Esileht Rasestumine ja lapse ootamine clearblue digitaalne ovulatsioonitest

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: clearblue digitaalne ovulatsioonitest

Postitas:

Sel kuul alustasin clearblue digitaalsete ov testidega. Enamasti tsükkel 27-28 (paar korda aastas ka kuni 34) päeva pikk ja alustasin testimist CD12, mil oli tulemuseks tühi ring, CD13 tuli vilkuv naerunägu , täna CD16 ja naerunägu ikka vilgub. Ehk siis juba 4. päev. 2 viimast päeva kõhus olnud OV tundmused (torked munasarjades) ja ise arvasin, et OV juba on toimunud. Ja mulle tundub, et teine triip muutub iga päevaga pigem heledamaks kui tumedamaks.
Kui kaua teil on see naerunägu vilkunud enne kui saite püsiva naerunäo?
Kas kellelgi ka nii olnud, et püsivat naerunägu ei tulegi? Aga näiteks OV on siiski toimunud?

Eelmisel kuul tegin ka 1 ov testi, aga siis tegin testi cd15 ja siis oli ov juba toimunud (päevad algasid cd27) ja ekraanile ilmus tühi ring.

Olen tänulik, kui oma kogemusi antud testiga jagate 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:46; 12.03 17:15; 21.03 15:03; 02.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vilkunud 7 päeva enne kui tuli püsinägu ja on ka kohe tulnud püsinägu ilma vilkuvat nägu saamata.

Ilma püsinäota ov ei toimu, sest hormooni tõusu, mis vabastab munaraku, ei tuvastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 9 päeva vilkuv nägu olnud ja siis 10-ndal päeval oli mittevilkuv. Samuti on olnud mõni tsükkel nii et on tühi ring ja kohe järgmine päev on mittevilkuv nägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei saa pysivat nägu, ei tähenda, et ov ei toimu ja kui saad, ei tähenda, et toimub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 21:49; 02.04 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimub ka vilkuvaga, kui püsivat ei saabugi. Endal UH-s mitu korda tuvastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin praegusel tsüklil uut digitaalset testihoidjat. Eelmine esmaspäev käsin arstil, UH järgi pidi mul olema 19mm folliikel. Tegin OV-teste esmaspäevast pühapäevani, st nädal aega, kõik olid negatiivsed (tühi ring). Samas kui vaatasin triipe, siis esmaspäeval ja teisipäeval olid need veidi tumeadamad kui teistel päevadel aga siiski heledamad kui kontrolltriip. Mida see võib tähendada, kas mul ovulatsiooni ei toimunudki (kuigi folliikel oli juba päris suur) või on uus testihoidja praak?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Mina sain täna lõpuks ov testile püsiva naerunäo. Täna tsükli 19.päev. Ja vilkuvaid nägusid sain CD13-18. Kokku siis 6 päeva. Ehkki ma ise arvasin, et OV oli juba reedel (cd16), siis test ütles, et alles nüüd peaks OV toimuma.
Saab näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:46; 12.03 17:15; 21.03 15:03; 02.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vilkus 5 päeva ja siis tuli püsiv CD16. Äppid ennustasid et OV on cv13, tsükkel 27 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Miia88, väga huvitav.. Anna siis teada, kuidas sul läks!
Fingers crossed, et triibud kätte saaksid! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:46; 12.03 17:15; 21.03 15:03; 02.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale-
Voila, hele triip on olemas 🙂 kalendri järgi pidi kolmapäeval algama.
Soovitan digitaalselt ovulatsioonitesti, ilma selleta oleks me «õigel ajal» puhanud suurest nahistamisest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luteaalfaas on k6igul erineva pikkusega. Vabalt v6ib olla 10-16 päeva vahel. K6ik äpid arvutavad 14 päeva p6hjal. Mul endal luteaalfaas 13 päeva, ehk siis ov 1 päev hiljem, kui äppide järgi. Tavaline clearblue näitas 6igesti. Ma neid vilkuvate nägudega ei seedi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 21:49; 02.04 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Miia88 , super! Palju õnne!
Mul ka triibud käes, seega saame siis koos nüüd kasvada! 🙂
Seega need testid ikka väärt kraam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 16:46; 12.03 17:15; 21.03 15:03; 02.04 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supper, palju õnne!
Ainult et ma ei tea sulle pöidlaid hoida, teemaalgatajaid ja kägusid on palju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine clearblue digitaalne ovulatsioonitest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.