Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clear blue digitaalne ov test, ovulatsioon ja rasestumise võimalus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Clear blue digitaalne ov test, ovulatsioon ja rasestumise võimalus

Postitas:
Kägu

Püüan tundma õppida oma keha ja ovulatsiooni toimumise aega, et rasestuda. Tsükkel on mul üsna täpne – 32 päevane. Soovin küsida nõu, et kui kindlad need ov testid rasestumise abistamisel on? Kuna tean oma päevi väga täpselt, sest pean ka kalendrit, siis olen läbi selle teinud kindlaks ov toimumise päeva. Minu tsükli puhul siis on see 18-s päev ehk TÄNA (lugedes päevade alguses edasi). Paralleelselt ma täidan ka OV päevikut kus olen juba 7 päeva enne oletatava OV toimumise päeva ennast testinud odavamate ribatestidega. Nüüd eile ja täna testisin kindluse mõttes ka Clearblue advanced digitaalse testiga. Ribatestid näitasid eelnevalt kõik heledamat triipu. Eile kui tegin ka esimest korda clearbluega näitas see ümmargust ringi ehk mitteviljakat päeva. Ootasin vähemalt vilkuvat nägu eile. Täna hommikul aga oli ribatesti joon juba peaaegu samatume kui kontrolljoon ja clearblue testil naerunägu mis ei vilkunud. Täna ongi tegelt kalendri järgi täpne OV päev.

Minu küsimus. Mis teie kogemus või arvamus on – millal see ov siis täpselt toimub? Kas täna? Või hoopis homme? Ja kas peaks õhtul veel korra testima.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioon on ilmselt täna/homme. Seega tegudele 🙂 Enam testida pole mõtet.. Või noh, clearblued sa ei saa nagunii teha, sest naerunägu on seal 48h. Kui tahad olla nagu mina, siis tee ribatest ja saad ilusa positiivse triibu lisaks 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja vastan kohe ära ka, et täna öösel kl 3.20 ärkasin hommikul igatahes ovulatsiooni valu peale üles (kestis ca 30 min).

Seekord rasestumist ei püüa teadlikult kuna esialgne mõte on jälgida tsüklit. Aga jah minul siis kalendri järgi nppd 14 päeva täpselt järgmiste päevadeni. Ja tspkli 18ndal päeval toimus ov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina see, kes sulle eile vastas. Alustasin testimist üleeile, siis oli tühi ring ning eile hommikul naerunägu vilkus. Sain eile uue komplekti kätte ja täna hommikul tehtud uue testihoidjaga oli taas tühi ring. Nüüd olen segaduses 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina see, kes sulle eile vastas. Alustasin testimist üleeile, siis oli tühi ring ning eile hommikul naerunägu vilkus. Sain eile uue komplekti kätte ja täna hommikul tehtud uue testihoidjaga oli taas tühi ring. Nüüd olen segaduses ????

Kas tsükkel on sul üldjuhul regulaarne? Kui ov aeg on lähemal siis äkki kasutad juurde veel neid odavaid ribateste? Mina tegin eile õhtul ka ühe ribatesti ja tedtjoon oli küllaltki tume. Täna hommikul aga heledam nagu enne kui testimist alustasin.

Sinu puhul on veel uue elektrontestiga võimalus homme teha. Kui on ikka ring siis vist viljakas aeg läbi? Või veel tulemas. Igatahes anna teada 🙂 Ma ikka jälgin seda teemat ja hoian sulle pöialt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta endale amazonist neid odavaid ribateste ka, ma nendega kontrollisin OV-d ja clearblue-ga kinnitasin, sest CB testid nii palju kallimad.

Need odavad ribatestid näitavad mul alati õigesti ovulatsiooni. Eelmine tsükkel oli mul ntks nii: sain nii tugeva triibu, et see “sõi” kontrolltriibu värvi ka ära: https://ibb.co/rZmg5Q4 (panin pildi siia)

Ja ma rasestusin sellel tsüklil, rasedus küll hiljem katkes. (vahekorras olin ainult sellele tumedale triibule eelneval päeval)

 

 

edu!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsükkel ei ole regulaarne. Või noh, 28-36 päeva. Teen lisaks ribateste ka jah, nendel on täiesti olematu teine triip praegu 🙂 Tellisin Hiinast mõttetu hinnaga 50tk, siis pole rahast kahju. Tänu ribatestide triipude võrdlemisele läksingi clearblue omadele üle, kopp oli ees lõpuks 😀 Õhtul teen uue clearblue ka nagunii, ei anna rahu 😀 Õnneks mul neid testpulkasid veel 10tk alles, võin katsetada küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsükkel ei ole regulaarne. Või noh, 28-36 päeva. Teen lisaks ribateste ka jah, nendel on täiesti olematu teine triip praegu ???? Tellisin Hiinast mõttetu hinnaga 50tk, siis pole rahast kahju. Tänu ribatestide triipude võrdlemisele läksingi clearblue omadele üle, kopp oli ees lõpuks ???? Õhtul teen uue clearblue ka nagunii, ei anna rahu ???? Õnneks mul neid testpulkasid veel 10tk alles, võin katsetada küll.

Aga kas need odavad hiinakas on muidu usaldusväärsed? Pluss kas pead ov päevikut? Mina see kuu tegin esimest korda ja vaatan et pilt on palju selgem mis toimub minu tsükli päevades. Need odavad ribatestid kinnitan teibiga iga päeva kohale ja ilus ov testide joon jookseb järjest. Nii saan teha märkmeid mis toimub ja näen mitme kuu vältel milline on tsükli muster 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas need odavad hiinakas on muidu usaldusväärsed? Pluss kas pead ov päevikut? Mina see kuu tegin esimest korda ja vaatan et pilt on palju selgem mis toimub minu tsükli päevades. Need odavad ribatestid kinnitan teibiga iga päeva kohale ja ilus ov testide joon jookseb järjest. Nii saan teha märkmeid mis toimub ja näen mitme kuu vältel milline on tsükli muster ????

Teste mina ei kleebi, s.t päevikut ei pea, sest muidu muutun liiga kontrollivaks, teen teste ja olen alati saanud teistest eristuva ja tumeda test ning selleks ajaks ka tavaliselt OV-tunnused olemas. Kasutan neid odavaid teste amazon.de’st ja nendega olen alati õigel päeval saanud positiivse OV-test, s.t et FLO kalendris jookseb kõik kenasti.

Mina olen neid kasutanud juba üle aasta ja kõik toimib, ma saritestija ka 😀 suudan need kõik ära raisata väga kähku..

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsükkel ei ole regulaarne. Või noh, 28-36 päeva. Teen lisaks ribateste ka jah, nendel on täiesti olematu teine triip praegu ???? Tellisin Hiinast mõttetu hinnaga 50tk, siis pole rahast kahju. Tänu ribatestide triipude võrdlemisele läksingi clearblue omadele üle, kopp oli ees lõpuks ???? Õhtul teen uue clearblue ka nagunii, ei anna rahu ???? Õnneks mul neid testpulkasid veel 10tk alles, võin katsetada küll.

Aga kas need odavad hiinakas on muidu usaldusväärsed? Pluss kas pead ov päevikut? Mina see kuu tegin esimest korda ja vaatan et pilt on palju selgem mis toimub minu tsükli päevades. Need odavad ribatestid kinnitan teibiga iga päeva kohale ja ilus ov testide joon jookseb järjest. Nii saan teha märkmeid mis toimub ja näen mitme kuu vältel milline on tsükli muster ????

Ikka on usaldusväärsed jah. Alustasin siit tellimisega ja mitu kuud ei saanud one step testidega üldse positiivset tulemust. Lõpuks oligi kopp ees nende triipude võrdlemisest, muudkui üritasin aru saada kas on positiivne v mitte. CB testid on lollikindlad, ei ole mingit triipude võrdlemist jne. Kuna ma olen ka saritestija, siis otsustasingi lisaks CB-le mõttetu hinnaga Hiinast tellida, saan oma vajadust sellega rahuldada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pakkuda clearblue advanced viljakusmonitor, tervisetestide lehel sellest rohkem kirjas ka 🙂 kui kellelgi huvi, andke märku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clear blue digitaalne ov test, ovulatsioon ja rasestumise võimalus