Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue Early Detection test- kogemusi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Clearblue Early Detection test- kogemusi?

Postitas:

Tere,
Kellel kogemusi sellise testiga?

http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/a/clearblue-varajane-rasedustest

Tundlikkus 10 , OV-st peaks möödas olema 10 päeva.
Juba teist päeva testides tekib hiljem väga, väga õrn , hele kuid siiski triip. Kas siiski negatiivne?
Kuidas Teil kogemused kes kasutanud?
Praegu söön Duphastoni edasi…
Ei tea kas lõpetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 17:49; 03.12 19:03; 06.12 16:35; 06.12 23:15; 11.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal kogemus puudub aga kui lugeda ingliskeelseid foorumeid siis seal öeldakse, et kuivab tihti positiivseks. Muidugi võid ka rase olla. Kas muud testi pole proovinud teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 18:49; 10.12 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme hommikul teen. Arst ütles Duphastoni edasivõtta.

Omal kogemus puudub aga kui lugeda ingliskeelseid foorumeid siis seal öeldakse, et kuivab tihti positiivseks. Muidugi võid ka rase olla. Kas muud testi pole proovinud teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 17:49; 03.12 19:03; 06.12 16:35; 06.12 23:15; 11.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ürita Benu roosa korgiga test saada või parem kui lähed teed veretesti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:24; 06.12 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Räägin teile nalja , mitte et see kuidagi vähem murelikuks tegi 🙂
Ovulatsioon kindlalt 23/24 nov kuna reedel 22 tegin Ovitrelle.
Elan sellises kohas kus teste ei müüda, pean tellima ja veretesti ei saa teha. Mul on hunnik neid Clearblue Early Detection 10 tundlikkus teste millele alguses ei teki mingit teist triipu aga umbes 15 min on selgelt nähtav helesinine teine triip. Täna on siis 12DPO ja hiljem ilmunud nõksa tugevamgi kui üleeile. Väga kummaline.
1 Biocardi 10 tundlikkusega oli mul ka ja see oli üleeile täiesti negatiivne.
Nüüd nali. Pikalt mõtlesin mida teha kuna seda Duphastoni peaksin raseduse korral võtma, Samas ei tahaks arutult päevi edasi lükata. Lasin mehel 🙂 teha ühe clearblue testi ja teate mis… tema testil ei tekkinud hiljem mingit triipu!
Millest see ometi sinna hiljem tekib… Ovitrelle on organismis kuni 10 päeva. See ka möödas. Palun öelge targemad kas 12 DPO peaks juba 10 tundlikkusega test ikka juba näitama kohe ? Või on see kõik normaalne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 17:49; 03.12 19:03; 06.12 16:35; 06.12 23:15; 11.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovitrelle võib kehas olla kuni 14 päeva, aga oleneb kehast.
Kus selline koht asub, kus isegi lähedal pole suurt apteeki kust saaks testi osta või kus pole haiglat? Lisaks, kui sa käid arstil ja välja kirjutatud on duphaston, siis loogiliselt võttes peaks sul saama ka arsti juures paluda HCGd mõõta.
COOP toidupoes vist müüakse ka Biocard Baby rasedusteste ja minul pole see valetanud. Nii et korda seda veel ja saad tulemust võrrelda, kui üleeile oli negatiivne veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:24; 06.12 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheski tavaapteegis ei müüda tundlikke rasedusteste mis näitaksid väga varakult. Lisaks on mul vaja hakata kohe süstima Clexanet ja mida varem seda parem.
Veretesti võimalust tõesti ei ole kuna elan väikesaarel. Minu küsimus oli pigem, et kas 12 DPO võiks 10 tundlikkusega testid juba näidata koheselt kahte triipu ?

Ovitrelle võib kehas olla kuni 14 päeva, aga oleneb kehast.

Kus selline koht asub, kus isegi lähedal pole suurt apteeki kust saaks testi osta või kus pole haiglat? Lisaks, kui sa käid arstil ja välja kirjutatud on duphaston, siis loogiliselt võttes peaks sul saama ka arsti juures paluda HCGd mõõta.

COOP toidupoes vist müüakse ka Biocard Baby rasedusteste ja minul pole see valetanud. Nii et korda seda veel ja saad tulemust võrrelda, kui üleeile oli negatiivne veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 17:49; 03.12 19:03; 06.12 16:35; 06.12 23:15; 11.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võivad, aga ei pruugi. Pesastumine toimub erinevate allikate järgi 6-12 päeva pärast ovulatsiooni ja sealt läheb veel paar päeva, kuni rasedustestid hcg tuvastada suudavad. Mina sain praeguse rasedusega 8DPO õrna triibu, eelmise rasedusega alles 15DPO. Nii et seda ei saa nii üheselt võtta, et kui 10DPO triipu pole või on õrn, siis pole rase.

Üheski tavaapteegis ei müüda tundlikke rasedusteste mis näitaksid väga varakult. Lisaks on mul vaja hakata kohe süstima Clexanet ja mida varem seda parem.

Veretesti võimalust tõesti ei ole kuna elan väikesaarel. Minu küsimus oli pigem, et kas 12 DPO võiks 10 tundlikkusega testid juba näidata koheselt kahte triipu ?

Ovitrelle võib kehas olla kuni 14 päeva, aga oleneb kehast.

Kus selline koht asub, kus isegi lähedal pole suurt apteeki kust saaks testi osta või kus pole haiglat? Lisaks, kui sa käid arstil ja välja kirjutatud on duphaston, siis loogiliselt võttes peaks sul saama ka arsti juures paluda HCGd mõõta.

COOP toidupoes vist müüakse ka Biocard Baby rasedusteste ja minul pole see valetanud. Nii et korda seda veel ja saad tulemust võrrelda, kui üleeile oli negatiivne veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clearblue Early Detection 10 tundlikkus teste millele alguses ei teki mingit teist triipu aga umbes 15 min on selgelt nähtav helesinine teine triip. Täna on siis 12DPO ja hiljem ilmunud nõksa tugevamgi kui üleeile. Väga kummaline.

Miks sa vaatad neid üle õige aja? Rasedustesti vaadatakse 3 minutit kuni 10 minuti jooksul! Hiljem hakkavad muud reaktsioonid ja võib triip ilmuda, nn kuivamistriip. Eriti kergelt tekivadki need kuivamistriibud väga tundlikele testidele, sest nende reagent peab olema väga tugev. See on ju suurelt ka instruktsioonis kirjas, et 10 min hiljem mitte lugeda, sest tulemus pole õige.

See öeldud, arvan, et oled rase. Mis seal kummalist on, kui rasedusega on alguses triip hele, nii vara kui sa hakkasid testima, see test pidigi ju 6p enne päevi juba näitama. Lihtsalt väga väike on rasedus veel ja triip peabki olema veel hele, küll ta tumedamaks läheb, kui kõik on ok.
Muide, ka meestel on kehas rasedushormooni 🙂 ainult et kui tema oleks rasedustesti positiivseks pissinud, oleks ma tal kohe arstile soovitanud minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin sama testi 9dpo ja oli positiivne. Triip oli nii õrn et tõmbas silmad kõõrdi. Aga algselt ongi õrnem, muutub igapäevaga tugevamaks. Igasugune triip tähendab positiivset. Ja 15minutiga ei kui a mingit vale positiivset.
Igaljuhul järg päev proovisin juba clearblu digitaalset. Üldiselt see ei näita nii vara aga minul tuli juba täitsa positiivne seegi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja on siis rase?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 18:49; 10.12 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 minutiga võib test positiivseks kuivada, endal olnud ja kuivas 11 minutiga positiivseks, rase ei olnud. Ei ütle, et teemaalgataja rase ei ole, vaid seda, et ka sellised asjad tulevad ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Kahjuks ei ole rase. Päevad aga hilinesid, väga vererikkad ja kõhuvalu. Võis olla väike keemiline rasedus mida ikka juhtub vahel.

15 minutiga võib test positiivseks kuivada, endal olnud ja kuivas 11 minutiga positiivseks, rase ei olnud. Ei ütle, et teemaalgataja rase ei ole, vaid seda, et ka sellised asjad tulevad ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 17:49; 03.12 19:03; 06.12 16:35; 06.12 23:15; 11.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue Early Detection test- kogemusi?