Esileht Koolilaps Codestersclub it-õpe. Kuidas olete rahul?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Codestersclub it-õpe. Kuidas olete rahul?

Postitas:

Tere,

 

Osades gümnaasiumides on olemas it-õpe Codesters Club. Kuidas olete rahul antud õppega, kas see on inglise keeles? Laps valib gümnaasiumi ja see on üks kriteerium, et kool oleks antud programmi liige.

https://www.codesters.club/team

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt öelda… pole kuulnudki millesti sellisest. kuigi aastaid it-hariduses tegev 😛

üldiselt algab eestis It-alal “jala ukse vahele panek” ikka hoopis siit lehelt: https://eio.ee/

EIO kaudu käivad IT-olümpiaadid, valikvõistlused eesti koondisse päsemiseks kui ka osalemine rahvusvaheliste it-olümpiaadidel

Kui gümnaasiumi valimine ja vaja tugevat IT põhja, siis soovitaks ikka hoopis kas Tallinna Reaalkooli , Tartu Treffnerit või Nõo Gümnaasiumi. neis saab tõesti tugeva põhja programmeerimises.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 14:27; 13.04 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt öelda… pole kuulnudki millesti sellisest. kuigi aastaid it-hariduses tegev ????

üldiselt algab eestis It-alal “jala ukse vahele panek” ikka hoopis siit lehelt: https://eio.ee/

EIO kaudu käivad IT-olümpiaadid, valikvõistlused eesti koondisse päsemiseks kui ka osalemine rahvusvaheliste it-olümpiaadidel

Kui gümnaasiumi valimine ja vaja tugevat IT põhja, siis soovitaks ikka hoopis kas Tallinna Reaalkooli , Tartu Treffnerit või Nõo Gümnaasiumi. neis saab tõesti tugeva põhja programmeerimises.

no seda ,uidugi :), aga Reaalkooli ikka sisse saada on väga raske ja Tallinast last veel ära saata ei taha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no seda ,uidugi :), aga Reaalkooli ikka sisse saada on väga raske ja Tallinast last veel ära saata ei taha ????

kui oleksid lapse 7., 8. või 9.kl informaatikaolümpiaadile saatnud, oleks Reaali koht olnud ammu katseteta käes, sest põhikooliastmes on seal nii vähe osalejaid.

teine hea lihtne võimalus: astronoomia lahtine võistlus, sest seal eelvooru polegi, ongi vaid vabariiklik voor. aga see on 15.mai, regamine kuni 6.mai. (varasematel aastatel on astronoomia mitu kuud varem toimunud ja katsete vabastustel arvesse läinud.)

Reaali sissesaamisega võib aga vist tõesti probleem olla, kui isegi lapsevanem ei oska oma kodulinna nime õigesti kirjutada….

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 14:27; 13.04 15:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

no seda ,uidugi :), aga Reaalkooli ikka sisse saada on väga raske ja Tallinast last veel ära saata ei taha ????

kui oleksid lapse 7., 8. või 9.kl informaatikaolümpiaadile saatnud, oleks Reaali koht olnud ammu katseteta käes, sest põhikooliastmes on seal nii vähe osalejaid.

teine hea lihtne võimalus: astronoomia lahtine võistlus, sest seal eelvooru polegi, ongi vaid vabariiklik voor. aga see on 15.mai, regamine kuni 6.mai. (varasematel aastatel on astronoomia mitu kuud varem toimunud ja katsete vabastustel arvesse läinud.)

Reaali sissesaamisega võib aga vist tõesti probleem olla, kui isegi lapsevanem ei oska oma kodulinna nime õigesti kirjutada….

 

Nägin ise ka seda viga praegu. Kirjutasin telefonis kiiruga. Miks ma arvasin, et Te selle siin kindlasti ära märgite…

 

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kümnendikul on CC valikaineks, õpe inglise keeles, 3x nädalas 1,5 tundi korraga.

Suht karm peale tavatunde, aga muidu tundub asjalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:09; 14.04 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kümnendikul on CC valikaineks, õpe inglise keeles, 3x nädalas 1,5 tundi korraga.

Suht karm peale tavatunde, aga muidu tundub asjalik.

Tänan vastamat! Kas laps ise rahul antud õppega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kümnendikul on CC valikaineks, õpe inglise keeles, 3x nädalas 1,5 tundi korraga.

Suht karm peale tavatunde, aga muidu tundub asjalik.

Tänan vastamat! Kas laps ise rahul antud õppega?

Otseselt IT inimesena ta end tulevikus ei näe, seega väga sügav huvi antud valdkonna vastu puudub. Ja mulle tundub, et ootused kursuse suhtes olid ka veits teised, nüüd venitab lihtsalt õppeaasta lõpuni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:09; 14.04 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kümnendikul on CC valikaineks, õpe inglise keeles, 3x nädalas 1,5 tundi korraga.

Suht karm peale tavatunde, aga muidu tundub asjalik.

Tänan vastamat! Kas laps ise rahul antud õppega?

<p style=”text-align: center;”>Otseselt IT inimesena ta end tulevikus ei näe, seega väga sügav huvi antud valdkonna vastu puudub. Ja mulle tundub, et ootused kursuse suhtes olid ka veits teised, nüüd venitab lihtsalt õppeaasta lõpuni.

</p>
nii, et ootused antud õppe osas olid suuremad, jah? Veidi pettunud?

 

kuidas distantsõppena antud teemat antakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele jälle meeldib. Nad käisid igasugu firmades, kus toimusid tunnid. Vähemalt üks õppejõud on ju sama, kes õpetab ka kõrgkoolides. Võibolla on asi selles, et nende enda koolis on paljud tavaõpetajad ebaõnnestunud ja nüüd codesteri omad tunduvad seetõttu paremad… ???? Mu lapsel on ma arvan, et inglise keel nüüd veel parem seetõttu. See õpe on vist parim asi ta elus. Reaali ega inglise kolledzisse ta sisse kahjuks ei saanud. Ja tema on nt selline, keda minsormi progemine absoluutselt ei huvitanud. Js distantsõppena sobib väga hästi. Need progejad ongi ju harjunud läbi neti suhtlema. Stiil ja kultuur juba sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:21; 19.04 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele jälle meeldib. Nad käisid igasugu firmades, kus toimusid tunnid. Vähemalt üks õppejõud on ju sama, kes õpetab ka kõrgkoolides. Võibolla on asi selles, et nende enda koolis on paljud tavaõpetajad ebaõnnestunud ja nüüd codesteri omad tunduvad seetõttu paremad… ???? Mu lapsel on ma arvan, et inglise keel nüüd veel parem seetõttu. See õpe on vist parim asi ta elus. Reaali ega inglise kolledzisse ta sisse kahjuks ei saanud. Ja tema on nt selline, keda minsormi progemine absoluutselt ei huvitanud. Js distantsõppena sobib väga hästi. Need progejad ongi ju harjunud läbi neti suhtlema. Stiil ja kultuur juba sellised.

Aitäh vastuse eest. Mis koolis Teie laps käib, kui saladus pole. Kui ei taha kooli nime öelda, siis kas saaksite öelda linnaosa  🙂 Tean, et see programm on lasnamäe, mustamäe ja ühes kesklinna koolis

 

Minu laps vaatab TÜG ja Tehnikagümnaasiumi poole ja valib nende vahel. TÜG selgub muidgi alles kolmikkatsete tulemusena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps vaatab TÜG ja Tehnikagümnaasiumi poole ja valib nende vahel. TÜG selgub muidgi alles kolmikkatsete tulemusena.

Mustamäe gümnaasiumis ja KSGs on ju ka, sinna ei kandideerinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele jälle meeldib. Nad käisid igasugu firmades, kus toimusid tunnid. Vähemalt üks õppejõud on ju sama, kes õpetab ka kõrgkoolides. Võibolla on asi selles, et nende enda koolis on paljud tavaõpetajad ebaõnnestunud ja nüüd codesteri omad tunduvad seetõttu paremad… ???? Mu lapsel on ma arvan, et inglise keel nüüd veel parem seetõttu. See õpe on vist parim asi ta elus. Reaali ega inglise kolledzisse ta sisse kahjuks ei saanud. Ja tema on nt selline, keda minsormi progemine absoluutselt ei huvitanud. Js distantsõppena sobib väga hästi. Need progejad ongi ju harjunud läbi neti suhtlema. Stiil ja kultuur juba sellised.

Aitäh vastuse eest. Mis koolis Teie laps käib, kui saladus pole. Kui ei taha kooli nime öelda, siis kas saaksite öelda linnaosa ???? Tean, et see programm on lasnamäe, mustamäe ja ühes kesklinna koolis

Minu laps vaatab TÜG ja Tehnikagümnaasiumi poole ja valib nende vahel. TÜG selgub muidgi alles kolmikkatsete tulemusena.

kesklinn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:21; 19.04 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele jälle meeldib. Nad käisid igasugu firmades, kus toimusid tunnid. Vähemalt üks õppejõud on ju sama, kes õpetab ka kõrgkoolides. Võibolla on asi selles, et nende enda koolis on paljud tavaõpetajad ebaõnnestunud ja nüüd codesteri omad tunduvad seetõttu paremad… ???? Mu lapsel on ma arvan, et inglise keel nüüd veel parem seetõttu. See õpe on vist parim asi ta elus. Reaali ega inglise kolledzisse ta sisse kahjuks ei saanud. Ja tema on nt selline, keda minsormi progemine absoluutselt ei huvitanud. Js distantsõppena sobib väga hästi. Need progejad ongi ju harjunud läbi neti suhtlema. Stiil ja kultuur juba sellised.

Aitäh vastuse eest. Mis koolis Teie laps käib, kui saladus pole. Kui ei taha kooli nime öelda, siis kas saaksite öelda linnaosa ???? Tean, et see programm on lasnamäe, mustamäe ja ühes kesklinna koolis

Minu laps vaatab TÜG ja Tehnikagümnaasiumi poole ja valib nende vahel. TÜG selgub muidgi alles kolmikkatsete tulemusena.

kesklinn

Aitäh vastuse eest.

 

Kas laps muidu kooliga rahul. Sinna kooli kandideeris laps ka. Vastuseid veel ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.04 14:06; 13.04 14:51; 13.04 16:21; 14.04 13:43; 15.04 01:34; 15.04 13:28; 21.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Codestersclub it-õpe. Kuidas olete rahul?