Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clear Blue Advanced ov test. Mul tekkis sellega arusaamatus. ????

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Clear Blue Advanced ov test. Mul tekkis sellega arusaamatus. ????

Postitas:

Kasutan üldse esimest korda ov teste ja valisin selleks Clear Blue Advanced elektroonilise testi. Hind on küll krõbe aga seda kiideti ka kõige rohkem. Alustasin testimist nii nagu seda õpetus soovitas ja hommikusest uriinist. Esimene test oli ümkargune ring ehk negatiivne. Teised 2 juba olid vilkuva naerunäoga. Ov-ni ootan toimuvat tegelikult kuskil 8-9-10 juuni. Kas see on normaalne, et nii pikalt see vilkuv naerunägu on testil? Ma eeldan seda vilkuvat tegelikult veel mitu päeva saada. Jälgin ühtlasi ka neid triipe, mille test pulgale reaalselt jätab. Need justkui iga päevaga on läinud tumedamaks küll aga see vilkuv nägu ju viitab ka soodsale ajale. Vooluse järgi otsustades pole üldse soodsa aja lähedalegi. Selle pärast igaks juhuks olengi jälginud nii voolust, testi triipe kui ka seda, mida eleketroonika näitab.
Kuidas kellegil kogemusi on selle testiga? Olen aru saanud, et seda testi peabki varem hakkama sõtegema, sest test peab kõigepealt õppima keha tundma ja aru saama hormoonitaseme tõusudest. Ma ei oodanud vilkuvat naerunägu kohe teisel testimisel saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah,
Minul oli tsükkleid kus vilkuv naerunägu tuli kahel päeval, kümnel päeval ja ka mitte ühelgi. Jälgisin lihtsalt teste ja tegin kuni tuli püsiv naerunägu. Rasestuda õnnestus nende testidega kahel korral 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clear Blue Advanced ov test. Mul tekkis sellega arusaamatus. ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.