Esileht Ilu ja tervis Coke Zero

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Coke Zero

Postitas:
Kägu

Kas Coke Zero on kahjutu või on seal mingi trikk? Kas seda võiks kasutada näiteks alkoholi- või söömissõltuvusest vabanemisel aseainena?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun, et CZ on kindlasti trikivabam kui alkohol või söömissõltuvus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjulik sõltuvus on mõistlikum asendada kasuliku sõltuvusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen coca zerost ja pepsi maxist sõltuvuses ning nende pidev tarbimine hakkab tervisele, eriti maole. Nendega on samamoodi nagu muude sõltuvust tekitavate asjadega, kui ei tarbi, siis keha hakkab mõista andma, et midagi on puudu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjutu see küll ei ole. Dieetjooke ei soovitata palju juua, sest pidid pikas perspektiivis kaalu tõstma. Aju saab signaali, et tuleb midagi magusat, aga samas kaloreid ei tule, siis nõuab keha just rohkem kaloreid ja sööd kokkuvõttes rohkem. Lisaks lugesin kuskilt, et isegi karboniseeritud vett ei soovitata liiga palju lürpida, sest see rikub seda tasakaalu, millega magu annab signaali ajule, et kõht on täis. Lisaks on kunstlikud magusained vähki tekitavad. Ise joon ka dieetkokat rummiga, aga kasulik see muidugi küll ei ole. Kui rumm ära jätta, on muidugi asi veidi parem, aga ikkagi ei tasu seda igapäevaselt juua.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coca jook sisaldab kofeiini. Sellepärast tekib Cocast sõltuvus. Kui suudad alkoholi asendada Coca colaga siis see pole väga halb idee. Asi selles et alkohol on kümme korda ohtlikum ja kahjulikum kui Coca. Coca Zero sisaldab aspartaami.Selle aine kahjulikkust pole suudetud tõestada kuid see on siiski täielik keemia. Osad Coca laadsed joogid sisaldavad magusainena Steviat. See peaks olema kasulikum kuna seda esineb looduses.Mina jooks tavalist Cocat mis sisaldab suhkrut.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline Coca veel vahest, aga see Zero on nii jälgi maitsega, et mina küll ei mõista, kuidas seda üldse juua saab. Aga jah, ma ei suuda eriti ühtegi asja tarbida, kus aspartaam vms jälkus sees, jube maitse!!!

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline Coca veel vahest, aga see Zero on nii jälgi maitsega, et mina küll ei mõista, kuidas seda üldse juua saab. Aga jah, ma ei suuda eriti ühtegi asja tarbida, kus aspartaam vms jälkus sees, jube maitse!!!

No kas ma maitse kohta küsisin või?

Tänan vastajaid.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coke Zero ei ole täiesti kahjutu eelkõige aspartaami ja süsihappegaasi tõttu. Kui sa aga küsid võrdlust nt iga päev liiter viina või kilo suhkurt, on ta ikka ohutum.

Tava coka suhkrusisaldus on selline, et kuku pikali.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks värvi sisse juua?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sisaldab aspartaami.Selle aine kahjulikkust pole suudetud tõestada kuid see on siiski täielik keemia.

Kahjulikkust pole suudetud tõestada, kuid sina tead kindlalt, et see on ‘täielik keemia’? Äkki kandideerid Nobelile?

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sisaldab aspartaami.Selle aine kahjulikkust pole suudetud tõestada kuid see on siiski täielik keemia.

Kahjulikkust pole suudetud tõestada, kuid sina tead kindlalt, et see on ‘täielik keemia’? Äkki kandideerid Nobelile?

Aga ongi ju keemia – tööstuslikult loodud magusaine, mida looduses ei leidu. Laguneb organismis erinevateks ühenditeks, mis tervisele kasu ei too.

 

 

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju keemia – tööstuslikult loodud magusaine, mida looduses ei leidu. Laguneb organismis erinevateks ühenditeks, mis tervisele kasu ei too.

Ega pole samas ka kahjulik.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju keemia – tööstuslikult loodud magusaine, mida looduses ei leidu. Laguneb organismis erinevateks ühenditeks, mis tervisele kasu ei too.

Ega pole samas ka kahjulik.

Lol.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju keemia – tööstuslikult loodud magusaine, mida looduses ei leidu. Laguneb organismis erinevateks ühenditeks, mis tervisele kasu ei too.

Ega pole samas ka kahjulik.

Lol.

Pole kahjulikkust tõestatud jah. Palju uuringuid on netist leitavad. Osal inimestest on hoopis kaalutõusu põhjustanud. Osal jälle langust. Nii et kõigile mõjub erinevalt.

Ja noh, miks ma peaksin nii kummalist ainet sisse jooma, mille kohta ka kümneid uuringuid teinud teadlased seisukohta ei suuda võtta? Nagu muudest vedelikest puudus oleks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju keemia – tööstuslikult loodud magusaine, mida looduses ei leidu. Laguneb organismis erinevateks ühenditeks, mis tervisele kasu ei too.

Ega pole samas ka kahjulik.

Lol.

Pole kahjulikkust tõestatud jah. Palju uuringuid on netist leitavad. Osal inimestest on hoopis kaalutõusu põhjustanud. Osal jälle langust. Nii et kõigile mõjub erinevalt.

Ja noh, miks ma peaksin nii kummalist ainet sisse jooma, mille kohta ka kümneid uuringuid teinud teadlased seisukohta ei suuda võtta? Nagu muudest vedelikest puudus oleks.

Just. Söövitab hambaid ja 100 muud häda. Eks sai isegi kunagi coca fänn oldud… mõistan head maitset, aga olen objektiivne.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole see kahjulik. Vaadake kasvõi kõiki fitnessi inimesi, coca zero ka suhkruvabad energiajoodi on kogu aeg näpus, kuigi oma toitumist jälgivad nad peensusteni ja loevat iga grammi. Kui see kehale laastav oleks, siis ei oleks neil asja lavalaudadele.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole see kahjulik.

On ikka kahjulik küll. Mingid fitnessi inimesed pole siin küll hea näide, sest nad söövad ka narkootikume ja steroide, ega ükski asi noorena ei annagi väga tunda. Selleks kulub aastaid, et kahjulikud mõjud hakkaks välja tulema.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkoholi ja/või söömissõltuvuse asendamiseks sobib hästi.

Nagu alkoholi ja toidugagi liialdamise probleemide puhul – jälgi oma keha. Kui hakkab maole või muud moodi tervisele, püüa leida uus ja parem lahendus.

Kindlasti võiksid selle joogi aasta-paari pärast välja vahetada millegi tervislikuma vastu, kui see tõesti selle ajani aitas alkoholist ja liigsöömisest hoiduda.

Proovi lisaks joogile ka püsivaid, alguses väikeseid muutusi ka menüüs teha.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole see kahjulik.

On ikka kahjulik küll. Mingid fitnessi inimesed pole siin küll hea näide, sest nad söövad ka narkootikume ja steroide, ega ükski asi noorena ei annagi väga tunda. Selleks kulub aastaid, et kahjulikud mõjud hakkaks välja tulema.

Samuti kuuluvad menüüsse igasugused magusainetega proteiinibatoonid, magustoidud ja shake’id. Tervislikkusest on asi kaugel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikas pesrpektiivis pole kunstlikud magusained head, tavacoca suhkrusisaldus aga on tõesti üle mõistuse. Samas see hambasöövitamise jutt on täielik vale, coca mõjub hammastele täpselt samamoodi kui mistahes teine suhkru(või suhkruasendajaga)jook. Mida ta ei söövita kohe kindlasti. Aga ühe sõltuvuse asendamine teisega, kas see on mõistlik? Kui suudad tarbida nii, et vahel harva klaas või pudel, ei ole midagi halba, aga igapäevaselt ta kindlasti hea ei ole. Ei ole ju uuritud pikaajalist mõju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikas pesrpektiivis pole kunstlikud magusained head, tavacoca suhkrusisaldus aga on tõesti üle mõistuse. Samas see hambasöövitamise jutt on täielik vale, coca mõjub hammastele täpselt samamoodi kui mistahes teine suhkru(või suhkruasendajaga)jook. Mida ta ei söövita kohe kindlasti. Aga ühe sõltuvuse asendamine teisega, kas see on mõistlik? Kui suudad tarbida nii, et vahel harva klaas või pudel, ei ole midagi halba, aga igapäevaselt ta kindlasti hea ei ole. Ei ole ju uuritud pikaajalist mõju.

Hape söövitab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole see kahjulik. Vaadake kasvõi kõiki fitnessi inimesi, coca zero ka suhkruvabad energiajoodi on kogu aeg näpus, kuigi oma toitumist jälgivad nad peensusteni ja loevat iga grammi. Kui see kehale laastav oleks, siis ei oleks neil asja lavalaudadele.

Lol. Välimus näitab tõepoolest enamasti tervislikkust, aga kõik treenitud pole veel terved.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joon nii zerot kui suhkruvabasid mahlasid. Kõiki vaheldumisi, sest Eestis erinevate maitsetega coca zerosid suht raske leida. Söögi ja alkoholi asemel ideaalsed, kaal püsib normis ja pole alkoholi joomisega seotud probleeme.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise eelistan küll Pepsit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see Zero on nii jälgi maitsega, et mina küll ei mõista, kuidas seda üldse juua saab. Aga jah, ma ei suuda eriti ühtegi asja tarbida, kus aspartaam vms jälkus sees, jube maitse!!!

Pole seal mingit maitset. Sa oled end lihtsalt end ülimagusate jookidega ära rikkunud. Minu jaoks on tavaline coca nii suhkruselt magus, et hambad hakkavad plagisema. Ei usu, et isegi pudelit tavalist cocat aasta kohta ära joon. Rummiga kindlasti zero.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti OK on. Katseta ja jälgi enda tervist, mina olen 2aastat ainult Coca Zerot mehega mõlemad joonud (suht igapäevaselt) ja kõik kombes. It is what it is, vesi on see kõikse parem aga kui magusa mulli isu, siis raudselt Zero, null kalorit on ikkagi null kalorit.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gogeldasin CC Zero sõltuvust. Tundub, et midagi meeldivat sellest võõrutamine pole (FB olevat selleks omaette grupp või grupid). Aspartaami ei peetud eriliseks probleemiks. Suurimad probleemid – sõltuvus sealt saadavast kofeiinist, hambad ja mõju soolestikule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coke Zero ei ole täiesti kahjutu eelkõige aspartaami ja süsihappegaasi tõttu. Kui sa aga küsid võrdlust nt iga päev liiter viina või kilo suhkurt, on ta ikka ohutum.

Tava coka suhkrusisaldus on selline, et kuku pikali.

Kas sa mõtled lugusid välja või? Kus on kirjutatud et süsihappegaas on kahjulik?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole see kahjulik. Vaadake kasvõi kõiki fitnessi inimesi, coca zero ka suhkruvabad energiajoodi on kogu aeg näpus, kuigi oma toitumist jälgivad nad peensusteni ja loevat iga grammi. Kui see kehale laastav oleks, siis ei oleks neil asja lavalaudadele.

Millistel fitnessi inimestel on coke zero koguaeg näpus? Mingitel insta-beibedel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Ilu ja tervis Coke Zero