Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clexane’i kasutajaid leidub siin?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Clexane’i kasutajaid leidub siin?

Postitas:

Mulle määrati süstid, aga tahaks väga kellegagi kogemusi vahetada sünnituse ja sünnitusjärgse aja kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 17:10; 13.01 18:09; 13.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle määrati ka need olen neid kasutanud juba üle kuu aja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundsin just muret, et hematoloog rääkis kahest nädalast (enne sünnitust), aga praegu on tähtajani 22 päeva ja tänasest juba pean süstima. Aga siis vast on ok nii.
Kas on mingeid muresid ka tekkinud süstimisega, kõrvalnähte? Kas oled juba sünnitanud või veel ootel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 17:10; 13.01 18:09; 13.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstin juba alates 9.ndast nädalast ja lõpuni välja 🙂 Algul oli 1 süst päevas 0.2ml, 19.nädalast määrati aga 2 korda päevas 0.4ml.
Eelm rasedus süstisin ka.
Kõrvalnähte vms pole. Eks mõni kohake kõhul nats tundlikum ja siiruviirulised täpikesed ka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid muresid pole sellega seoses küll tekkinud , ainult väiksed täpid on kõhul ja võib nendest sinikad ka tekkida aga see pidi normaalne olema . Ei ole ma veel sünnitanud tähtaeg on 5 veebruar . Alguses süstsin 2x päevas 0.8ml , nüüd hetkel 1x päevas . ja 18 nendal kirjutab veeni arst vist väiksemad annused , et enne sünnitust pidi minema ikka väiksemate annuste peale üle ja muidugi sütima pean veel peale rasedust ka kuskil 8 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise rasedusega süstisin 1 kord päevas alates 6.nädalast lõpuni ja pärast veel 1,5 kuud 0,2ml. Mingeid kõrvalnähtusid ei olnud ei raseduse, sünnituse ega imetamise ajal. Nüüdse rasedusega alates 5.nädalast 0,4ml 1 kord päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka Clexane peal. Teine rasedus süstimise peal. (Tegelikult oli juba esimest last oodates viimasel nädalal süstidega)
Eelmisel korral süstisin Fraxiparine ja Tallinna arstid ei vaevunud uurima, kas oleks vaja poole raseduse pealt ehk doosi muuta. Seega sündis laps hoolimata süstidest alakaalulisena ja suht keerulises seisus. Muidugi ma ei saa aru, kuidas nad mulle pisut vale verehüübivusprobleemi diagnoosisid. Üle-eelmisel aastal tehti Tartus täpsemad testid ja leiti, et hoopis teise nimega probleem. Ravimid suht samad, aga lähenemine veidi teine.
Nüüd süstin ka umbes 5-6.nädalast, aga Clexanet – see pidada parem olema. Kuni 20ndani süstisin kord päevas 0,4. Seejärel süstinud kaks korda päevas 0,4. Umbes 30.ndl palun ise arstil veel korra analüüsid teha, kas ikka piisab.
Süstimine iseenesest probleem ei ole. Kõik, kellele rääkida, näevad selles mingit hirmsat asja ja ohivad, kuidas nad ei suudaks. Ma kindel, et ikka suudaks küll, kui lapse pärast vaja.

Sünnitused – minul mõlemad keisrid olnud. Üldine praktika näeb ette ka kolmandat keisrit, kuid samas olen arstiga rääkinud ka loomulikust sünnitusest ja kui õnnestub raseduse lõpp toksikoosivaba hoida, siis arst kätt väga ette ei pane isesünnitamisele. Eks jälgima peab nii enne kui sünnituse ajal rohkem. Minul hetkel ükskõik, kuidas. Peamine, et beebi end hästi tunneks.
Sünnitusjärgne aeg olnud suht ok. 4-6 nädalat pärast sünnitust peab ka veel süstima ja siis vähehaaval lõpetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul diagnoositi essentsiaalne trombotsütoos ja kogu asi suht uus mulle. Eelmise raseduse ajal 9,5a tagasi ei olnud seda probleemi veel.
Suured tänud teile, et võtsite vaevaks vastata – suur tükk muret kohe südamest läinud. Arvasin, et see süstimise asi ei ole eriti levinud raviviis – aga näed, iga päev saan targemaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 17:10; 13.01 18:09; 13.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Süstin alates 8 nädalat 0,4 hiljem hakkan 2 korda päevas süstima. Tegemist teise lapse ootusega, esimesega olin samuti süstide peal, mis küll lõppesid juba mõni päev peale keisrit. Probleeme ei ole, ainult kõht kirju ja kui 1,7 aastane laps praegu kõhule vajutab on valus ka. Lapse nimel oleme ju paljukski valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina süstisin ka alates kahe triibu nägemisest testil ja kuni 6 nädalat peale sünnitust lõpetasin ära. see aitab pigem hoida rasedust ning ei ole lootele ohtlik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Clexane’i kasutajaid leidub siin?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.