemusi alalaugude lõikuse ja oma rasva siirdamisega silmade alla? Käisin täna Christinas kliinikus konsultatsioonil. Ja üllatuseks öeldi, et lõikust polegi vaja piisab ainult oma rasva siirdamisest. Aga ise peeglisse vaadates näen küll kotte silmade all. Vanust 43. Samas paar aastat tagasi ühes teises kliinikus käies öeldi, et teil oleks kindlasti vaja lähiajal ka alalaugude oppi. No võta siis kinni. Aga silmaalused on mul väga aukus, tühjad ja sinised küll. Ühesõnaga olen nüüd segaduses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 21:18; 03.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole veel kogemusi, aga konsultatsoonil käisin, Pree oli väga veenev ja ühel päeval võtan selle käigu kindasti ette. minu puhul tegu üle näo rasvasiirdamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 14:08; 06.09 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud seal kliinikus rasvasiirdamise näole koos silmalaugude opiga. Mul oli probleem vastupidine, ehk siis silmaalused olid kottis. Sealt eemaldati rasv.
Näkku siirdati kõhult võetud rasva, et seda noorendada. Seda tehti üldnarkoosis nagu operatisoonid enamasti tehakse.
Tõenäoliselt võetakse sul opi käigus rasv kusagilt keha pealt kus seda piisavalt on (nt. kõht või reied) ning siirdatakse silmalaugude alla, et anda sellele osale täidlust ja parandada jumet.
Tulemus võib olla päris kena. Aga rasvasiirdamise järel pead oma üldist kehakaalu hoidma, et siirdatud rasv kenasti pidama jääks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 17:09; 06.09 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud seal kliinikus rasvasiirdamise näole koos silmalaugude opiga. Mul oli probleem vastupidine, ehk siis silmaalused olid kottis. Sealt eemaldati rasv.

Näkku siirdati kõhult võetud rasva, et seda noorendada. Seda tehti üldnarkoosis nagu operatisoonid enamasti tehakse.

Tõenäoliselt võetakse sul opi käigus rasv kusagilt keha pealt kus seda piisavalt on (nt. kõht või reied) ning siirdatakse silmalaugude alla, et anda sellele osale täidlust ja parandada jumet.

Tulemus võib olla päris kena. Aga rasvasiirdamise järel pead oma üldist kehakaalu hoidma, et siirdatud rasv kenasti pidama jääks.

kirjutad, et “tulemus võib olla päris kena”
kas ise oled tulemusega rahul muidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 14:08; 06.09 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jah tulemuga vägagi rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 17:09; 06.09 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Christinas kliinikus oma rasva siirdamine