Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clexane süstid

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Clexane süstid

Postitas:
Kägu

Kas keegi palun oskab mulle lahti seletada, mis loogikaga arstid Clexane süste kirjutavad ja kas ongi jumala okei ravimit, millel on kirjas, et see on mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks (2 nädalat) lihtsalt terve raseduse aja iga päev süstida? (Loen siin, et on selliseid naisi).

Mul on hüübimisnäitajad kõik korras ja ükskord varem olen Clexanet süstinud 10 päeva kui oli  pärast punktsiooni hüperi oht (aga ka siis oli veri tegelikult korras, tehti profülaktika mõttes). Nüüd teen uut IVFi ringi ja mul oli paaril õhtul jalgades ja peas valu pärast Ovaleapi süste (ja selline “jalad raske” tunne) ja arst kirjutas kohe Clexane välja. Kolm nädalat varem tehtud vereanalüüsid olid perfektselt korras. Jääb arusaamatuks, mille alusel nad selle verevedeldaja ikka täpsemalt välja kirjutavad?  Patsiendi kaebuste? Arstilt mul pole seda mõtet küsida, kuna ta teatab, et ma ei pea seal haiglas käima ja võime kohe IVFi pooleli jätta, kui ma tema raviskeemi ei usalda.

Tahaks aga ikkagi aru saada, milleks selline ravim, kui vere hüübimisnäitajad on korras. Kas oskab palun keegi natukene selgitada? Niisama “igaks juhuks” süstida üheksa kuud (juhul, kui peaksin rasestuma), ei tundu tervislik. Naised, kas siin on kedagi, kes on terve raseduse süstinud? Mille alusel teile selline ravi määrati?  Ja millised on kõrvatoimeid aastaid hiljem?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muudele küsimustele ei oska vastata aga ma süstisin terve raseduse + veel pärast ka. Mul oli põhjus trombi ennetus, avastati antifosfolipiidsündroom(pole kindel, et õigesti kirjutasin). Kõrvaltoimeid ei oska öelda, pole midagi märganud. Torkimisest oli küll kõrini, kõht oli siniseid laike täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clexane süstid