Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue Advanced digitaalne OV test

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Clearblue Advanced digitaalne OV test

Postitas:

Tere!
Soetasin endale eelmise OV ajaks digitaalse Clearblue testi. Karbis on digitaalne testihoidja ja kümme testipulka. Kuna aga eelmine tsükkel raseduse püüdmine ebaõnnestus, pean ostma endale testipulki juurde.
Kas seda sama digitaalset testihoidjat võin ka järgmise OV testimisel kasutada (tellin ainult testiribad juurde) või pean ikkagi ka uue digitaalse hoidja ostma?

Tänuga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:42; 20.03 15:04; 20.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Soetasin endale eelmise OV ajaks digitaalse Clearblue testi. Karbis on digitaalne testihoidja ja kümme testipulka. Kuna aga eelmine tsükkel raseduse püüdmine ebaõnnestus, pean ostma endale testipulki juurde.

Kas seda sama digitaalset testihoidjat võin ka järgmise OV testimisel kasutada (tellin ainult testiribad juurde) või pean ikkagi ka uue digitaalse hoidja ostma?

Tänuga

Minul kestis üks pulk 2-3 tsüklit ja siis igaks juhuks vahetasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks testpulk üheks korraks.  Kasutatud testpulk ei kasutata mitu korda. Igakord tuleb ära vahetada.

Saab muidugi eraldi neid testpulki juurde osta. Ei pea uut täiskomplekti ostma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:43; 20.03 15:12; 23.03 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks testpulk üheks korraks. Kasutatud testpulk ei kasutata mitu korda. Igakord tuleb ära vahetada.

Saab muidugi eraldi neid testpulki juurde osta. Ei pea uut täiskomplekti ostma.

Olen TA. Ma ei kasutagi uuesti ju testiribasid 😀 Ma uurin digitaalse testiHOIDJA kohta (see, kuhu tuleb vilkuv nägu).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:42; 20.03 15:04; 20.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Soetasin endale eelmise OV ajaks digitaalse Clearblue testi. Karbis on digitaalne testihoidja ja kümme testipulka. Kuna aga eelmine tsükkel raseduse püüdmine ebaõnnestus, pean ostma endale testipulki juurde.

Kas seda sama digitaalset testihoidjat võin ka järgmise OV testimisel kasutada (tellin ainult testiribad juurde) või pean ikkagi ka uue digitaalse hoidja ostma?

Tänuga

Minul kestis üks pulk 2-3 tsüklit ja siis igaks juhuks vahetasin.

Olen TA. Aitäh, arvasin ise ka nii 🙂

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:42; 20.03 15:04; 20.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Saab ikka juurde osta, ei pea uut testihoidjat/lugejat muretsema. Minul jäi suurest pakist jällegi üle. Panin ka siia üles, kui huvi võib kirjutada. Teen copy-paste kuulutusest.

Müüa Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid 11 tk, soovi korral kaasa lugeja. Testpulgad täiesti uued, jäid üle suurest 20 tk pakist. Kehtivad 30.11.2021, hind kokku 25 €, lisandub post. Asuvad Peetris, Harjumaal. Soovi korral kirjuta clearbluead11@mail.ee ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutasin ka seda ov testi. Väga hea asi. Jäin rahule. Kasutasin ja nüüd beebi ootel.  Mõte oli see et lugesin postitusest välja et ühte pulktesti kasutab 2-3 korda.  Et pole korduv kasutatav need testpulgad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:43; 20.03 15:12; 23.03 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll TA, aga mul küsimus sama samuti Clearblue Advanced komplekto kohta.

Sel kuul sain püsiva naerunäo mōni päev hiljem kui tavaliselt. Vaadates testriba ei tundu testitriip küll kontrolltriibuga vōrdse tugevusega. Mul on kahtlus, et testihoidja näitab valesti püsivat naerunägu. Kas Clearblue Advanced testil peab üldse olema testijoon sama tugevusega kui kontrolljoon? Millest selline erinevus joonte tugevuses vōiks olla?

 

Aitäh, kes oskab vastata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea olema joon sama tugev. Mul on see kasutusjuhendis ka kirjas.

Erinevus joonte tugevuses võib olla tingitud mitmest tegurist. Nt on LH- hormooni tase kyll piisavalt kõrge, et tuleks naerunägu aga samas madalam, kui eelmine kord. Vbl tunnike hiljem või tunnike varem oleksid saanud tugevama joone.

Teine asi on uriini kontsentratsioon – vbl eelmine kord oli pikem vahe urineerimise vahel? Sõid / jõid midagi rohkem/vähem.

Kolmandaks on asi ka selles, kui kaugel see ovulatsioon siis täpselt on. Võib olla 24H pärast aga võib olla ka 36H pärast.

Test näitab seda, et see on tulemas – see on sulle teadmiseks, et nüüd on õige aeg anda oma panus. Ära testjoone tugevuse pärast muretse. CB on ilmselt kõige täpsem test üldse.

Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, oleme abikaasaga üritanud oktoobist saati triibukesi saada kuid siiani mitte midagi Beebipillid jäid oktoobi alguses juba ära .
Tahaksin proovida OV testi kuna ma kahtlustan et äppi ei saa usaldada.
Kuna ma täiesti võhik siis palun öelge millised oleksid kõige usaldusväärsemad ov tesid ning kust ma tean palju mul ühes kuus neid testipulki vaja läheb .Mis neil hinnaks võiks olla .

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:22; 13.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, oleme abikaasaga üritanud oktoobist saati triibukesi saada kuid siiani mitte midagi Beebipillid jäid oktoobi alguses juba ära .

Tahaksin proovida OV testi kuna ma kahtlustan et äppi ei saa usaldada.

Kuna ma täiesti võhik siis palun öelge millised oleksid kõige usaldusväärsemad ov tesid ning kust ma tean palju mul ühes kuus neid testipulki vaja läheb .Mis neil hinnaks võiks olla .

Mina kasutan kahte sorti ov-teste:

1.One step-id, ribatestid mis on nö. “odavad”, aga väga head ja usaldusväärsed: saad osta SIIT  

(seal saad 20 rasedustesti ka kaasa)

2. Kui olen saanud tumeda triibuga one stepi, siis teen kontrolliks alati CLEARBLUE pulktesti (siiani ei ole pidanud neid raiskama ja piisanud alati ühest, et saada naerunägu) , seda saab osta SIIT

Telli need kindlasti amazon.de’st ja ühe ostuga, siis maksad vähem postikulu ja tee ennast Amazon PRIME kasutajaks ka. See peaks olema esimesel kuul tasuta. Kui sa ei tunne et jagad matsu,siis telli need samad eesti lehelt, aga raha kokkuhoiu mõttes ma sealt ei telliks.

Pakun et neid võiks vabalt pooleks aastaks jätkuda, oleneb kui suur testija oled 🙂

Kõik kokku maksavad testid koos postikuluga (kui teed ennast PRIME kasutajaks) 39, 38 eur

Testid jõuavad sinuni 5 päeva jooksul umbes. 

Eestist tellides maksad nende samade testide eest kokku 86 eur

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan seda. Väga hea ov test. Mul õnnestus esimese korraga. Äpi järgi ei klappinud üldse.

https://www.ovulatsioonitestid.ee/et/a/clearblue-advanced-digitaalsed-ovulatsioonitestid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:43; 20.03 15:12; 23.03 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendal päeval oleks mõistlik hakata testima digitaalsete testidega? 10 pulka pakis, ei tahaks, et saaksid ennem otsa, kui jõuan püsiva näo ära oodata. 🙂 CD10 paiku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:55; 05.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk su tsükkel on?
Juhendis välja toodud ka see kenasti, et mitmendal päeval olenevalt siis sinu tsüklist võiks testimist alustada:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:36; 05.04 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk su tsükkel on?

Juhendis välja toodud ka see kenasti, et mitmendal päeval olenevalt siis sinu tsüklist võiks testimist alustada:)

Keskmiselt jääb ikka 28 päeva kanti. Tellisin täna digitaalsed testid ära siis saan kasutusjuhendit ka lugeda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:55; 05.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk su tsükkel on?

Juhendis välja toodud ka see kenasti, et mitmendal päeval olenevalt siis sinu tsüklist võiks testimist alustada:)

Keskmiselt jääb ikka 28 päeva kanti. Tellisin täna digitaalsed testid ära siis saan kasutusjuhendit ka lugeda ????

Juhend näitab, et kaheksandast päevast tuleks testima asuda 🙂

Edu! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:36; 05.04 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tsükkel 28 päeva ja OV tundsin ka alati ära. Oli täpselt tsükli 14ndal päeval ja testisingi ainult paar päeva varem, jagus ikka päris mitmeks kuuks(pakis oli 10tk) , paar tükki jäi isegi üle ja jäin rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh appikene millist janti ja vaeva ma nägin , jälgisin seda äppi nagu ma ei tea mida. Hakkasin siis otsima infot nende OV testide kohta . Päris julgustava postituse leidsingi siit ! Aitäh sulle Proovisin ära ja tellisin sellelet lehelt OV testid , sellega oli ka selline seik, et ootasin millal pakk kohale jõuab nädal aega , siis helistasin ja uurisin, et kus mu pakike on sest aeg hakkas otsa saama siis avastati, et on unustatud pakk teele panna . Ma juba viskasin käega, et tuleb uuel kuul uuesti proovida . Lõpuks siis pakk ka jõudis ja testi kohe ära tehes ilmus 2 triipu endalegi üllatuseks kuna äpp näitas juba nädal aega tagasi ov aega .(kuupäev oli 01.04 kui tegin ov testi )  Mehele ütlesin et nii nüüd on õige aeg ja tänaseks on päevad juba teist päeva hiljaks jäänud . Ma ei ole julgenud veel testi teha sest olen neid oktoobri kuust saadik teinud . Väike ärevus on sees ikkagi .

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:22; 13.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue Advanced digitaalne OV test