Esileht Tööelu, raha ja seadused. Circle K kraapimismäng

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Circle K kraapimismäng

Postitas:
Kägu

Tere. Mõtlesin siia kirjutada, sest kindlasti osad ka mängivad Circle K kraapimismängu.  Kas ma tõesti olen ainus, kelle arust selle mäng on jama? Jah, alati variant mitte osaleda, aga osalen siiski. Terve perekond pole viimane kuu mitte midagi võitnud kraapides, jah mõni nädalaauhind. Kuhu need 1200 auhinda lähevad siis? Ning lisaks tänane “auhind” oli hoopis 50% soodustus, mitte reaalne asi. Kas sellisest tarbija eksitamisest oleks mõistlik TTJA-d teavitada? Üldse ei salli sellist ebaausust.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole ka mina midagi saanud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma selle aasta mängu ei ole mänginud, aga eelmine kord, kui sama mäng oli, siis võitsin kaks korda järjest, ühe korra mingi Burley joogi purgis ja teine kord kummikommid. Peale seda mitte ühtegi võitu. Arvan, et kui iga päev mängid, siis ikka ühe asjakese peaksid saama vähemalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma selle aasta mängu ei ole mänginud, aga eelmine kord, kui sama mäng oli, siis võitsin kaks korda järjest, ühe korra mingi Burley joogi purgis ja teine kord kummikommid. Peale seda mitte ühtegi võitu. Arvan, et kui iga päev mängid, siis ikka ühe asjakese peaksid saama vähemalt.

Eelmistel kordadel on aeg-ajalt ikka midagi saanud, kuigi vähe. Aga see mäng on reaalselt 0 võitu, esimesel nädalal mõni tuli. See ei saa enam olla ala loosiõnne pole, kahtlustan, et süsteem ei annagi ühtegi auhinda.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ikka korra- paar nädalas midagi saanud. Aga auhinnad on muidugi miniatuursed, ühe asja pärast ei tasu tanklasse minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain ühe väikese paki krõpsu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ja mu 2 last hakkasime mängima kohe kui mäng tuli. Üks poiss pole kordagi võitnud, teine poiss on võitnud 2 korda ja ise olen 3 korda. 7päeva auhindu oleme saanud, aga ükskord oli kuum jook -50%  Eelmine aasta mängisime ka siis võitsime tihti ja auhinnad olid ka kobedamad, see aasta siis nätsud, mynthoni kommid, 0.5vesi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie mehega oleme saanud väikse šokolaadi, väike krõpsupakk, nätsu, energiajoogi. Mõlemad 2 korda võitnud.

Nädala omadest coca, näts, vesi, siis mõlemil olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oleme seda iga suvi juba aastaid mänginud. Esimene aasta kui tuli, sai ikka ohtralt võidetud – burxid, cocad, kütuse soodustus, šokolaad jne.

See aasta oleme ka algusest peale mänginud(hakkas juuni alguses mu meelest) – ma võitnud 4 x, krõpsud, mullivesi, hot dog, tupla. (ainult juunis), ülejäänud nädala auhinnad. Abikaasa pole kordagi võitnud, ainult nädala auhinnad saanud.

Kuna ma ise tankimas ega tanklas pole aastaid käinud ja abikaasa peab firma masinaid iga päev tankima just seal, siis toob sealt võidetud kraami ka ära,st ma saadan oma võidu smsid talle

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen see kord 2x saanud + 1x nädalaauhind. Samas see nädalaauhind paneb mitu korda segast, on näitanud, et 3x mängitud ja siis järgmine päev nt uuesti nullis…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna ma ise tankimas ega tanklas pole aastaid käinud ja abikaasa peab firma masinaid iga päev tankima just seal, siis toob sealt võidetud kraami ka ära,st ma saadan oma võidu smsid talle

Ma küll võidu kohta seekord enam mingeid smse ei saa? Vaid seekord on seotud telefoni äppiga ja sealt kaudu käib lunastamine.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain Mentose paki ja laps nätsupaki. Perest mängib iga päev 5 inimest, teised keegi pole midagi saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praktiliselt iga päev mängin, vahepeal läheb meelest ka, aga olen võitnud ainult 1x coca-cola. Samamoodi oli eelmine aasta, pidevalt mängisin ja 1 võit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll võidu kohta seekord enam mingeid smse ei saa? Vaid seekord on seotud telefoni äppiga ja sealt kaudu käib lunastamine.

Tore et sul siis nii käib. Minul ja abikaasal tulevad endiselt smsid

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen võitnud kuuma joogi soodushinnaga ja mingi smuuti.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oleme seda iga suvi juba aastaid mänginud. Esimene aasta kui tuli, sai ikka ohtralt võidetud – burxid, cocad, kütuse soodustus, šokolaad jne.

See aasta oleme ka algusest peale mänginud(hakkas juuni alguses mu meelest) – ma võitnud 4 x, krõpsud, mullivesi, hot dog, tupla. (ainult juunis), ülejäänud nädala auhinnad. Abikaasa pole kordagi võitnud, ainult nädala auhinnad saanud.

Miks jälle luuletada?
Mingeid sms-e ei tule ja võidu lunastamiseks peab kaasas olema telefon, kust teenindaja kontrollib, et on õigust auhinda saada.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks jälle luuletada?

Mingeid sms-e ei tule ja võidu lunastamiseks peab kaasas olema telefon, kust teenindaja kontrollib, et on õigust auhinda saada.

Keegi ei luuleta, kui oled klient ja omad äppi, tulevad sinna.

Kui niisama netis mängid  (äpp pole) tuleb sms ja igaüks võib sellega lunastada (olen ise ka nii mehe ja sõbranna asju võtnud).

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kolm korda võitnud ja päris iga päev ei mängi ka. Puhas juhus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei ole elus kunagi ühtegi võitu välja kraapinud, samas poeg võidab alati. Tuttaval on laps, kes kõik võimalikke tarbimismänge võidab. Seega on lihtsalt nii.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, kuidas see siis käib? Ma võitisin ja sms-i ei saanud. Lõin käega et mingi nõme mäng. Kus ma neid võite näen?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, kuidas see siis käib? Ma võitisin ja sms-i ei saanud. Lõin käega et mingi nõme mäng. Kus ma neid võite näen?

Ma ka esimene kord jäin ootama – sest niisama kuskil võidetud auhinnad silma ei paistagi – hästi ära peidetud.

Äppis lähed mängud – siis seal kus see sinu punktiskoor on on paremal kolm pikka kriipsu – sealt alt vaata auhindu (mis kõlab nagu saaks vaadata võimalikke auhindu, mitte oma võite)

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks jälle luuletada?

Maga kaineks! Mingi haiglane paranoia sul.

Mul ei ole äppi, võidud tulevad smsina ja saadan need otse mehele.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka esimene kord jäin ootama – sest niisama kuskil võidetud auhinnad silma ei paistagi – hästi ära peidetud.

Äppis lähed mängud – siis seal kus see sinu punktiskoor on on paremal kolm pikka kriipsu – sealt alt vaata auhindu (mis kõlab nagu saaks vaadata võimalikke auhindu, mitte oma võite)

Tänan hea Kägu. Leidsin üles. Loomulikult oli esimene võit aegunud kuid lohutuseks võitsin täna uue.

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Circle K kraapimismäng