Esileht Tööelu, raha ja seadused. Circle K – töö, kuidas on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Circle K – töö, kuidas on?

Postitas:

Vaatan, et mul kodu lähistel otsitakse klienditeenindajat bensiinijaama. Olen seda kuulutust varemgi märganud, kuid seekord mõtlen, et ehk kandideeriks. Mitte et see mu unistuste töö oleks, aga paariks aastaks oleks vaja kooli kõrvale mingit stabiilset sissetulekut, mis ei häiriks väga kooliskäimist (mul kaugõpe).

Kas keegi on seal töötanud, kuidas on? Füüsiline raskus, tegevused, mida tegema peab, kuidas graafik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub jaamast, kas on pigem tankimiskoht või kogunevad sinna noortekambad
esimesel juhul väga ok tökoht, palgad on normaalsed ja tingimused ka

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega seal midagi väga keerulist ei ole. Hotdogide ja wrappide tegemise pead selgeks saama. Kuna töö on toiduga, siis vajalik tervisetõend. Kassasüsteem, rahaga arveldamine. Kaupade väljapanemine ja koristamine on ka nende samade jaama teenindajate töö.
Öövahetusteks pead valmis olema, vahetused on enamasti 12 tundi.

Kui see kõik sobib, on täitsa tore töökoht. Ma ise seal töötanud ei ole, aga mu laps kooli kõrvlat töötab ka ja tema on rahul.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 14:59; 07.08 20:58; 10.08 16:39; 10.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega seal midagi väga keerulist ei ole. Hotdogide ja wrappide tegemise pead selgeks saama. Kuna töö on toiduga, siis vajalik tervisetõend. Kassasüsteem, rahaga arveldamine. Kaupade väljapanemine ja koristamine on ka nende samade jaama teenindajate töö.

Öövahetusteks pead valmis olema, vahetused on enamasti 12 tundi.

Kui see kõik sobib, on täitsa tore töökoht. Ma ise seal töötanud ei ole, aga mu laps kooli kõrvlat töötab ka ja tema on rahul.

Kes seal wc koristab,kas sama klienditeenindaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi tangib ja maksmata minema sõidab, plekid sina selle kinni. Mu sõbranna tuli töölt ära peale seda, kui pidi ühe paagitäie bensiini ise kinni maksma. Mingit turvameest ju pole ja sul puudub igasugune võimalus lahkujat takistada.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 12:55; 07.08 23:10; 08.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi tangib ja maksmata minema sõidab, plekid sina selle kinni. Mu sõbranna tuli töölt ära peale seda, kui pidi ühe paagitäie bensiini ise kinni maksma. Mingit turvameest ju pole ja sul puudub igasugune võimalus lahkujat takistada.

See on nüüd küll täielik jama jutt.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori palvel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes seal wc koristab,kas sama klienditeenindaja?

Jah.

Kui keegi tangib ja maksmata minema sõidab, plekid sina selle kinni. Mu sõbranna tuli töölt ära peale seda, kui pidi ühe paagitäie bensiini ise kinni maksma. Mingit turvameest ju pole ja sul puudub igasugune võimalus lahkujat takistada.

Hm. Sellisest olukorrast pole mu laps rääkinud, ma ei tea, kas ta peaks ise kinni maksma või ei. Turvameest tõesti ei ole, on häirenupp ja üldiselt tuleb turva üsna ruttu kohale. Paar korda on ikka vaja läinud seda häirenuppu ka mu lapsel – mingid agressiivseks muutuvad joodikud ja keset ruumi magamajääv narkomaan jmt. midagi väga ohtlikku pole olnud, samas huvitava kogemuse on saanud erinevatest imelikest olukordadest. Eks see klienditeeninduses vist olegi tihti nii, aga bensiinijamad oma ööpäev läbi graafikuga kutsuvad vist eriti pidust seltskonda kohale vahel. Mingite ürituste ajal (nt peale suuri vabaõhukontserte) on bensukas see ainus koht, kust veel midagi süüa saab ja siis sinna ka need pidulised kogunevad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 14:59; 07.08 20:58; 10.08 16:39; 10.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tankimisel on turvakaamerad, kus auto number näha. Või sõidavad need vargad ilma numbriteta?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tankimisel on turvakaamerad, kus auto number näha. Või sõidavad need vargad ilma numbriteta?

Väga naiivne küsimus. Valenumbrid on sellistel autodel loomulikult.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 12:55; 07.08 23:10; 08.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga naiivne küsimus. Valenumbrid on sellistel autodel loomulikult

Endal siis selline kogemus valenumbrite kasutamisega, käisin politseis seletust andmas: tangitud oli minu töökoha lähedal tanklas, number oli tõenäoliselt sama turvavideolt vaadates, aga üks number võis ka erineda, pilt oli üsna udune. Numbrid leiti tankla lähedalt tühermaalt ja poltsei hinnangul “olid need ehtsad” ja saadeti ARKi.
Õnneks oli auto teist värvi ja kas teist marki või siis teise aasta mudel (ma pole nii suur spets, et kõiki sama marki autosid väliskuju järgi ära tunneks), seega jäi peale pikka seletamist ja kutsumist, et tulgu vaadaku, ma pole oma autot vahepeal üle värvinud, politsei lõpuks uskuma, et videosalvestisel nähtav auto ja tankiv noormees polnud tõesti mina oma autoga.
Minu jaoks siiani müstika, et kui bensiinivargad viitsisid ühe tankimise jaoks teha valenumbrid, mis politseile “ehtsad” tundusid, siis miks nad ei valinud välja täpselt sama värvi ja sama auto mudelit, miks nad käisid just minu töökoha peaaegu kõrvalolevas tanklas ja miks ARK ei teavitanud mind minu auto leitud numbritest? Või mis see kõik oli üldse?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see laps on, et öösel töötada võib?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 01:22; 08.08 08:57; 10.08 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin seal aastaid tagasi, kui see veel Statoili nime kandis. See oli tõeline õudukas ja olin tööst nii stressis, et nägingi tööst öösiti õudukaid. Väljaõpe oli äärmiselt puudulik ja täiesti olematu ning toetava suhtumise asemel oodati, et sul on mingi arv vigu tehtud, et see sulle kõik ette laduda ja seletuskirja nõuda. Okei, arusaadav, et enda viga, aga kui teine inimene konkreetselt näeb, et sa tema silme all teed midagi valesti, siis miks ei võiks sellele kohe tähelepanu pöörata või aidata vigu ennetada? Pidevalt heideti midagi ette, et midagi on halvasti ja meeskond oli teineteise vastu väga tige ja vaenulik, et saaks ainult teisele “ära teha”, jaama juhataja samamoodi. Väga sageli paluti sellisel viisil ületunde teha, et kedagi asendada, aga ületunde välja ei tahetud maksta. Pigem tehti graafikus muudatusi ja anti vaba aega juurde, see aga jälle tähendas teistele töötajatele rohkem stressi, eriti arvestades, et keegi sulle ei öelnud, et järsku on jälle graafikut muudetud päevapealt ja miks sa juba tööl ei ole… Kui vahetuse jooksul kõiki vajalikke ülesandeid ei jõudnud ära teha mistahes põhjusel (nt olid reede öösel üksi tööl ja lihtsalt oli äärmiselt kiire), siis enne ikka koju ei saanud minna, kui kõik oli tehtud. Talvel pidi lund rookima ja oma asi, kuidas sa selle tehtud saad – firma poolt oli selleks labidas ja mingid soojemad joped ja kummikud, kätte läksid mingid tavalised õhukesed töökindad. Kedagi ei huvitanud, et kummikutega libe või külm oli, või et sul käed ära külmetada tahtsid, firma meelest täitsa sobivad riided sellise ülesande jaoks. Teine variant oli kasutada isiklikke esemeid, aga see oleks tähendanud nende ära rikkumist. Tihti käisid narkarid ja niisama joodikud lällamas ning G4Si kutid tundsid mind veel pool aastat pärast töölt lahkumist tänaval ära. Seda juttu võiks veel pikalt jätkata, aga sellest on juba pikka aega möödas ja loodetavasti on asjad nüüd paremad. Samas oli ka palju neid, kes väga nautisid seda tööd ja tegid lausa karjääri.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 04:05; 11.08 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see laps on, et öösel töötada võib?

Alla 18 ei saa ju olla, kuna müüakse ka alkoholi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see laps on, et öösel töötada võib?

Alla 18 ei saa ju olla, kuna müüakse ka alkoholi.

Kuidas ta siis LAPS on?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 01:22; 08.08 08:57; 10.08 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori palvel.

Turvameest tõesti ei ole, on häirenupp ja üldiselt tuleb turva üsna ruttu kohale.

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 09:12; 08.08 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see laps on, et öösel töötada võib?

Alla 18 ei saa ju olla, kuna müüakse ka alkoholi.

Kuidas ta siis LAPS on?

Kuidas siis emad oma üle 18-aastaseid järglasi kutsuma peaksid?

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori palvel.

Turvameest tõesti ei ole, on häirenupp ja üldiselt tuleb turva üsna ruttu kohale.

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

Kuidas siin teemas järjest lolle küsimusi tuleb? On häirenupp tanklates sulle tõepoolest ennekuulmatu ja- teadmat asi?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 12:55; 07.08 23:10; 08.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siin teemas järjest lolle küsimusi tuleb? On häirenupp tanklates sulle tõepoolest ennekuulmatu ja- teadmat asi?

Sul on nii võluv väljendusstiil 🙂
Aga jah, ma pean liigseks töötaja hinnangut kiiruse osas, millega turvamees peale nupuvajutust saabub ja kindlasti pole OK täpsustada summasid, mille juures on ettevõtte siseselt kokku lepitud politsei kaasamine. Õnneks viimase info avaldaja sai sellest ise ka aru ja on oma kommentaari kustutanud.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 09:12; 08.08 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen töötanud, kui ta veel Statoil oli. Mulle väga meeldis. Kindlad ülesanded, kindlad reeglid, vahva seltskond, korralik palk. Kütust kinni maksma ei pidanud. Ilmselt peab, kui see konkreetselt sinu süü on. Nimelt pead iga kliendi käest küsima, kas ta kütust tankis. Inimesed tihtipeale unustavad ise öelda ja siis jääbki see kassapidaja süüks. Meil juhtus ärasõite küll paar korda, aga näiteks nii, et inimene ei tulnud üldse sissegi – tankis ära ja sõitis minema.
Vahetasin töökohta, kuna lapse kõrvalt oli tüütu öövahetusi teha ja töökoht oli kodust kaugel ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel pidi lund rookima ja oma asi, kuidas sa selle tehtud saad – firma poolt oli selleks labidas ja mingid soojemad joped ja kummikud, kätte läksid mingid tavalised õhukesed töökindad. Kedagi ei huvitanud, et kummikutega libe või külm oli, või et sul käed ära külmetada tahtsid, firma meelest täitsa sobivad riided sellise ülesande jaoks. Teine variant oli kasutada isiklikke esemeid, aga see oleks tähendanud nende ära rikkumist.

Vabandage minu võhiklikkust, aga miks ja mismoodi lumerookimine isiklikud riided ja jalanõud ära rikub? (Muidu ma tolle tööandja suhtumist heaks ei kiida, mu meelest kummik pole üldse mingi lumise ilma jalanõu ja külmaga võiks käed ikka soojas olla, eriti kui pikalt peab labidat käes hoidma).

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta siis LAPS on?

Palun vabandust. Ma ei tulnud selle peale, et ma peaksin ütlema minu täisealine järeltulija. Eesti keeles ei ole kahjuks eraldi sõna täiskasvanud lapse jaoks. Mu emal näitks on kaks last, mõleamd juba pea 50 aastat vanad. Mul endal on ka kaks last, mõlemad juba tudengid, st ka täisealised. Ei ole sellist ilusat sõna, mida sõna laps asemel ses kontekstis kasutada.

Aga muidu alaealisi võib seal ka töötada, aga nemad jah ainult päevases vahetuses, alkoholi ja rahaga ei tegele. St siis kauba väljapanek jmt suvetööna alaealistele on ka täiesti variant.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 14:59; 07.08 20:58; 10.08 16:39; 10.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

Seda eemaldatud kommentaari ma ei näinud. Aga see, et häirenupp on enamuses rahaga tegelevates kohtades, on ju üldteada: pangakontorid, valuutavahetused, bensiinijaamad, suur osa poodidest. Ei pea selleks mingit siseinfot omama, et teada, et häirenupp on olema ja seda vajadusel kasutada saab. Ma tõesti ei usu, et mõni potentisaalne bensiiinijaama varas just minu kommentaarist nüüd teada sai, et seal häirenupp olemas on, et vajadusel turvad appi kutsuda 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 14:59; 07.08 20:58; 10.08 16:39; 10.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

Seda eemaldatud kommentaari ma ei näinud. Aga see, et häirenupp on enamuses rahaga tegelevates kohtades, on ju üldteada: pangakontorid, valuutavahetused, bensiinijaamad, suur osa poodidest. Ei pea selleks mingit siseinfot omama, et teada, et häirenupp on olema ja seda vajadusel kasutada saab. Ma tõesti ei usu, et mõni potentisaalne bensiiinijaama varas just minu kommentaarist nüüd teada sai, et seal häirenupp olemas on, et vajadusel turvad appi kutsuda ????

Oi õnnetust, nüüd said röövlid teada, et sinna ei tohi minna. Nad ju PK püsilugejad!
Ilmselt mõeldi, et ammu töölt lahkunud inimene peab eluaeg varjama infot puudujääkide kinnimaksmise kohta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 01:22; 08.08 08:57; 10.08 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljaõpe oli äärmiselt puudulik ja täiesti olematu

Kuidas siis oli – kas äärmiselt puudulik või täiesti olematu?

Kui vahetuse jooksul kõiki vajalikke ülesandeid ei jõudnud ära teha mistahes põhjusel (nt olid reede öösel üksi tööl ja lihtsalt oli äärmiselt kiire), siis enne ikka koju ei saanud minna, kui kõik oli tehtud

Kui töö juures on kindlad ülesanded ette nähtud, mis tuleb ära teha, siis üldjuhul tuleb need ära teha ja enne koju ei saa tõesti. Või kuidas sina ette kujutad töötegemist?

Talvel pidi lund rookima ja oma asi, kuidas sa selle tehtud saad

Kui töövahendid on olemas, siis kelle probleem see peaks olema, kuidas oma tööülesanded täidetud saad? Kas probleemiks oli see, et lumi maha sadas? Või et seda pidi labidaga lükkama ja sahka ei antud? Või et seda pidi õues tegema? Või et sina pidid seda tegema?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori palvel.

Turvameest tõesti ei ole, on häirenupp ja üldiselt tuleb turva üsna ruttu kohale.

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

Kuidas siin teemas järjest lolle küsimusi tuleb? On häirenupp tanklates sulle tõepoolest ennekuulmatu ja- teadmat asi?

Ettevõtte turvainfot ei avaldata, enamasti on vastav klausel ka lepingus sees.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettevõtte turvainfot ei avaldata, enamasti on vastav klausel ka lepingus sees.

Ja paanikanupu olemasolu on see turvainfo, mida ei tohi avaldasa?

Foorumi keskuses on lausa kõikides poodides paanikanupud olemas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/fotod-tallinna-kesklinnas-rooviti-kullapoodi?id=22547345

Ja Kohtla-Järvel on baaris paanikanupp! https://www.ohtuleht.ee/597035/oskamatu-patt-baaris-askeldanud-varas-vajutas-kogemata-paanikanuppu

Ja Aardla tänva Staoilis Tartus oli ka paanikanupp olemas: https://www.ohtuleht.ee/536447/kurbmang-statoili-tanklas-teenindaja-lasi-ukse-lukku-ent-unustas-votmed-letile

ja mitte ainult statoili ajal, hiljem ka, kui prooviabielu Liisa seal tegusid tegi: https://www.postimees.ee/4369421/video-vaata-mis-juhtus-kaklusesse-sattunud-tosielustaariga

jne, guugelda ise edasi, selliseid artikleid, kus häirenupu olemasolu mainitakse, on palju.

Kõik need ajakirjanikud, politseinikud ja turvatöötajad, kes neis artiklites seda infot jagavad, tuleks vangi panna!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori palvel.

Turvameest tõesti ei ole, on häirenupp ja üldiselt tuleb turva üsna ruttu kohale.

Kas te olete kindlad, et sellist üsnagi detailse iseloomuga turvalisuse infot ettevõtte kohta on OK jagada avalikus foorumis?

Kuidas siin teemas järjest lolle küsimusi tuleb? On häirenupp tanklates sulle tõepoolest ennekuulmatu ja- teadmat asi?

Ettevõtte turvainfot ei avaldata, enamasti on vastav klausel ka lepingus sees.

Peale töölepingu lõppemist ei ole mitte ühelgi ettevõttel õigust seda nõuda. Vaikimist saab nõuda vaid juhul, kui inimesele makstakse selle eest vaikimistasu.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:16; 10.08 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljaõpe oli äärmiselt puudulik ja täiesti olematu

Kuidas siis oli – kas äärmiselt puudulik või täiesti olematu?

Kui vahetuse jooksul kõiki vajalikke ülesandeid ei jõudnud ära teha mistahes põhjusel (nt olid reede öösel üksi tööl ja lihtsalt oli äärmiselt kiire), siis enne ikka koju ei saanud minna, kui kõik oli tehtud

Kui töö juures on kindlad ülesanded ette nähtud, mis tuleb ära teha, siis üldjuhul tuleb need ära teha ja enne koju ei saa tõesti. Või kuidas sina ette kujutad töötegemist?

Talvel pidi lund rookima ja oma asi, kuidas sa selle tehtud saad

Kui töövahendid on olemas, siis kelle probleem see peaks olema, kuidas oma tööülesanded täidetud saad? Kas probleemiks oli see, et lumi maha sadas? Või et seda pidi labidaga lükkama ja sahka ei antud? Või et seda pidi õues tegema? Või et sina pidid seda tegema?

Trollid või oled lihtsalt ullike?
Sinu meelest on normaalne, et üks ja sama teenindaja peseb täislastud ja – oksendatud peldikut, siis jookseb lund rookima, on kõige selle tulemusel higine ja näost punane, ning siis hakkab sulle kabanosse valmistama? Iga asja jaoks peab siiski olema oma töötaja- peldikuid kasib koristaja, vargaid püüab turvamees ja lund lükkab kojamees.
Normaalne asutus ei pane oma klienditeenindajat, kes peab leti taga kenasti naeratama, olema maitsekalt meigitud ja viisaka soenguga, peldikut pesema või lund lükkama.

Tanklas ei ole tegemist tükitööga- kui kell kukub, tuleb justnimelt ära jalutada, mitte lasta endale pähe istuda ja ületunde rühmata. Eestlaste töökultuur on ikka uskumatu- palk väike, tööd tehakse nii kaua, kui ülemus käseb, mitte lepingus ettenähtud kellaajani ja selle kõigega ollakse veel rahul ka. Endal ei ole madal tunne?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:16; 10.08 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel pidi lund rookima ja oma asi, kuidas sa selle tehtud saad – firma poolt oli selleks labidas ja mingid soojemad joped ja kummikud, kätte läksid mingid tavalised õhukesed töökindad. Kedagi ei huvitanud, et kummikutega libe või külm oli, või et sul käed ära külmetada tahtsid, firma meelest täitsa sobivad riided sellise ülesande jaoks. Teine variant oli kasutada isiklikke esemeid, aga see oleks tähendanud nende ära rikkumist.

Vabandage minu võhiklikkust, aga miks ja mismoodi lumerookimine isiklikud riided ja jalanõud ära rikub? (Muidu ma tolle tööandja suhtumist heaks ei kiida, mu meelest kummik pole üldse mingi lumise ilma jalanõu ja külmaga võiks käed ikka soojas olla, eriti kui pikalt peab labidat käes hoidma).

Sellepärast, et võib-olla ma ei tahtnud oma pika säärega naiselikke saapaid lumes sumpamisega ära rikkuda. Üks asi on tänaval kõndimine, teine asi on füüsilise töö tegemine ja lume rookimine kipub tanklas olema päris räpane töö. Kas sa läheksid tutikate kontsakingadega rabamatkale?

Jutu mõte oli selles, et tööandja ei võimaldanud tööülesande täitmiseks korralikke töövahendeid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 04:05; 11.08 21:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Circle K – töö, kuidas on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.