Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue ovulatsioonitestid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Clearblue ovulatsioonitestid

Postitas:

Tere!

Miks on nii, et tavalise Clearblue ovulatsioonitestiga tuleb testida kell 11-20, kuid Clearblue Advanced testiga hommikul esimesest uriinist..Saan aru, et viimasel on östrogeeni taseme mõõtmine ka juures, kuid kogu aeg öeldakse, et kohe hommikul ovulatsioonitesti teha ei ole õige. Lihtsalt veider minu meelest, olenevalt sellest, kumba testi kasutan, võin ühega saada päeval naerunäo, kuid hommikul tehtud test seda veel ei näidanud, seega jääksin ootama järgmist hommikut, kuigi teiste testidega oleks naerunägu juba käes..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas katsetasidki niimoodi mõlema variandiga korraga?

Eks see olegi hormooni tuvastamise pärast. Ühel juhul ju vaja 2 erinevat hormooni tuvastada, mille tõttu ka uriini konsentratsioon peab vastav olema, teisel juhul vaid 1 hormoon. Lõppkokkuvõttes peaksid mõlemad tulemuse andma, kui igapäevaselt samal ajal testida, sest see mitte-hommikune testimine pigem soovituslik. Samamoodi nagu rasedustestid soovitavad just hommikuti testida, kuid tegelikult raseduse korral näitab test ka muul ajal teist triipu. Erandiks võivad olla ehk need, kellel hormoonitase on üldse väiksem ja üleüldse raske tuvastada LH-d. See nüüd puhtalt minu arvamus, kui keegi teab kindlalt midagi teisiti, siis olen ka huvitatud infost. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka ühel hommikul selle Clearblue advanced ja sain O. Samal ajal tegin ka tavalise ribaka ja sain kontrolljoonega pea sama tugeva triibu. Õhtul tegin uuesti ja sain püsiva naerunäo. Nagu mismõttes. Ma seda vilkuvat naerunägu ei saanudki vahepeal. Minul ka kerge hämming ausaltöeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clearblue ovulatsioonitestid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.