Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue ja ovulatsioon

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Clearblue ja ovulatsioon

Postitas:

Üritan rasestuda septembrist ja kasutusel digitaalsed Clearblue ovulatsioonitestid. Olen natuke segaduses, eelmisel kuul 2 päeva naerunägu vilus ja kolmandal päeval sain püsiva naerunäo(lilla korgiga). Nüüd detsembris, teisipäeva hommikul tegin testi, negatiivne. Tegin kolmapäeva hommikul, lilla korgiga testil naerunägu, kindluse mõttes tegin kohe roosa korgiga testi, samuti naerunägu. Teste teen iga päev samal kellaajal, kuidas nii et ilmus kohe naerunägu ja ei olnud vilkuvat naerunägu enne.  Tsükkel 28-29 päeva, ovulatsioon peaks olema umbes 14 päeval, sel kuul aga oli 11 päeval. Kõik sümptomid olid ainult sel konkreetsel positiivse testi päeval, tavaliselt tunnen erinevaid süptomeid 3-4 päeva. Suve lõpus sai pandud günekoloogile aeg, täna hommikul käisin. Ovulatsioon oli toimunud. Arst ütles et kuna ov toimunud siis tänasest vahekorras olemisest poleks kasu.  Eile sai oldud ka vahekorras, aga lõpuni ei jõudnud, suht enne lõppu läks mehel jalg krampi ja jätkamine polnud võimalik 🙁 Ei teinud sest erilist numbrit kuna test oli ju olnud positiivne ainult 1 päeva, arvasin et täna on pigem see õige päev aga nüüd on see möödas. Kõik sümpomid mis eile ilmusid, kõik on täna ka lõppenud. Kohutavalt pettunud, jälle üks kuu raisus. Olen lugenud et ka eelspermaga on rasedaks jäädud aga vaevalt et 39 aastaselt.  Sain end tühjaks räägitud 🙁

S.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LpEelspermaga-väga ebatõenäoline.

Olen 30 ja ei ole kunagi eelspermast rasestunud, pole kontrollinud seda ka nii(et kas ja palju eritub), aga on juhtunud palju ov päevadel katkestatud vahekordi.

Siis seekord tõenäosus möödas jah, kui ikka seemnepurse ei toiminud, eks ise tead oma meest paremini.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nyyd väga hästi kysimusest aru, aga vastan. Lilla korgiga ov testis v6ibki nii olla, et tuleb kohe pysiv naerunägu. Teine kord v6ib pikalt vilkuda jne. Ju siis ei registreerinud seda ov eelset hormooni. Ise kasutasin alati roosa korgiga testi, minu jaoks oli see dual hormone m6ttetu. Tegutsesime kasutusjuhendi järgi alati kindlalt siis KUI TULI NAERUNÄGU. Sellisel juhul ei ole v6imalik ov’st mööda panna. Järgmisel päeval v6ib olla juba hilja tegutseda. Ov ei ole samal päeval kui tuleb naerunägu, seda v6iks ka teada (on juhuseid, kus lh peak hommikul ja ov hilja 6htul). Ja symptomid mul algavadki isiklikult alati juba enne ov, sh viljakas voolus. Iga kuu see on olnud erinev kui pikalt on symptomeid, aga kui tegutseda sel päeval kui tuleb naerunägu, siis ei ole v6imalik mööda panna. Seemnerakud on munajuhades sellisel juhul olemas, kui munarakk vabaneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 09:23; 11.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nyyd väga hästi kysimusest aru, aga vastan. Lilla korgiga ov testis v6ibki nii olla, et tuleb kohe pysiv naerunägu. Teine kord v6ib pikalt vilkuda jne. Ju siis ei registreerinud seda ov eelset hormooni. Ise kasutasin alati roosa korgiga testi, minu jaoks oli see dual hormone m6ttetu. Tegutsesime kasutusjuhendi järgi alati kindlalt siis KUI TULI NAERUNÄGU. Sellisel juhul ei ole v6imalik ov’st mööda panna. Järgmisel päeval v6ib olla juba hilja tegutseda. Ov ei ole samal päeval kui tuleb naerunägu, seda v6iks ka teada (on juhuseid, kus lh peak hommikul ja ov hilja 6htul). Ja symptomid mul algavadki isiklikult alati juba enne ov, sh viljakas voolus. Iga kuu see on olnud erinev kui pikalt on symptomeid, aga kui tegutseda sel päeval kui tuleb naerunägu, siis ei ole v6imalik mööda panna. Seemnerakud on munajuhades sellisel juhul olemas, kui munarakk vabaneb.

Mina sain naerunäo (roosa korgiga) clearbluega ja kohe tegutsesime (pmtselt kohe kui test näitas). Naernäole järgnevad 2 päeva ei tegutsenud. Tulemus- ei rasestunud, aga meil võib vabalt muu asi ka mängus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nyyd väga hästi kysimusest aru, aga vastan. Lilla korgiga ov testis v6ibki nii olla, et tuleb kohe pysiv naerunägu. Teine kord v6ib pikalt vilkuda jne. Ju siis ei registreerinud seda ov eelset hormooni. Ise kasutasin alati roosa korgiga testi, minu jaoks oli see dual hormone m6ttetu. Tegutsesime kasutusjuhendi järgi alati kindlalt siis KUI TULI NAERUNÄGU. Sellisel juhul ei ole v6imalik ov’st mööda panna. Järgmisel päeval v6ib olla juba hilja tegutseda. Ov ei ole samal päeval kui tuleb naerunägu, seda v6iks ka teada (on juhuseid, kus lh peak hommikul ja ov hilja 6htul). Ja symptomid mul algavadki isiklikult alati juba enne ov, sh viljakas voolus. Iga kuu see on olnud erinev kui pikalt on symptomeid, aga kui tegutseda sel päeval kui tuleb naerunägu, siis ei ole v6imalik mööda panna. Seemnerakud on munajuhades sellisel juhul olemas, kui munarakk vabaneb.

Mina sain naerunäo (roosa korgiga) clearbluega ja kohe tegutsesime (pmtselt kohe kui test näitas). Naernäole järgnevad 2 päeva ei tegutsenud. Tulemus- ei rasestunud, aga meil võib vabalt muu asi ka mängus olla.

Iga kuu on rasestutumise t6enäosus u 25%, siis kui K6IK ON KORRAS ja tegutseti 6IGEL AJAL. Kannatust. Mina eelmine kord rasestusin neljandal kuul (kasutasime roosa korgiga ov teste) ja seekord ei kasutanud testi, jäin esimesest vahekorrast rasedaks, tegutsesime ainult esimesel ov tunnuste päeval (viljakas voolus, kerge alak6hu pakitsus). Eeldan, et ov toimus järgmisel päeval, sest siis tundsin munaraku vabanemise valusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 09:23; 11.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue ja ovulatsioon