Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Clexane

Postitas:

Kõik Clexane süstijad, teen eeltööd ja tunnen suurt huvi:

1. Miks Clexane? (Põhjus, haiguslugu vms).

2. Kui kaua süstisite? (Mitmendast nädalast jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Korduvad raseduse katkemised, vereproovidega kinnitatud antifosfolipiidsündroom.

2. Hakkasin süstima tsükli 4. päeval (täisring, lühike skeem). Kui oleks tekkinud loomulikul teel rasedus, siis alates positiivsest rasedustestist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korduvad katkemised ja peetumised; geeniuuringul tuvastati päriliku trombofiilia riskifaktor – Leideni V hüübimisfaktor. St suurenenud tromboosioht.

Positiivse rasedustesti tulemuse sain pühapäevasel päeval ning süstima hakkasin esmaspäeval peale hcg vereanalüüsi tulemuste teadasaamist ehk siis 4+2. Hetkel rasedust 12+4. Eelnevad kolm rasedust nii kaugele ei jõudnudki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korduvad katkemised ja peetumised; geeniuuringul tuvastati päriliku trombofiilia riskifaktor – Leideni V hüübimisfaktor. St suurenenud tromboosioht.

Kas oskad öelda, kuidas tromboosioht ja katkemised, peetumised on omavahel seotud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korduvad katkemised ja peetumised; geeniuuringul tuvastati päriliku trombofiilia riskifaktor – Leideni V hüübimisfaktor. St suurenenud tromboosioht.

Kas oskad öelda, kuidas tromboosioht ja katkemised, peetumised on omavahel seotud?

Veri läheb nii paksuks, et toitained ei pääse enam looteni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kukijamuki, kuidas sul on vahepeal läinud? Kas rasestumine õnnestus ja pead verevedeldajat süstima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vahepeal õnnestunud miskit.

Tromboosikabinetis käisin rääkimas/kuulamas ainult ja seal praegu soovitus lihtsalt, et kui rasestuda, siis alates 6. rasedusnädalast kuni 6. nädalat pärast sünnitust süstida Clexanet.

Halba ei tegevat, pigem head.

Olen valmis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vahepeal õnnestunud miskit.

Tromboosikabinetis käisin rääkimas/kuulamas ainult ja seal praegu soovitus lihtsalt, et kui rasestuda, siis alates 6. rasedusnädalast kuni 6. nädalat pärast sünnitust süstida Clexanet.

Halba ei tegevat, pigem head.

Olen valmis!

Sul on Leiden V?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Leiden V heterosügoot olen.

Tromboosiarsti sõnul naistearstide ravijuhis ei näe ette heterosügootidel verevedeldaja süstimist, aga nagu juba eelnevalt mainisin, siis sellest võib olla pigem kasu kui kahju.

Neli ebaõnnestunud rasedust üle elatud ja olen valmis igapäevaseks mõrudaks süstiks. See ju pole elu lõpuni.

Viimase IVF-siirdamisega süstisin ka seda, seepärast kogemus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan kaasa ja soovin kõike head!

Kas see süsti kibedus lahtub ka nädalatega?

 

Korduvad katkemised ja peetumised; geeniuuringul tuvastati päriliku trombofiilia riskifaktor – Leideni V hüübimisfaktor. St suurenenud tromboosioht.

Positiivse rasedustesti tulemuse sain pühapäevasel päeval ning süstima hakkasin esmaspäeval peale hcg vereanalüüsi tulemuste teadasaamist ehk siis 4+2. Hetkel rasedust 12+4. Eelnevad kolm rasedust nii kaugele ei jõudnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eelnevalt viljatusravi arstiga kokku lepitud, et rasestumisel hakkan kohe süstima. Huvitav, et sama diagnoosi puhul sulle seda peale pole kirjutatud. Soovitan arstiga üle rääkida.

Esimese süsti tegin väga värisevate kätega, sealt edasi olen juba vana proff. Mingit kibedust mina kommenteerida ei oska, küll aga on mõni päev süst väga valus, teine päev ei tunne üldse mitte midagi. Kõhul on ka süstimisest sinikad aga see käib asjaga kaasa ja kui süstima hakkad, siis mingi hetk avastad kui palju väikeseid veresooni seal kandis on, mida ennem kunagi varem tähele pole pannud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )