Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Cirkle K

Postitas:

Hei!
Kas siin on keadgi kes seal töötab või on töödanud. Sooviks teie kogemustepõhjal muljeid. Hetkel jäi mulle silma tööpakkumine, aga ei ole kedagi tuttavat kellel sellel alal kogemus, et saada infot kuidas seal töö on.
Plussid ja miinused:)

Tänud

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plusse on muidugi oluliselt vähem, kui näiteks Norra Cirkle K-s töötades. Kui sa muidugi kojameheks kandideerid siis oluliselt mud peale palgavahe ei ole . Töö sisu sama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel jäi mulle silma tööpakkumine, aga ei ole kedagi tuttavat kellel sellel alal kogemus, et saada infot kuidas seal töö on.

Ei ole mitte midagi kiita. Letiahvid saavad nii vähe palka, et normaalset inimest sinna tööle võtta ei saa. Ja siis tegeledki ainult sellega, et kes on haige, kes on debiil, et ütles kliendile halvasti jne.

See, et istud tagatoas oma kabinetis ja hängid vaid perekoolis, see on müüt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui olen sinna sattunud, siis tundub alati, et seal leti taga üsna okei inimesed. Noored ja viisakad. “Letiahvideks” on neid küll väga ebaviisakas nimetada.

Ja SIIN on mõned kommentaarid seal töötamise kohta.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorele inimesele alustuseks täitsa ok töökoht. Kui vahetustega töö ei sega ja jaksab ka öösel töötada, siis miks mitte. Minu meelest see palk nüüd nii kehv ka ei ole algajale. Samas terve elu ilmselt seda ei teeks, tahaks ikka lõpuks ilma öötöödeta elada ning mingi konkreetse eriala omandnanuda on ka suurem palk reaalne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavad olid rahul, töötasid seal kooli kõrvalt ja teenisid enda hinnangul piisavalt. Kui ettekandjaks ei kisu siis täitsa norm töö (erioskusteta) noorele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise olen neid kohti külastanud, on küll leti taga sõbralikud ja rõõmsad inimesed olnud. Mõnes sama palgaga töökohas on klienditeenindajad küll poole hullemini mossis. Ju siis kõige hullem koht ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütar töötab juba tänaseks 12 aastat seal 🙂 Alustas leti tagant ja krooni ajal oli igatahes palk seal parem, kui mujal teenindussektoris. Oleneb millisesse jaama lähed, sellest oleneb ka, palju rabelemist on. Juba aasta hiljem liikus vahetuse vanema koha peale ja 3 aastat hiljem oli tankla juhataja. Nüüd 4 aastat on ta töötanud Cirkle kontoripoolel. Väga paljud müüjad kellel vähegi tahet on, arenevad firmasiseselt edasi. Kõrgematele positsioonidele värvatakse seal inimesi omade seast.

Jah öövahetused on, aga neid pole palju, kuna on jagatud kõikide vahel võrdselt. Osades jaamades pidid olema inimesed kes tahavadki ainult öösiti käia kas õpingute kõrvalt või kõrgema tunnihinna pärast ja seetõttu saavad siis mõned ka ainult päeval käia.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Circle K on turul teiste suuremate firmade seas teada kui nõudlik ja hea kooliga tööandja. Seega Circle K töökogemus cv-s on suureks plussiks. Kui seal on pikalt hakkama saadud, järelikult võimekas inimene, keda tasub usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )