Esileht Hobinurk Civilization mäng

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Civilization mäng

Postitas:

Praegu on müügil juba ma ei tea mitmendad ja mitmendad osad….

Aga kas kuskil on saadaval ka see kõige-kõige esimene osa?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada äkki pilt või midagi, siis aitame guugeldada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega seda kõige esimest dos versiooni enam kuskilt osta ei saagi.

Ma mängisin seda ise mingi 1994. aastal, see on ikka väga weird kui seda tänapäeval mängida 😀

Aga alla laadida saab seda abandonware leheküljelt, 2mb suur. Ja kui sul ka õnnestuks seda antiikset mängu kuskilt osta, siis see oleks flopiketaste peal, ma ei tea, kas sul sellise kettaga midagi üldse teha oleks. Vaata seal on ka erinevad mängu lisad ja paranduspatchid, keri allapoole. saab ka maci versiooni võtta.

https://www.myabandonware.com/game/sid-meier-s-civilization-1nj

Civilizationi ametlikul kodulehel on võimalik osta 4, 5 ja 6. osa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi see mäng CD peal poest ostetuna. Aga kahjuks on see kaduma läinud. Ma netist vaatasin järgnevaid osasid, aga need ei tundunud enam nii mõnusad. Oleksingi just seda esimest osa tahtnud (vähemalt ma arvan, et see plaadi peal oli esimene osa).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi see mäng CD peal poest ostetuna. Aga kahjuks on see kaduma läinud. Ma netist vaatasin järgnevaid osasid, aga need ei tundunud enam nii mõnusad. Oleksingi just seda esimest osa tahtnud (vähemalt ma arvan, et see plaadi peal oli esimene osa).

CIV III? Mul oli ka plaadi peal, aga ei teagi, kuhu sai. Mõnus mäng oli, mängiks hea meelega nüüdki. CIV IV mul olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui huvitab Civilization 3, siis see on ka seal abandonwares olemas ja seal on ka link, mille kaudu osta saab. civ 3 maksab 5€

Selle lingi kaudu saad vaadata, missugust versiooni sa täpselt mõtled. 3. osa oli tõesti juba CD peal, aga päris esimene osa oli DOS-versoioon ja flopidiskid 😀

https://www.myabandonware.com/search/q/sid+meyer%27s+civilization

Mulle endale meeldis väga ka Alpha Centauri, mis on pmt nagu Civilization, aga teisel planeedil. Ka seda saab abandonware kaudu leida.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul oli kunagi see mäng CD peal poest ostetuna. Aga kahjuks on see kaduma läinud. Ma netist vaatasin järgnevaid osasid, aga need ei tundunud enam nii mõnusad. Oleksingi just seda esimest osa tahtnud (vähemalt ma arvan, et see plaadi peal oli esimene osa).

pigem II

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Civ II  oli mu lemmik kunagi, CDl. Huvitav, kas see kaasaegsel windowsil enam mängikski? Sims hakkas nt väga venitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Civilization mäng